Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 20 Авг 2009, 17:50

аз пък винаги съм бил на мнение, че човек дето цени приятелите си никога не ги оставя да изпаднат в такава ситуация... тълкувайте си го както си искате :)
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 20 Авг 2009, 23:39

alx написа:аз пък винаги съм бил на мнение, че човек дето цени приятелите си никога не ги оставя да изпаднат в такава ситуация... тълкувайте си го както си искате :)


аз го тълкувам по следния начин:

предполагам, че беше моя грешката, че отидох с повече пари, не съм го предвидил, понесох си последствията.

Трябваше да стане така - той тръгва с 3200, аз оставям другите пари и аз тръгвам с 3200 :idea:

за тази си "грешка" признавам, явно съм бил млад и зелен за да предвидя, че може да се случи подобно нещо, но никой не се е родил научен, пък и нямаше кой да каже (а и да ми е споменал някой, едва ли съм го послушал) :roll: :idea:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 30.07.2009

Мнение от RichieRich » 20 Авг 2009, 23:48

Да имаш доверие на приятел не е грешка. Грешката е негова. Всичко се връща ;)

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 21 Авг 2009, 4:05

не мисля, че се връща. това за всичко дето се връща и ония дето гледа отгоре и вижда всичко и гледа накрая всичко да е на кантар... това са мисли за успокоение на потърпевшия. минатия е минат. броиш го в графа житейски опит, загърбваш и продължаваш... но да мислиш че този които те е разочаровал ще си намери майстора... в живота рядко се реализира.

в това отношение със същия успех братя андерсен можеха да се класират за наградата "небула"

бития бит, е*ания е*ан.
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 13.11.2007
Кара: с поза (както е модерно)
Мечтае да кара: е28

Мнение от ivanko_90 » 21 Авг 2009, 12:23

аз казвам :
" имам малко приятели и много познати " :winky:
Искам да карам сейфти кара (комбито) на F1

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 21 Авг 2009, 12:59

alx написа:не мисля, че се връща. това за всичко дето се връща и ония дето гледа отгоре и вижда всичко и гледа накрая всичко да е на кантар... това са мисли за успокоение на потърпевшия. минатия е минат. броиш го в графа житейски опит, загърбваш и продължаваш... но да мислиш че този които те е разочаровал ще си намери майстора... в живота рядко се реализира.

в това отношение със същия успех братя андерсен можеха да се класират за наградата "небула"

бития бит, е*ания е*ан.


И аз не мисля, че по принцип се връща, въпреки, че мой "приятел" заради който изгубих почти всичките си налични пари в момента мре от глад. Тъй, че като се замисля май Господ измисли кризата за да си събере вересиите .
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1677
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E61 530d ; E46 330ci convertible
Мечтае да кара: Всичко що е BMW
Детайли за колата: E61 3.0d ++
E46 3.0i ++

Мнение от Biogame » 21 Авг 2009, 13:06

bum_bum написа:
alx написа:не мисля, че се връща. това за всичко дето се връща и ония дето гледа отгоре и вижда всичко и гледа накрая всичко да е на кантар... това са мисли за успокоение на потърпевшия. минатия е минат. броиш го в графа житейски опит, загърбваш и продължаваш... но да мислиш че този които те е разочаровал ще си намери майстора... в живота рядко се реализира.

в това отношение със същия успех братя андерсен можеха да се класират за наградата "небула"

бития бит, е*ания е*ан.


И аз не мисля, че по принцип се връща, въпреки, че мой "приятел" заради който изгубих почти всичките си налични пари в момента мре от глад. Тъй, че като се замисля май Господ измисли кризата за да си събере вересиите .

Май за кризата си адски прав.
Аз също съм на мнение че имам много познати,и можеби 2-3 ма приятели.
:driving: :dunno: :driving:

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 21 Авг 2009, 13:08

Ами като прочетох, че е набил в алфата още толко пари, за колкото я е взел, явно има някакъв момент на възмездие :D макар и нематериален.
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 25.11.2007
Местоположение: София, западния край
Пол: Мъж
Кара: Е46 323CI
Мечтае да кара: E36 M3 evo с валове

Мнение от vankatagsi » 24 Авг 2009, 11:52

За нещастие стане ли въпрос за пари и жени между двама приятели, "приятелството" придобива съвсем други измерения. Човек може да очаква подобно развитие дори от човек, от когото най-малко го очаква. Подобни историй хиляди... за съжеление. Единственото което мога да ти кажа е да си вземеш поука от тук нататък какви ще са ти взаимоотношенията с "Приятелите"

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Мнение от RSxRacer » 24 Авг 2009, 12:01

Вичо почти всичко в този живот е преходно...пари,коли,жени,имоти,че дори и приятелите.Един ден когато въпросният "приятел" разбере как сам се е наебал ще има да плаче,но вече ще е късно.Всеки казва,че оня горе гледал и всичко се връща.Не е вярно,нищо не се връща от неква неземна сила.На един човек му се връща от друг човек.Тоя те е наиграл с 2 бинки ама утре него ще го наиграят с 5. За всеки на този свят си има майстор :)
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Мнение от benzin » 24 Авг 2009, 15:53

vicho написа:Може да му се струва тъпо на някого, но вече ще се опитвам да избягвам контакти с хора, които нямат кинти ... бахти! Изкривил съм се!

те тия дето нямат кинти са най точни и са най ларж, тия с кинтите в повечето случаи са ла*на :)

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 24 Авг 2009, 15:59

RSxRacer написа:Вичо почти всичко в този живот е преходно...пари,коли,жени,имоти,че дори и приятелите.Един ден когато въпросният "приятел" разбере как сам се е наебал ще има да плаче,но вече ще е късно.Всеки казва,че оня горе гледал и всичко се връща.Не е вярно,нищо не се връща от неква неземна сила.На един човек му се връща от друг човек.Тоя те е наиграл с 2 бинки ама утре него ще го наиграят с 5. За всеки на този свят си има майстор :)


За приятелите не съм съгласен, колега ;) на добър приятел (ако имаш такива) винаги може да се разчита - такива хора за целия ти живот са 2ма 3ма, не повече. Поне за себе си знам, че на моите приятели мога да разчитам на 100%, правим си взаимни услуги, помагаме си както можем, затова знам, че ако ми се наложи, мога да потърся всеки един от тях по всяко време.

Ако има някой, който ми разправя, че няма истински приятели, че всичко на тоя свят е преходно.... почвам да си мисля някои работи за него. Надявам се, че не си от тези хора де :)
Si non confectus, non reficiat.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 24 Авг 2009, 16:20

benzin написа:
vicho написа:Може да му се струва тъпо на някого, но вече ще се опитвам да избягвам контакти с хора, които нямат кинти ... бахти! Изкривил съм се!

те тия дето нямат кинти са най точни и са най ларж, тия с кинтите в повечето случаи са ла*на :)


видях колко са "точни" и колко са "ларж"! ;) :idea:
(а и този не е единствения без кинти, който съм видял, просто с него имам конкретно вземане-даване)
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Мнение от benzin » 24 Авг 2009, 16:51

vicho написа:
benzin написа:
vicho написа:Може да му се струва тъпо на някого, но вече ще се опитвам да избягвам контакти с хора, които нямат кинти ... бахти! Изкривил съм се!

те тия дето нямат кинти са най точни и са най ларж, тия с кинтите в повечето случаи са ла*на :)


видях колко са "точни" и колко са "ларж"! ;) :idea:

едно е да няма друго е да казва че няма, щом е набил толкова пари в алфата значи си има кинти човека ;)


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 24 Авг 2009, 17:38

vicho написа:
benzin написа:
vicho написа:Може да му се струва тъпо на някого, но вече ще се опитвам да избягвам контакти с хора, които нямат кинти ... бахти! Изкривил съм се!

те тия дето нямат кинти са най точни и са най ларж, тия с кинтите в повечето случаи са ла*на :)


видях колко са "точни" и колко са "ларж"! ;) :idea:
(а и този не е единствения без кинти, който съм видял, просто с него имам конкретно вземане-даване)
Ако си мислиш,че всички с кинти пък са супер коректни и са ангелчета... може да имаш дежавю... ;) Ама то акъл не се дава,човек живее и се учи най-сигурно на собствен гръб
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook