'95 OPEL ASTRA GSI 2.0 16V 150 hp СРЕЩУ '84 BMW 728i 12V

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 01 Фев 2003, 1:59

Е, браво на Da Wolf :-)
Ще яде кюфте :-)


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 01 Фев 2003, 2:10

И ще пие и ще пиееее.... какво? - бирааа 8) :bchug: :drink:
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 17.10.2002
Местоположение: PLOVDIV

Re: '95 OPEL ASTRA GSI 2.0 16V 150 hp СРЕЩУ '84 BMW 728i 12V

Мнение от pe4atara » 03 Фев 2003, 23:40

Роската написа:Нека ви разкажа малко от хрониката на една гондола 728.
Става въпрос за същаят модел Астра,дето разправяте по-долу.Докараха я някви тунинг майсторчета и цялата митница в Пловдив ахна.Отличен феислифт и едни огромни надписи по праговете ИРМШЕР или нещо от сорта тип ЕЛА ВЪЛЧО,ИЗЯЖ МЕ.
Шушуканията тръгнаха-тази ще мине гондолата,тая върви да си е.. майката,има спортен разпред_лителен вал.....150 ++++коня,....абе резачка е!
Жоро веднага припали и застана на линията!Най-известните разбирателчета от Кастрола в Кичука ,веднага започнаха да се изфърлят:тва двутонното ще стане за смях,залагам за Астрата,БМВ-то няма никакъв шанс!

За резултата няма да говоря,повече от гавра с труп!Гочето я издуха като fxmaker дизелов мерцедес!

Нека Милко Печатара потвърди думите ми,защото тогава и той не вярваше на моята прогноза,но....се убеди!Смешна работа беше а Милко!Е гати и Бързата Тунинг Астра с моята(сега на Недялко) 320-ска ,така ще и скъсам трътката ,че Ауди Яйце ще снесе!

Това обаче е нищо!Нека ти разкажа драги ми смехурко,за един друг случай ,този път обаче от пистата в Първенец.
Тази същата гондола ноо се разчу и идва МИСТЪР ЧАМП ГЕТОСУПЕРСТАР от другия Кастрол в Кършиака с цел да наказва ударната група-БМВ ТИМ ПЛОВДИВ!

Значи говорим за последните КАДЕТИ GSI-ки от 90 или 91-ва година(тези с дигиталните табла).Та тази кола беше от-до ЛЕКСМАУЛ.Чипове,валове,смукатели и изпускатели лексмаул и тн. простотий и всичко това със сертификат от динамометричен стенд ДОКАЗАНИ 195-200 КОНСКИ СИЛИ и естествено тествани на Нюрбургринг и тн. глупости.Демек голямата резачка,идваме да наказваме Баварци.
"КАДЕ Е САНДЪКА?"-земи тоя сандък 3:0 старта,ай бегай да играеш на Нюрбургринг!
"Аааа,ма то ноо камъчета имаше по асфалта,а ти си със блакаж на прасето!"
И Жоро му вика-смятай как ще те резна на асвалт!
Онзи пак упорства-ма ти ма водиш с 2-3 метра,пък аз до 200 ще те резна ,но за съжаление всичко свърши до тук!
После тези същите доидоха с 3 литрова МОНЦА!Е това пък колко не може да върви!!!Не е вярно!Не е истина!


Така че момчета знайте едно нещо:В ТАЗИ ДЪЖАВА ИМА И ГЛЕДАНИ БМВ-ТА,НЕДОКАСВАНИ ОТ ДАПАДЖИЙ И ХАМАЛИ И НАЙ-ВАЖНОТО....НЕДОКОСВАНИ ОТ ГНУСНИЯТ,ОТВРАТИТЕЛЕН,НИЩОЖЕН ПРОПАН-БУТАН!

А на този дето пусна темата бих отговорил с въпросите:
1.Как така е28 520i-83год,минава не една,не две,а три е36 320 24V.А пък тези 320-ски е36,сравнени по между си вървят абсолютно еднакво до милиметър?+
2.Как така 325 е30,без проблеми минава 325 е36?

Примери в който по-старите Баварци,издухват по-нови,макар и с по-малко кубици мога да ти давам до утре сутринта,пък дано се сетиш къде се губи истината а!


Другото много интересно нещо е колко голям процент от собственицате на БМВ-та НЕ МОГАТ ДА КАРАТ МАШИНИТЕ СИ!!!
Толкова да не усещат колите си ,че няма на къде повече!
И резултата се вижда:баварците изобилсват в автоморгите със зверски удари,а не като Опелите и Фордовете с грохнали мотори и гнили купета!После колите са виновни-нестабилни са!
На всичкото отгоре твърдят и че колите им не въвят!Е как ще вървят,като не усещат мотора си,не знаят връзката между въртящия момент,ускорението и превключването на предавките!

Ама айде да не раздухваме повече,а да успеем се видим напролет и да разтълкуваме смисъла на понятието BMW POWER!

Пък ако не успеем,онези от М ,ще ни го обяснят към края на годината с още една титличка във Формулата!

Аре войводииииии!


Роска нима има някой който се съмнясва в по-горе описаното от теб :?:
Верно ония CASTROLаджии си бяха повярвали,но ме е яд,че онова гъзе с Астрата искаше да слага и пари,но знаеше ли някой какво криеше тая "точилка"на RIEGER :dunno:
-Е после,като се разбра,че е най обикновенна Швейцарска чекийка я разкъсаха по шевовете и май след третото унижение не се върна повече :arrow: Защо ли :?:

РОСКА,кога ще държиш и моите колектори в твоите"golden hands" :?:

Наскоро претърпях поражение в Ст.Загора 2от2,и то от една IS-ка :arrow: Е верно,че бях на газ,но по-голямата утеха ми е,че is-ката я караше И.Иванов {ония с жълтото BMW дето засипва с камъни кибиците по ралитата}
Някъде бях чел из форума bull shed относно кубици,коне и т.н.
-Та ще светна малко лампата :arrow: Това зверче е 3800 куб.и има под капака 380 horses-иначе казано това си е цял "коневръз"
Роска знам,че не обичаш да се гавриш с други BMWта,но тук в града на липите ми хвърлиха ръкавицата за пролетта,затова стягай 5така,6така,7мака и на Сашо дзверчето ///-пък мойта глава на 1.05.,защото от мен материалите от теб труда :lol:

Кой беше казал "VENI VIDI VICI" :dunno:

Аааа абе кво стаа с тоя форум бе :?: :arrow: 30 минути търся нещо за BMW, ми то станало като шопска салата-OPEL,AUDI,JAPAN.....ми ние още малко ще станем,като в ЛЕСКИ-шиптъри,сърби,негри.....ай усещане малко де

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

Мнение от Роската » 04 Фев 2003, 3:17

Сраммммм :oops: :oops: :oops: !
Напролет масло ще се лее в Зарата уе еииииии :twisted: :twisted: :twisted: !
Ще се отсрамим бра4ет не се притеснявай!

Нали знаеш девиза:

НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА НИ МИНАВА :) :wink: :twisted:

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Хееее Pe4atara se pojavi .......

Мнение от ! Алекс » 04 Фев 2003, 12:26

Милко къде се изгуби бре човек :?: Що не се обаждаш като идваш в Зарата :?: Милко добре че се отървах аз онази вечер !Нали Иван искаше да го дърпат и с моето.Човек ми те щяха да ме направят сам да си говоря.То не ще да откъне моето а ако ти кажа ония ден каква му беше макс.скорост трябва да не се показвам скоро в форума :oops:
Дай да направим нещо ако може :?:
Нено само ми прави номера и ми гледа сейра!
Хайде обади се ..... :P

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Мнение от ! Алекс » 04 Фев 2003, 12:33

Роската написа:Сраммммм :oops: :oops: :oops: !
Напролет масло ще се лее в Зарата уе еииииии :twisted: :twisted: :twisted: !
Ще се отсрамим бра4ет не се притеснявай!

Нали знаеш девиза:

НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА НИ МИНАВА :) :wink: :twisted:


Роска знам че ти се вечеря с Опелчета и Голфове затова че ще ви чакаме в Стара Загора.Но нека малко да се постопли,засега сме ги спрели а и куките да позабравят малко.А ако решите с Pe4atara елате да направиме една вечер.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook