Просотията не българина

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 07 Сеп 2011, 12:37

climbernoob1 написа:
randity написа:Направо една глава на батката и един автограф от поп-фолк звездата и готово :ok:


Всички пред клавиатурата сте: ММА-ци, боксьори, каратисти и какви ли още не.. :winky:

Това на базик го казах :winky: Иначе да, тренирал съм бокс ма на такъв няма да скокна .. :mrgreen:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 29.05.2007

Re: Просотията не българина

Мнение от ivanhow » 07 Сеп 2011, 15:17

Здрасти колеги. Имах подобен случай в квартала в който живея. Един бакшиш си изхвърли пликчето с отпадъци на светофара пред мен. Първоначално и аз исках да направим въргал ама реших да постъпя малко по-умно от него. Слязох от колата, взех пликчето с боклука и му го изсипах в скута му. Един човек даже изръкопляска. А бакшо гледаше като в небрано лозе. Стана му доста не приятно. Не знам дали си е взел поука ама 100% другият път ще се замисли!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 11.02.2011
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от climbernoob1 » 07 Сеп 2011, 17:25

ivanhow написа:Здрасти колеги. Имах подобен случай в квартала в който живея. Един бакшиш си изхвърли пликчето с отпадъци на светофара пред мен. Първоначално и аз исках да направим въргал ама реших да постъпя малко по-умно от него. Слязох от колата, взех пликчето с боклука и му го изсипах в скута му. Един човек даже изръкопляска. А бакшо гледаше като в небрано лозе. Стана му доста не приятно. Не знам дали си е взел поука ама 100% другият път ще се замисли!


Ей тва е! Отиваш и му казваш всичко в лицето, каквото и да е то, а не да се криеш, да чакаш да си трагне, като го няма да режеш гуми и т.н. :bchug:

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Просотията не българина

Мнение от boksioraE39 » 07 Сеп 2011, 19:21

Нещо ме съмнява т'ва със срязаните гуми ама аман от някакви пикльовци вчерашни дето гуми режат,врати ритат а после жалби в 9то.. :mhihi:
Младеж надявам се да не разбереш някои път че тези както казваш срязани или спаднати гуми ще ти струват много.. Не оправдавам и оня ама нещо "мутренцата" прекаляват.. :)
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Просотията не българина

Мнение от ms » 07 Сеп 2011, 20:36

randity написа:Направо една глава на батката и един автограф от поп-фолк звездата и готово :ok:
...


Да бе, повярвах ти как скачаш на някое говедо слязло от кола за 100+ бона :mhihi: Аз не вярвам и на някой в твоята категория да скочиш на бой за такава глупост, но това е друг въпрос...
Колкото и да те е яд, колата НЕ се закача- бий 2 шамара на шофьора и си поеми риска да те смачка от бой, купчината желязо не ти е виновна... Ама айде, страх те е и искаш да му го върнеш някак що трябва да режеш гумата, срежи само вентила- пак ще слага резервната, щетите реално са 5лв., но пък нервите са много...
Но както и да го гледам това да нанесеш щети по колата на някой щото си страхливец е постъпка точно на див селски бек...

Преди доста години един такъв като теб спира зад мен на бензиностанцията и ми вдига скандал за подобна глупост- докато му обясня, че е объркал колата и човека скочи на бой... Разбрахме се бързо, че беше 3 категории под моята, ама не тръгна да троши колата, а моята глава и това е правилното действие като имаш проблем с някой- биеш него, а не му трошиш собствеността... това да посягаш на кола, къща и друго имущество е за тъпаците и страхливците- пък и така проблеми не се решават, само се задълбочават...
Изображение
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 07 Сеп 2011, 21:35

Ми някакси според мен е нередно да му скоча на бой пред манастир :shock:
Не съм страхливец, не съм и тъпак. А и + това винаги отбягвам боя, за мен това е тъпо. По-добре да се разберем с думи, но уви той не разбра от думите, а и нямаше шанс да му скоча пред манастир. А и не съм бягал, просто направих простотията за коята сега съжалявам и си влезнах. Нито съм тръгнал да бягам или да местиме колата на друго място.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от vladye » 07 Сеп 2011, 21:51

:mhihi:

Пред манастир - бой не, рязане на гуми - да!
Не си ли малко като фурнаджийска лопата :)
virtue and tranquillity

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 07 Сеп 2011, 21:53

А бе и едното и другото не са правилни, ама еб@ ли се що го направих.. хормони .. Както казах и по-нагоре-съжалявам за постъпката си и действително някои колеги ме накараха да се замисля к'ва всъщност глупост съм направил, но просто не съм помислил на момента. :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Просотията не българина

Мнение от ms » 07 Сеп 2011, 22:19

randity написа:Ми някакси според мен е нередно да му скоча на бой пред манастир :shock:
Не съм страхливец, не съм и тъпак. А и + това винаги отбягвам боя, за мен това е тъпо. По-добре да се разберем с думи, но уви той не разбра от думите, а и нямаше шанс да му скоча пред манастир. А и не съм бягал, просто направих простотията за коята сега съжалявам и си влезнах. Нито съм тръгнал да бягам или да местиме колата на друго място.


Да кажем не си страхливец- то на 17г. едва ли те е страх от каквото и да е, но за тъпак може да поспорим- щом ти е минало през акъла да му нарежеш гумите не си от най-умните (ама да го пишем хормони), но щом си го и свършил вече си баш при тъпаците... Това да повредиш кола заради един спор е прекалено...
те отдавна са казали хората, че по-умния отстъпва- ти що не отстъпи :?:

ПС: Вземи си оправи заглавието на темата- ако не друго, поне да не изглеждаш неграмотен ;)

ПС2: Трябвало е просто да събереш де що има боклуци във вашата кола и като спрете да му ги изсипеш в неговата- умен човек ще разбере и ще се научи, ако е селяндур ще стане весело :mhihi:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1318
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i touring 2001/9

Re: Просотията не българина

Мнение от mihal » 07 Сеп 2011, 22:42

още ли го дъфчем :mhihi: ... малкия гагаузин разбра че не е лесно да си бабаит :winky: не е като да си мишле
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 5.09.2010
Местоположение: с. Обнова, обл. Плевен
Пол: Мъж
Кара: E90 316i М-Пакет; Golf 5 2.0 TDI

Re: Просотията не българина

Мнение от Leudi » 07 Сеп 2011, 22:47

Ами колата ако е на негов приятел примерно, мислиш ли че ще му е много приятно? А ако човека взима 300 лв заплата и сега за нова гума ще трябва да гладува 3 седмици?
Докато не започнете сами да си изкарвате парите няма да разберете какво значи да караш "стара Алфичка" или "старо Голфче" и колко пари отиват от там.

А и по въпроса с GL-a. Точно такъв ми е излизал от джипа си след една засечка и директно с 20 килограмовите юмруци по капака. Е трябва да си бая Далаклиев или Пулев, за да посмееш да му направиш нещо.
А дори и да е хърбел (щото и такива карат Джипове) познай дали няма поне 3-ма яки приятели на 5 минути път, които веднага са готови да долетят.
Nope ... it's Chuck Testa !!!

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 07 Сеп 2011, 23:17

Аз не съм се мислил и за бабаит :winky: Нито пък мишле ;)
А по темата. Въобще да ти кажа честно не ме интересуваше чия е колата! За к'во трябва да си изсипе пепелника през джама ?! Верно как казват некои колеги всички в форума сте безгрешни по анкети. Ок, аз съм го направил, обаче не може да ми кажете, че никой не е правил подобна простотия. Сега сигурно всички ще скокнете и ще се биете в гърдите, че не сте правили такива работи ..
Аз гледам в тоя форум да създам приятелство и като седна на една маса с вас всички да ми е приятно, вие скочихте на хейта. Ок, не съм казал, че трябва да ме хвалите за постъпката. Да, правилно беше да ме сядете, ама едно и също се пише във всеки следващ пост.
Поздрави :bchug:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 17.08.2009
Местоположение: Australia
Пол: Мъж
Кара: e31 850i ,f10 520d
Мечтае да кара: Детско багерче

Re: Просотията не българина

Мнение от BMWgiunter » 08 Сеп 2011, 10:45

Абе "колега" само като прочетох заглавието и си пролича "Просотията не българина" :kuku:
С риск да засегна твоето огромно проявено мъжество ще кажа ,че твоята постъпка е в пъти по-селска и просташка.Считам ,че щеше да бъде много по уместно да му направиш една забележка ,от колкото да приложиш гениалната идея с дупченото на гуми,защото ще попаднеш на някой дето няма много мозък в главата и ще ти наниже спуканата гума до раменете и ще те пусне по някой баир.И мисля че е ясно, както по рано споменаха колегите ,че ако беше някой баровец с яка кола щеше да мълчиш като пукал.
Изображение Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 08 Сеп 2011, 11:05

Значи колега, 1-во заглавието трябва да е "Простотията нА българина"
2-ро. Явно не си прочел историята до край, както и други мои мнения а си го карал през просото.
3-то. Няма какво мъжество да засягаш в мен. Както казах и в други 5 мнения по-нагоре не съм се помислил за велик, бабаит, мъж и т.н.
4-то. Не искам да прозвучи като е гледайте кой съм аз, но лично не ме плашат чааааааак пък толкова тези т.нар. мутри които карат скъпата кола. Познавам доста такива и ако слезе най-много да се здрависаме и да му направи забележката.
П.С. Въпросните които карат 80% от скъпарските коли в България са шофьори. :winky:
Поздрави :bchug:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Просотията не българина

Мнение от boksioraE39 » 08 Сеп 2011, 11:41

По-добре спри да се оправдаваш в темата и т.н.
Хората който видяха темата разбраха каквото трябваше.. :yes:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook