За малко да стане белята...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 192
Регистриран на: 17.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е500
Мечтае да кара: SLR

Re: За малко да стане белята...

Мнение от Bmw325is » 28 Дек 2010, 0:21

Незнам ,как стоят нещата в Плеен ама в Софето по хубаво е да не се занимаваш въобще с полицаи ,много - добре си направил 1 шамар минал заминал ,сичко е минало и вече може да си спокоен ,ако го беше ти ударил щеше сега и още много ,много време да си в районното и да те счупват от бой ,Пак ти казвам минало е не се притеснявай :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 29.10.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: служебни кошници

Re: За малко да стане белята...

Мнение от hoolie » 28 Дек 2010, 11:57

тоя като не се е легитимирал поне беше ли униформен??
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: X6 G-Power

Re: За малко да стане белята...

Мнение от VanKanDal_E36 » 28 Дек 2010, 14:50

hoolie написа:тоя като не се е легитимирал поне беше ли униформен??

О,Боже... :D Беше с някакъв шлифер,малко потайно го даваше чичака явно... :D Не беше униформен...на английски дето се вика беше с "casual clothes" :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: За малко да стане белята...

Мнение от saleen » 28 Дек 2010, 16:43

Аз бих извадил щангата от задния багажник, баси какви дебилни идиоти има на пътя не е истина :censored:
Никой не мое ма връне на селу!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 421
Регистриран на: 2.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: За малко да стане белята...

Мнение от v_p_m » 28 Дек 2010, 19:03

Божеее , как ше стоиш и ше гледаш - за тва сме на тва положение , най-малкото треаше да звъннеш в службата му :bang:

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 29.10.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: служебни кошници

Re: За малко да стане белята...

Мнение от hoolie » 29 Дек 2010, 0:02

VanKanDal_E36 написа:
hoolie написа:тоя като не се е легитимирал поне беше ли униформен??

О,Боже... :D Беше с някакъв шлифер,малко потайно го даваше чичака явно... :D Не беше униформен...на английски дето се вика беше с "casual clothes" :D

Може да не е бил никакъв ушев майна...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: X6 G-Power

Re: За малко да стане белята...

Мнение от VanKanDal_E36 » 29 Дек 2010, 1:14

Ми май си прав братле...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: За малко да стане белята...

Мнение от jordanov » 29 Дек 2010, 4:24

hoolie написа:
VanKanDal_E36 написа:
hoolie написа:тоя като не се е легитимирал поне беше ли униформен??

О,Боже... :D Беше с някакъв шлифер,малко потайно го даваше чичака явно... :D Не беше униформен...на английски дето се вика беше с "casual clothes" :D

Може да не е бил никакъв ушев майна...


100% не е бил ушев ... видяли са те зайче и им е пораснала работата. Това са комплекси човек ... Ако ще те проверяват и оправят по някакъв служебен начин изобщо няма да те предупреждават и обесняват, че ще те проверят. Всички имаме комплекси ... иначе грешката и паниката си е твоя ... ма кво да прайш млад шофьор учиш се и толкова ;) Иначе понеже попита какво бихме направили в тази ситуация, по същия начин като теб бих си изял шамара и да си плювна в пазвата, като си мисля "минало заминало, добре че не стана белята", въпреки че се познавам с този-онзи, ама тряя да се слиза на тяхното ниво.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 3.05.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж

Re: За малко да стане белята...

Мнение от exotique » 30 Дек 2010, 0:26

Ваген-а да не е бил с номер 1991? :winky:

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: X6 G-Power

Re: За малко да стане белята...

Мнение от VanKanDal_E36 » 30 Дек 2010, 1:56

Не, 9966 :)
Изображение

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: За малко да стане белята...

Мнение от boksioraE39 » 30 Дек 2010, 14:45

Излизаш от колата след шамара размазваш го от бой,после и един шамар на смръдлата да види че нещата не са такива каквито тя си мисли и си тръгваш. :yes:
Аман от такикати в скъпи коли и не само със скъпи който си позволяват да удрят за щяло и нещяло! Може и ти да си бил виновен но си има пруцедура а не саморазправа!!!
Имам чувството че 90те години нямаше толкова много пишман биячи по-улиците,сега секи втори гледа злобно и си мисли че може да гази всички. Весело изкарване на новата година все пак и не се пали,минало заминало и не се притеснявай както каза колегата са си избили комплекса на теб и няма да се занимават повече.
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 232
Регистриран на: 27.10.2009
Местоположение: в гащите си
Пол: Мъж
Кара: ги да викат
Мечтае да кара: слон

Re: За малко да стане белята...

Мнение от bvv1 » 31 Дек 2010, 21:43

Истината е че ако беше с некоя седмица или друга по модерна кола немаше даже и да ти свирнат камо ли да слизат да ти тропат,но като са те видели с по обикновена кола и такова бебе са им пораснали мускули! Другият път като ти се случи да си в издънка на пътя,не отбивай да си плюеш в пазвата, ами давай пълна газ на БМВто с показан среден пръст на к.рвите и куките! А колкото до шамара си е до човек,ако го помлееш и е кука особено в София бате лошо ти се пише, а ако не е другият път няма да слиза и да тропа на прозореца на непознати!По принцип ушатите са пълни боклуци и тоя с това нагло отношение баш си мирише на кука!Но както колегите преди мен казаха минало свършило свиркай си и това е!
Преди да полетиш-трябва да се научиш да ходиш!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 156
Регистриран на: 5.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: предимно читави М10-ки :D

Re: За малко да стане белята...

Мнение от retro.boy28 » 31 Дек 2010, 22:29

Прав е колегата , газ и да те няма деба и нещастниците :ranting: един път така една ме засече и слезна да ми се дърви, та я гоних по кръстовището с щангата :lol: :lol: Мамицата им ... Споко само са те сплашили нема страшно ! :bchug: Айде весело посрещане на 2011 и тая година дано не ти се случват такива тъпи случки ! :) :bchug:
Ентусиазмът е заразен. Ти можеш да започнеш епидемия!!!
deyan-enchev написа:Моята по минимум 2-3 пъти на ден я припалвам БЕЗ акумулатор със Спрей ЕТЪР ... супер яко дъни аванса, ама клапаните са здрави.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: За малко да стане белята...

Мнение от Maxmadness » 31 Дек 2010, 23:30

Удари ми шамар и си тръгнa... абе вие какви хора сте бе? как ще ти набие шамар и ще си тръгне.Та и си 193 висок...кво МВР от кво движение ще ме спира бе..да му беше обърнал една през муцуната... :ranting:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: За малко да стане белята...

Мнение от boksioraE39 » 05 Яну 2011, 20:49

bmw-maximilian написа:Удари ми шамар и си тръгнa... абе вие какви хора сте бе? как ще ти набие шамар и ще си тръгне.Та и си 193 висок...кво МВР от кво движение ще ме спира бе..да му беше обърнал една през муцуната... :ranting:


И 3-метра да е висок к'во от т'ва?! :kuku:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook