Смелост с лош край

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1514
Регистриран на: 5.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: всичко на колела
Детайли за колата: E38 IAL 07.2001

Мнение от hemicharger » 12 Авг 2009, 12:44

...много интерестно е да споделиш как си разцепил главата на баща си пред група "непознати" хора.
На твое място бих умрял от срам, пък камоли да разправям "смеейки се"
Drugs... rock 'n' roll... bad-ass vegas whores... late-night booty calls... shiny disco balls...

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 12 Авг 2009, 13:21

t060 написа:
bivola написа:...

Много правилно си постъпил, независимо дали има пари или няма, всеки съмнителен субект, трябва да се елиминира веднага!

преди да се елиминира се проверява, защото вярно другия път ще утрепе майка си с бухалка или па ло-лошо ;)

ма тая история изобщо не ми се струва реална, най-вече човек като свети с фенер някъде и светлината се отразява малко или много към човека и все ще видиш нещо, с което да познаеш собствения си баща
Tux0 Ca !
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 12 Авг 2009, 13:32

spdrrk0 написа:
t060 написа:
bivola написа:...

Много правилно си постъпил, независимо дали има пари или няма, всеки съмнителен субект, трябва да се елиминира веднага!

преди да се елиминира се проверява, защото вярно другия път ще утрепе майка си с бухалка или па ло-лошо ;)

ма тая история изобщо не ми се струва реална, най-вече човек като свети с фенер някъде и светлината се отразява малко или много към човека и все ще видиш нещо, с което да познаеш собствения си баща


и на мен ми се струва, че автора е попрекалил с Гъбите преди да заспи :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1042
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от kagebista » 12 Авг 2009, 15:48

те и крадците "смърдат" по различен начин, да не говоря за силует и прочие..... от опит си знам ;)
Мъжът струва точно толкова,
колкото неговата дадена дума.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1390
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Кауфланд Варна
Пол: Мъж
Кара: Без книжка.
Мечтае да кара: Тунинг Голф 2-ка с PK номер.
Детайли за колата: Ускорител на елементарни частици.

Мнение от t060 » 12 Авг 2009, 17:39

spdrrk0 написа:
t060 написа:
bivola написа:...

Много правилно си постъпил, независимо дали има пари или няма, всеки съмнителен субект, трябва да се елиминира веднага!

преди да се елиминира се проверява, защото вярно другия път ще утрепе майка си с бухалка или па ло-лошо ;)

ма тая история изобщо не ми се струва реална, най-вече човек като свети с фенер някъде и светлината се отразява малко или много към човека и все ще видиш нещо, с което да познаеш собствения си баща

Прав си, че трябва да се провери и да се внимава, ама когато недай си боже се случи, тия 3-4 секунди, за които ще провериш, са ти разликата между това да се разправяш с полицая как си "осакатил" някого и инвалидна количка, в най-добрия са теб случай.
П.С. Така като чета по-внимателно има няколко момента в случката, които не си съвпадат много, но нали знаете: виц е докато не ти се случи на теб.
Изображение
От тогава русото не е на мода.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Мнение от Boyadjiev » 12 Авг 2009, 20:48

ХАхахахахах !!!! Историята на колегата в картинки :

:zzz: , :paranoid: , :evil: , :box: => :owned: :owned: :owned:


Не съм се смял толкова от много отдавна :lol: :lol:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: Каквото има..
Мечтае да кара: .....

Мнение от iliew » 12 Авг 2009, 21:22

Приятел,хилил сьм се като луд четейки разказа ти!Без значение от факта дали е на 100% или леко "тунингован!" Браво!

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 13 Авг 2009, 22:13

Не казвам,че не е оцветена - напротив , но случката беше достатъчно сериозна и реших малко да я разкрася в стил СКИСА :D А , относно това дали Ви се струва реално или не , НЕ ЗАДЪЛЖАВАМ никой с мнение ;)
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 530d
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от CheFs » 14 Авг 2009, 0:50

Хахахъ това си ми го разправял ...! Харесва ми :mhihi: :mhihi: А аз колко ти се хилих тупан :weed:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: Пловдив

Мнение от Bobinator » 14 Авг 2009, 18:48

Пич, не знам дали е истина или не, ама така не се бях смял отдавна!!! :weed: :ahah:
Много яко описано, по тази случка могат да заснемат следващия холивудски филм на ужасите!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 3.05.2009

Мнение от pasadena » 14 Авг 2009, 19:25

Пич оправи ми настроението, размаза ме с тази история !!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Мнение от VesoPesa » 15 Авг 2009, 17:20

мдам мдам :mhihi:
като стигна до там че да ми трябва охрана, задължително ще се обърна към тебе, а до тогава, ако случайно се озовеме в една къща през ноща, ще ходя с каска на главата :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1677
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E61 530d ; E46 330ci convertible
Мечтае да кара: Всичко що е BMW
Детайли за колата: E61 3.0d ++
E46 3.0i ++

Мнение от Biogame » 16 Авг 2009, 18:13

VesoPesa написа:мдам мдам :mhihi:
като стигна до там че да ми трябва охрана, задължително ще се обърна към тебе, а до тогава, ако случайно се озовеме в една къща през ноща, ще ходя с каска на главата :mhihi: :mhihi: :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :ahah: :ahah:
:driving: :dunno: :driving:

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 17 Авг 2009, 13:08

VesoPesa написа:мдам мдам :mhihi:
като стигна до там че да ми трябва охрана, задължително ще се обърна към тебе, а до тогава, ако случайно се озовеме в една къща през ноща, ще ходя с каска на главата :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А , ти па с тебе проблеми няма да има , ти си мой човек :mhihi:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 10.06.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E30 320i coupe

Мнение от Simmargal » 17 Авг 2009, 14:40

bivola написа:
VesoPesa написа:мдам мдам :mhihi:
като стигна до там че да ми трябва охрана, задължително ще се обърна към тебе, а до тогава, ако случайно се озовеме в една къща през ноща, ще ходя с каска на главата :mhihi: :mhihi: :mhihi:

А , ти па с тебе проблеми няма да има , ти си мой човек :mhihi:


Абе то и баща ти е твой човек, но това явно въобще не си го отразил. => идеята мой човек си в твоя случай не звучи успокоително. Браво за историята. Наистина доста се посмях, без значение истина или не, а ти Весо с по-голям късмет ще оцелееш в циганската махала гол с татуиран Волен Сидеров на гърба, отколкото в къща, нощем с разказвача... :kuku: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
BLING-BLING!!! Когато се кача в BMW, в стомаха ми не пърхат пеперуди, а цели птеродактили.

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook