Смелост с лош край

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Смелост с лош край

Мнение от bivola » 11 Авг 2009, 11:52

Са не знам до колко е страхотна тази история , но е съвсем , съвсем прясна от тази нощ :D

Лягам си аз снощи към 2.30 и естествено както обикновено съм заспал като изнасилен от негри за 2 минути.И по едно време кво се завъртех нещо у леглото гледам на прозореца на вратата неква светлинка са вратата ми е с тия релефните прозорци и се виждат някви работи, та гледам неква светлине се1 влака идва срещу мене :mhihi: и нещо почва май страха да напира в мене , викам си са кво стана, кой влезна у нас.....А в стаята тъмно като у кучи гъз външните щори пуснати до долу иди разбери къде се намираш в момента :mhihi: . Та тая светлинка сеш се изведнъж почна да се става по - голяма и по -голяма , а сърцето ми набираше скорост достойна за някое американско драг състезание :mhihi: .По едно време вратата се отваря , а аз вече полумъртъв седя и шпионирам с едното око , а малкия брат хърка като заклан едва ли подозиращ кво става наоколо , отвори се вратата и гледам една малка светлинка явно от тия зъболекарските фенерчета и събекта ходи едва едва на пръсти .Обаче с тия тъпи щори като в пещера не мога да видя лице.По-едно време гледам тоя се спре пред гардероба ми викам си на главата не пипай там , че те убих , а там са парите събрани до сега за кола :mhihi: . А за некво мое успокоение между кревата ми и стената има половин педя разстояние и там съм си сложил една бухалчица да си спя с нея :mhihi: .Подскокнах така леко се1 се въртя нещо и се отвих на стартова позиция :twisted: .Са то сичко беше за 10 минути няма , ама аз иписах 100 реда така натам ще го разкажа скока на забавен кадър. Отвих се и гепих бухалката викам айде Ангеле , първа брат ми яко повер у кръвта и като рипнах така се засилих с тая , че се1 с тоя удар совалка на НАСА , на мисия ще пращам. И като го свитнах урода в главата и на земята :mhihi: след него изпопадаха 100-тина зъба :mhihi: :mhihi: :mhihi: уж :mhihi: . Ииии са беше момента за втора усещам как моя V2-два крака продобива невиждана мощ и поемама некъде с около 15 км/ч през вратата не знам как я уцелих с тая тъмнина :mhihi: И викам да от къде да мина да го еба през Тракия или през Хемус и накрая реших през коридора ,че по - пряко до спалнята на наще и газ . И са кво влизам аз с неква скорост едвам спрех светкам лампата :shock: :shock: :shock: ШАХХХХХ :shock: :shock: :shock: БАЩАТА ГО НЯМА !!! Некви мисли нахлуват в главата ми къде е тоя чо век бе , човека майка се събужда няква и вика " ти полуде ли бе кво правиш" без да кажа нищо задна , крака цвилят , следи след мене пушек обратно през коридора та в стаята , светкам лампата :shock: БАЩАТА бере душа на земята с доволно петно кръв на ръката :( Викам си що немаше некой да го снима тоя екшън , таааа както и да е всичко свърши добре човека си търсел кърпа и за това така престъпнически влезнал , за да не ни събуди с брат ми :mhihi: .Той изобщо не разбра може би какво се случва :mhihi: В крайна сметка 8 шева на главата с думите "Не очаквах , че си толкова смел , гордея с теб " , а аз на 7-мото небе и си викам никой нема да ми пипа парите за колата , че глей кво става :mhihi: . Естествено парите са скрити и от мене си вече. :mhihi:
И сутринта като отворих пощата гледам бел плик и се радвам некъв се сетил за мене :shock: отварям то КВО :shock: моя снимка по боксерки у коридора и пише честитка 50 лева и 4 точки :shock: :mhihi: ШАНС


Тааа така постъпка на 17 годишен , бранещ парите за първата кола :mhihi:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Мнение от ferdy » 11 Авг 2009, 12:32

Ужас. И как пишеш още, баща ти не ти ли счупи пръстетата за това геройство?


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 11 Авг 2009, 12:34

По ирония на съдбата да не се случи наистина да влезе крадец Изображение ,а ти да го проспиш ИзображениеИзображение

P.P.Горкото родителско тяло Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Мнение от ///M_Martin » 11 Авг 2009, 12:43

Направо "преби" с тая история-отначало като сериозен хорор започна та се стигна до драма и комедия :mhihi: :mhihi: :mhihi:

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 11 Авг 2009, 12:43

Евалата за куража, който си проявил - така трябва. Единственото кофти нещо в историята е, че е бил баща ти. Но евала и на него, че е постъпил мъжки. Събирай парите по-скоро и зимай мечтаната колица :D
Si non confectus, non reficiat.

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 11 Авг 2009, 12:47

ferdy написа:Ужас. И как пишеш още, баща ти не ти ли счупи пръстетата за това геройство?

За какво да ми ги чупи по - точно :?: :roll:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 28.08.2007
Местоположение: София
Кара: Рейдж Ровър 4,4

Мнение от Mitaran » 11 Авг 2009, 12:59

еваларка бре тигре.. ти си ем тигър ем дракон да знаеш

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 145
Регистриран на: 17.02.2007
Пол: Мъж
Кара: BMW '02 318i, Peugeot '94 306

Мнение от prel » 11 Авг 2009, 13:11

Хахаха, браво, пич! Имаш талант!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 425
Регистриран на: 6.11.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 90" Е30 316i
Мечтае да кара: Е30 3??

Мнение от p0wEr » 11 Авг 2009, 13:20

хаха брато кефиш ме "Как някой ще ми пипа парите за колата ?" :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Пичове, Е30 не е за хора със слаби сърца, лекари или юристи...
Първите могат да умрат от страх, вторите ще си представят кървави гледки, а третите ще броят наум актовете и наказателните постановления, които биха получили... :mhihi:
Не случайно още през 80-те години Е30 е водело класацията за най-много смъртни случаи, като е било изпреварено единствено от Порше 911.
При Е30 е или любов от пръв поглед, или нищо. Първото каране е като секс за първи път - не знаеш какво да мислиш, ама знаеш че ти е харесало и че ще го направиш пак... След това идва зависимостта, по силна от наркотик...

Няма "бивш" Е30-каджия, който поне веднъж е бил наистина такъв, си остава рецидивист до живот...

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 11.08.2009

Мнение от krkriv » 11 Авг 2009, 13:23

Просто съм се пукнал от смях с тази история. Иначе евалата за смелостта ;) Ама ако я нямаше бухалката?

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 11 Авг 2009, 13:24

krkriv написа:Просто съм се пукнал от смях с тази история. Иначе евалата за смелостта ;) Ама ако я нямаше бухалката?

Пропускаме сцената с удара или хващаме някой стол :mhihi:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 1.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d; GLK 320

Мнение от Hito » 11 Авг 2009, 13:55

Ей браво брееее :)
Хем се посмях...хем ми стана жал за родителското тяло :mhihi:
В интерес на истината след години ако синът ми ми спретне такава сценка........ бих му помогнал с всички сили да се добере до заветната кола :idea:
Великите умове обсъждат идеи.
Средните умове обсъждат събития.
Дребните умове обсъждат хората.
Убий глупака с мълчание ;)

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: Смелост с лош край

Мнение от RSxRacer » 11 Авг 2009, 14:37

bivola написа:...........



Просълзих се чесно :mhihi:
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Мнение от uCnaHeTcA » 11 Авг 2009, 15:02

:ahah: Няма такъв филм :ahah: :ahah: Добре, че си нямал боен пистолет до теб (естествено незаконен, понеже си на 17 :D ) , че тогава........... :angel:
Какво ли не прави човек за първата кола :weed:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Варна
Кара: passat b5
Мечтае да кара: без да зарежда и да ремонтира

Мнение от lowshow » 11 Авг 2009, 15:06

krkriv написа:Просто съм се пукнал от смях с тази история. Иначе евалата за смелостта ;) Ама ако я нямаше бухалката?


с 2-та крака във устата :mhihi: ако си можел да я видиш де :mhihi:

леле колега добре че не си го убил :Х иначе и аз доста се посмях :mhihi: :mhihi:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook