Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)клипа е активен!!!

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 91
Регистриран на: 17.06.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от ACT » 25 Юли 2016, 10:19

Ще си позволя и аз да коментирам клипа и поведението, тъй като съм в сферата на драг рейсинга с коли още от самото начало заедно с Бат Гого, когато редехме гуми по Божурище, молехме се на ДАИ и СБА за конуси и ленти! От три години в календара на БФДР (Българската федерация по драг рейсинг ) имаме и клас "Мотори" с три подкласа. Лично познавам и съм карал редом с най-изявените- Станчо Неделчев и Чудомир Баев (малкото чудо). На "карача" на М-ката, искам да му кажа, че за колата си кара доста добре. Обаче не се надъхвай много, понеже тия с моторите са чиста проба туристи!!! Заявявам ти го най-отговорно. Лично познавам единия от клипа ти (и да ти кажа не ти се радва, че го храниш, не че искам да те плаша де). Да скачаш на гонка без другите да знаят не е много фер !Да се бяхте разбрали поне да са с екипи, каски и ДА ЗНАЯТ ЗА ГОНКАТА.
Аз лично мога да ти уредя среща със 600cc кавазаки. Мотора е на Малкото чудо и ще бъде каран от него. Говорих по телефона с него и човека иска да се замери срещу теб на който участък пожелаеш (не избирай Шипка де, малко ще е прекалено, нека е сходен на този от клипа). Аз ще залагам пари ако е необходимо. А ако искаш да е легално- ела на които и да е кръг от НШДР (националния шампионат по драг рейсинг) и се замери срещу него и другите участници. Те винаги са при нас и дават времена.
Другия, който пожела да се пусне с теб е Станчо. Но там ти залагам фирмата си и всичко, че ще припаднеш даже и да караш М5 Ф10 с ремап. Просто мотора на Станчо и самия Станчо компенсират едни 200-300 коня отгоре за колата. Гарантирам ти го
Аман от модераторски и админски произвол! Тема за турбо не мерц седи в раздел за Е60-тка и на никой не му дреме! Иначе сме безпристрастни!!!

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от Lenco » 25 Юли 2016, 10:50

ACT написа:.....

Тия "туристи" са доста надъхани, докато не си намерят майстора. Та те не спазват и грам правила по пътищата. Вярно, че повечето са карачи по прави и равни отсечки, но като дойдат завои, стават туристи.
Харесвам моторите, но мразя 90% от тия дето ги карат.
Миналото лято имах случка с един "карач" по Балкана, че и мацката си возеше. Изпреварваше в населените места, как си иска, сечеше пътя от всякъде, гледаше ме подигравателно, но като дойде кривото ... искаше да си яде каската, а и като гледаше, че колата е 318, още повече, а на мацката и се изкриви врата да гледа, какво и се случва на педя зад гъза и.
Та те се изправиха по телевизията да обясняват, че тяхното е адреналин, а нашето незачитане правата на мотористите, аре малко по-спокойно.
Нали знаеш, че освен "пипнати" мотори има и "пипнати" автомобили, но е готино, че едно стоково БМВ се шегува с двуколесните.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 420
Регистриран на: 2.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от v_p_m » 25 Юли 2016, 12:04

[quote="ACT"][/quote]
Не разбра ли че колегата не участва в такива пошли неща ,той само си кара , настига случаен мотоциклетист изпреварва го после 2-ри 3-т и тн. заснема клипа лепка заглавие като горното и готово :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 91
Регистриран на: 17.06.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от ACT » 25 Юли 2016, 12:52

Lenco написа:
ACT написа:.....

Тия "туристи" са доста надъхани, докато не си намерят майстора. Та те не спазват и грам правила по пътищата. Вярно, че повечето са карачи по прави и равни отсечки, но като дойдат завои, стават туристи.
Харесвам моторите, но мразя 90% от тия дето ги карат.
Миналото лято имах случка с един "карач" по Балкана, че и мацката си возеше. Изпреварваше в населените места, как си иска, сечеше пътя от всякъде, гледаше ме подигравателно, но като дойде кривото ... искаше да си яде каската, а и като гледаше, че колата е 318, още повече, а на мацката и се изкриви врата да гледа, какво и се случва на педя зад гъза и.
Та те се изправиха по телевизията да обясняват, че тяхното е адреналин, а нашето незачитане правата на мотористите, аре малко по-спокойно.
Нали знаеш, че освен "пипнати" мотори има и "пипнати" автомобили, но е готино, че едно стоково БМВ се шегува с двуколесните.

Ти осъзнаваш ли каква глупост си написал?
При нас на пистата имаме основно "пипани" мотори и коли.
Мотора на Станчо Неделчев дава на 1/4 миля трето най-добро време в България- 9.186 сек за 1/4 миля. Първите две времена са на коли- Мартин Николов- сиво сироко от Хеед ауто тим с време 8 сек за 1/4 миля и второто време е на Константин Динев 9.131. В Колата на Марто само пневматичната скоростна кутия Либърти струва колкото нова М-ка. Тунинга по мотора няма да го коментирам изобщо, защото колата се развива от 8 години и всяка година е с нов сетъп. Тая кола струва на отбора през всичките тези години колкото Кьонигсег. При Косьо също не са жалени средства и там цялостната сума е петцифрено число (от големите) в евраци. А "пипания" мотор на Станчо му струва под 10 000 лева за тунинг. Сещащ се каква е разликата, нали ? Да не говорим, че мотора по принцип старта му е слаб, за да не изхвърли водача, ако старта е летящ, тогава ще са други нещата. Искам да те поканя на следващия драг и да те заведа при участниците, да видиш дали между нас (мотористи и автомобилисти) има война. Всички сме приятели, не се заяждаме, всеки признава силните страни на другия. Вие тука хванахте от некакъв мизерен клип да вадите генерални заключения кое, колко върви. Не съм моторист, отказах се от тях много години назад във времето, ама да си мислите, че сте по силни от тях и по презумпция старата М-ка размазва всичко до 1000 кубика е меко казано нелепо и безпочвено!
Аз веднъж с Х 5-цата задминах Кайен Менсъри 720 к.с., ама и човека знаеше, че има гонка толкова, колкото и тия келеши от клипа. Да пускам ли тема как хикса 50 пъти по-евтин от Менсърито го раамаза и всички Поршове са кенефи ????
Аман от модераторски и админски произвол! Тема за турбо не мерц седи в раздел за Е60-тка и на никой не му дреме! Иначе сме безпристрастни!!!

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от Lenco » 25 Юли 2016, 13:51

ACT написа:
Lenco написа:...

Ти осъзнаваш ли каква глупост си написал?
...

Ми, дати кажа, не, щот съм прост.
Ама да ти обясня пак, щот не разбрах по ква причина ти не вдяваш.
Уважаван и харесвам мотористите, особено тези които правят чудеса по пистите. А за онези, дето се мислят за велики по улиците хич не ми пука, и от сърце се радвам, като им натрие някой носа, па било то и дърто е30. Когато си гъзар, ще си постоянно, и кат та ошамарят по завоите ще траеш.
И нека не почваме да обясняваме, кви сме девици в тоя форум, как Закона за движение по пътищата ни стои в шофьорския сенник.
И кво ма интересува, кво става на пистата, аз се движа по републиканската пътна мрежа, а там истината е друга, а ти може да си живееш с твоята.
Успешен ден, да престанем, че ще заключат вълнуващата тема :mhihi:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от Top Gun Maverick » 25 Юли 2016, 19:49

Всъщност в изцяло права линия на тоя мотор няма кола, която да му се противопоставя. Бугатитата ги прави за смях, а на Авентадорите не им стига бинокъла. Но...ако мотора се кара от КАРАЧ! Каквито в БГ освен Мартин Чой май не останаха, особено уличните защото много от тях си отидоха млади.

(bubsa) написа:
Top Gun Maverick написа:Те се возеха, ама и се опитваха по някое време да не се возят. Но просто си знаят способностите, а и имат инстинкт за самосъхранение, че да не гонят вятъра. :mhihi: А и колата също се вози в голяма част от клипа като далеч не ги натиска както може.

Умишлено не ти отговорих на горният пост,но тук ще те питам :mhihi: Верно ли мислиш,че е39-ката ще участва в играта ако някой от тия е сериозен карач?

Колега, аз написах бая дълъг пост по тая тема. Тия карачи, колкото и да не ти се вярва ги няма по моторите или ако ги има, то не носят вече празни глави защото много от познатите им умряха, а и имат много непознати примери по пътищата, слушат за тях по събори и т.н.
Отделно и хубавите мотори са малко като способности в нов вид, да не говорим за амортизираните кошници из България, които са около 80%-та от всички пистаци. Да, в права линия мотора ще бие, ама аз съм го гледал това много пъти. Има ли трафик, колата ти дава едно такова доста по-сигурно усещане и точно както ти каза колегата като вдигнеш едни определени километри и моториста вече се схваща от инстинкт за самосъхранение и само бръмчи наоколо като почва само и единствено да ти пречи по пътя. Бая мотори съм срещал през годините, последно един папагал ми дава газ на правата и ми дърпа с половин километър(тук съм със Зафира на метан обаче :mhihi: ) като връща газта после и се повдига преди завой и доста намали. Аз обаче си карам и го настигам нормално с поддържане на 130-140, влизам в завоя със 120(бърз завой, все пак съм със Зафира :mhihi: )и просто го минавам защото пътя е еднопосочен и онзи такъв един се засегна нещо, че като ме погледна лошо през каската, като го форсира на място тоя КОШНИК с 1000 лепенки Репсол по него и взе, че даде малко газ преди да го настигна на следващото кръгово и го гледам един такъв скелет беше, викам си сега тоя калъф ако нещо вземе да ми образува изречения и ще трябва да го превъзпитавам. Та тук не казвам, че с тая кола имам някакви шансове изобщо, а че те просто си намалят по завоите защото един мотор за да вземе един завой бързичко, то трябва да има перфектни гуми(това също не се притежава от повечето мотористи)трябва шофьора да кара, трябва да го е правил поне няколко пъти успешно преди това и трябва да е сигурен, че няма пясък в тоя завой, плюс още бая неща, които си трябват, че да се мери с кола, която е направена да върви по пътища. И така в повечето случаи мотористите остават крайно изненадани когато срещнат подобна кола с някой готов да се закачи с тях и това личи както по погледите им, така и по поведението им. Лично аз пак казвам, че не съм срещал мотор по републиканската пътна мрежа, който да кара заедно с мен когато тръгна да карам. Знам за още няколко човека от форума така. Знам за бая гонки между кола и мотор за да твърдя доста неща ако сметна, че аз все съм уцелвал кошници и т.н.
И за да не мислиш, че съм кон с капаци ти казах, че мотора в права линия бие всичко. А и като цяло е по-добър, но на писта, с карач Мартин Чой и така. Защото е много по-лесно от любител шофьор с кола да достигне близо до лимита на колата, отколкото от любител с мотор да си и помисли, че може да стигне тоя максимум.
Ще ти кажа откъде още трае мита за моторите, че са по-бързи по пътищата. Понеже те са малко на брой и обикновен срещат средностатистически коли, които са 99.9%-та от автопарка в България, заедно със съответните шофьори и от там сам се сещаш, че нещата няма как да завършат в полза на колата. А и дори да е на кантар ако биха тръгнали да се гонят, когато мотора настигне колата и даде газ, след 2-3 секунди вече е обезкуражил шофьора ако той си мисли да се погонят малко, освен ако не е с мощна кола, която като и даде газ и да види, че тоя мотор не се отдалечава така както при изпреварването с всички шум, който допълнително внася смут.
Другото, което е. До преди 15 години по пътищата моторите си бяха до към 150 коня, ама и колите бяха по толкова като мощните коли тогава бяха супер малко, един мизерен процент заради акцизи и т.н.
Самите производители още не бяха направили много мощни коли. Тогава моторите имаха бая преднина, но вече се бяха развили до ниво летяща чиния и да надградят се изискваше много. Та те напредваха с бавни темпове. Колите обаче започнаха да надграждат с бързи и разликата се смали и то драстично. Пак мотора е по-бърз, но вече и колите са много бързи, а лимита на моторите да се движат бързо по пътя беше достигнат преди много години. От там насам както казах надграждат по малко като мотора на БМВ беше някакъв ултра-скок и то просто за да покажат на всичките там Японци, че ако искат нещо го правят. Та от тия години остана мита, че колата шанс срещу мотора няма никъде, но реално нещата се промениха. Не си представяш с Астра 150 коня да гониш 150 коня мотор, нали? Ей затова ти говоря. Първо моторите си работеха за името, после то за тях.
И всичко това важи за пътна мрежа искам да кажа. В голям трафик където няма място колата да изпревари без да "избутва" насрещно движещите се е ясно, че моториста ако не му пука ще се вре по осовата линия между колите, но и това рядко се вижда вече защото при едно леко кривване на някой турист в трафика, който избягва от дупка и мотора е дотам. И то просто защото не са го видяли.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от FuRoRR » 25 Юли 2016, 19:53

Добро каране с една ръка,снимки,покемони, псувни и една бърза М-ка обръщаща огледала.Идилия.
Ще кажеш,че като караш срещу 600ки ядеш чипс и гримираш жена си на задната седалка...
Сподели някое време ,я на Дракон, я на Серес ,щото е хубаво да се говори,но дваж по-хубаво е да имаш с нещо да го подплатиш.
Самия клип не е нищо особено...нито видях някъде да си на предела,нито видях някой мотор да дава газ.
Ходиш се дъхаш на моторист със шорти и тениска,който сигурно просто е решил да ходи да изяде някоя сръбска скара някъде...Ми айде закачи се с някой спарен мазохист с фул боди екип(погледни го дали има едри топки)... Ходи върни там 5та-3та да видиш как ще се чудиш коя полуоска се е скъсала и защо този кораб не ускорява.

В сезона между другото за подобно каране е невероятно подходяща отсечката Поморие - Ахелой .Има само и единствено туристи ,които да се радваш че задминаваш.От време на време може да засечеш я Фикрет ,я Коцето ,я някой друг мазен певач. Може даже да се случи да се гониш с хеликоптера на Диневи ,или пък на Бойко джиповете със синьо-червени буркани.Баш бая 3 ГТР-а с големия мотор-малкия данък дето пак ги карат туристи по шорти и джапанки...
Даже найш кво... врътни ми един 13 минутен клип с тая семка на каране табела-табела Бургас-Несебър ,а аз ще те чакам на плажа със заголено бедро и ще ти оближа блаженната подметка на спортната джапанка.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от ogata » 25 Юли 2016, 20:09

FuRoRR написа:Добро каране с една ръка,снимки,покемони, псувни и една бърза М-ка обръщаща огледала.Идилия.
Ще кажеш,че като караш срещу 600ки ядеш чипс и гримираш жена си на задната седалка...
Сподели някое време ,я на Дракон, я на Серес ,щото е хубаво да се говори,но дваж по-хубаво е да имаш с нещо да го подплатиш.
Самия клип не е нищо особено...нито видях някъде да си на предела,нито видях някой мотор да дава газ.
Ходиш се дъхаш на моторист със шорти и тениска,който сигурно просто е решил да ходи да изяде някоя сръбска скара някъде...Ми айде закачи се с някой спарен мазохист с фул боди екип(погледни го дали има едри топки)... Ходи върни там 5та-3та да видиш как ще се чудиш коя полуоска се е скъсала и защо този кораб не ускорява.

В сезона между другото за подобно каране е невероятно подходяща отсечката Поморие - Ахелой .Има само и единствено туристи ,които да се радваш че задминаваш.От време на време може да засечеш я Фикрет ,я Коцето ,я някой друг мазен певач. Може даже да се случи да се гониш с хеликоптера на Диневи ,или пък на Бойко джиповете със синьо-червени буркани.Баш бая 3 ГТР-а с големия мотор-малкия данък дето пак ги карат туристи по шорти и джапанки...
Даже найш кво... врътни ми един 13 минутен клип с тая семка на каране табела-табела Бургас-Несебър ,а аз ще те чакам на плажа със заголено бедро и ще ти оближа блаженната подметка на спортната джапанка.




:ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah: :ahah:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 420
Регистриран на: 2.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от v_p_m » 25 Юли 2016, 21:04

За този ли Мартин Чой говорим или да му казваме Стик
http://vbox7.com/play:e38a126a&start=248 :ahah:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от изключвател » 25 Юли 2016, 21:17

Така държа да отбележа, че въпросните псувни не са мое дело,не че имам някакъв проблем да ми ги преписвате на мен, но два часа се опитвах да ги изрежа от средата на клипа и не ми се получи, за което се извинявам най официално на засегнатите лица!!!
Все пак не желая темата да се превръща във война между коли и мотори, защото всички споделяме една и съща страст ,а именно- гориво в кръвта!!!
Когато пристигнах на техния импровизиран драг лично ги поканих да се пуснем на някоя отсечка, но никой не изяви желание!А относно това дали са давали всичката газ, ще кажа само, че аз досега не съм срещал мотор който да не лети по пътя още повече, че след подобни мероприятия се надъхват допълнително, но явно само аз попадам на кашкавал туристи(както твърдят много разбирачи от форума), който не могат да си карат моторите или не са им свикнали с годините!!!Аз също съм турист с туристическа кола, която не е подготвена и правена да се кара на писта, но и така, ще разочаровам много хора или поне тези които най лаят в тоя пълен със светци форум!!!Аз също почти нямам гуми и карам винаги с изключено DSC по ред причини, така че и за мен важат споменатите предпоставки и условия относно пътната настилка!!!И вече звучи смешно, че видиш ли аджеба в тая държава не останали истински карачи, които да могат да дават всичката газ на моторите си!!!
П.П.Имам още клипове който доказват нагледно как моторите се карат съзнателно на всичката газ и претърпяват загуба, но тука винаги ще се намери някой, който ще ме убеждава, че черното е бяло!!!
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от canibmwe30 » 25 Юли 2016, 21:29

Повечето хора тук са светци!!!
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от (bubsa) » 25 Юли 2016, 21:45

изключвател написа:Така държа да отбележа, че въпросните псувни не са мое дело,не че имам някакъв проблем да ми ги преписвате на мен, но два часа се опитвах да ги изрежа от средата на клипа и не ми се получи, за което се извинявам най официално на засегнатите лица!!!
Все пак не желая темата да се превръща във война между коли и мотори, защото всички споделяме една и съща страст ,а именно- гориво в кръвта!!!
Когато пристигнах на техния импровизиран драг лично ги поканих да се пуснем на някоя отсечка, но никой не изяви желание!А относно това дали са давали всичката газ, ще кажа само, че аз досега не съм срещал мотор който да не лети по пътя още повече, че след подобни мероприятия се надъхват допълнително, но явно само аз попадам на кашкавал туристи(както твърдят много разбирачи от форума), който не могат да си карат моторите или не са им свикнали с годините!!!Аз също съм турист с туристическа кола, която не е подготвена и правена да се кара на писта, но и така, ще разочаровам много хора или поне тези които най лаят в тоя пълен със светци форум!!!Аз също почти нямам гуми и карам винаги с изключено DSC по ред причини, така че и за мен важат споменатите предпоставки и условия относно пътната настилка!!!И вече звучи смешно, че видиш ли аджеба в тая държава не останали истински карачи, които да могат да дават всичката газ на моторите си!!!
П.П.Имам още клипове който доказват нагледно как моторите се карат съзнателно на всичката газ и претърпяват загуба, но тука винаги ще се намери някой, който ще ме убеждава, че черното е бяло!!!

Давай другите клипове,че ми е интересно и обичам да гледам подобни :yes:
Колкото и да не ти се вярва повечето мотористи са мотористи,защото са позьори и со мислят,че мастиите ще им лазят в краката като ги видят с пистарката!
Колкото и да ти се иска няма как да вървиш с 1000-ка карана от някой,който е наистина карач!Освен на някоя картинг писта...180-200 коня на 300кг срещу 400 коня на 1800кг :roll: За 600-тките не ми се коментира,защото съвременните също не са никак за подценяване.

ПС Аз пак се разграничавам от моралистите,защото и аз си позволявам подобни работи чат-пат :mhihi: Не срещу мотори разбира се,защото нямам достатъчно сериозна кола в момента.
ПС2 Замислял ли си се наистина ако изскочи трактор или нещо подобно по тези селски пътища?Случвало ми се е след завой да застигна каруца със 180,а отсреща идваше рейс и колона след него :paranoid:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 30.05.2013
Пол: Мъж
Кара: F31
Детайли за колата: ...E36 M50 B20
E36 M52 B20
E39 M57 D25
E46 coupe M57 D30
Е39 M57 D30
E46 coupe M52 B28TU
Е91 N43B20A
E46 coupe M54B30 SMG II
F31 Touring N47D20C

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от spec-V » 25 Юли 2016, 21:47

Бая карачи имало тук.
Серес,мерес..нз си к'во...много гуми отъркахте,ма на масали по масите,и из форума!
Ходили сме и по Гръцко,ма кат че ли няма тъй навалица от "примерни" бмв карачи по пистата ,де ка обръщат огледала...
Опърд@хте темата ,все едно сме в бгмама!
Сигурен съм ,че никой от този форум не нарушава закона по пътищата ,само този който качва видео. :mhihi:
Айде ,и леко в дясно .... :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от canibmwe30 » 25 Юли 2016, 22:28

spec-V написа:Бая карачи имало тук.
Серес,мерес..нз си к'во...много гуми отъркахте,ма на масали по масите,и из форума!
Ходили сме и по Гръцко,ма кат че ли няма тъй навалица от "примерни" бмв карачи по пистата ,де ка обръщат огледала...
Опърд@хте темата ,все едно сме в бгмама!
Сигурен съм ,че никой от този форум не нарушава закона по пътищата ,само този който качва видео. :mhihi:
Айде ,и леко в дясно .... :yes:

Пък и с бой плашат,ето доказателство за бмв идилията у нас!
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 12.04.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Два умрели форда и 28ца
Мечтае да кара: Танк
Детайли за колата: Е36 328 97'
2.93 LSD
М20 маховик на 5.8кг
M50 Intake
S52 USDM Cams 10.2 lift 252in244ex
Плетени изпускатели
Romraider self tuned
14.0 1/4 mile

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от FuRoRR » 26 Юли 2016, 3:20

spec-V написа:Бая карачи имало тук.
Серес,мерес..нз си к'во...много гуми отъркахте,ма на масали по масите,и из форума!
Ходили сме и по Гръцко,ма кат че ли няма тъй навалица от "примерни" бмв карачи по пистата ,де ка обръщат огледала...
Опърд@хте темата ,все едно сме в бгмама!
Сигурен съм ,че никой от този форум не нарушава закона по пътищата ,само този който качва видео. :mhihi:
Айде ,и леко в дясно .... :yes:

Нито съм примерен,нито съм карач,нито пък бияч.Гуми съм търкал и по районни съм висял заради подобни глупости.Ама и по писти съм карал...колкото и да не ви се вярва.
Тънката разлика е ,че преценките и начините на мислене са ни различни.На този път,с тези завои,ако на донора не му се ядеше чеверме в някоя кръчма ,превъзнесената ви е39ка щеше да не и се вярва.Математически е несериозно да сравняваш 270коня на тон срещу близо 1000. :nono:
На някоя отсечка с по-къси прави мога да го пробвам колегата с едно автомобилче с 1.5кс на 36000 оборота, което прави 0-100 за около 1,5 секунди.За хендикап ще го карам с вързано го-про и на 15% нитрометан.И да вземем да пуснем клип ,че никой неа ми поверва после(както казваше един идол на младия беемвист). :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook