Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)клипа е активен!!!

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от host » 24 Юли 2016, 21:52

така като сте почнали ... що не коментира е46цата от същия профил? или тя не е интересна щото кара в насрещното при трафик срещу нея? :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от In_Memoriam » 24 Юли 2016, 21:53

(bubsa) написа:
Top Gun Maverick написа:Те се возеха, ама и се опитваха по някое време да не се возят. Но просто си знаят способностите, а и имат инстинкт за самосъхранение, че да не гонят вятъра. :mhihi: А и колата също се вози в голяма част от клипа като далеч не ги натиска както може.

Умишлено не ти отговорих на горният пост,но тук ще те питам :mhihi: Верно ли мислиш,че е39-ката ще участва в играта ако някой от тия е сериозен карач?


Направо не участва, в по-сериозните завои моторите не участват с какъвто и карач да са.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от canibmwe30 » 24 Юли 2016, 21:57

(bubsa) написа:
canibmwe30 написа:Усеща се кисел вкус в някои от вас,дори и без да сте опитали от гроздето!

Опитвали сме и доста по-хубаво грозде,но сме просто реалисти :dunno:

8)
Лека нощ!
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от (bubsa) » 24 Юли 2016, 22:01

In_Memoriam написа:
(bubsa) написа:
Top Gun Maverick написа:Те се возеха, ама и се опитваха по някое време да не се возят. Но просто си знаят способностите, а и имат инстинкт за самосъхранение, че да не гонят вятъра. :mhihi: А и колата също се вози в голяма част от клипа като далеч не ги натиска както може.

Умишлено не ти отговорих на горният пост,но тук ще те питам :mhihi: Верно ли мислиш,че е39-ката ще участва в играта ако някой от тия е сериозен карач?


Направо не участва, в по-сериозните завои моторите не участват с какъвто и карач да са.

На клипа по-сериозни завои не забелязах,а имаше добри прави на които една 1000-ка ще ти даде такъв бинокъл,че на завоите може и да я бута :mhihi: Не съм голем спец,но съм подкарвал по малко и коли и мотори и мнението ми е това.

Само да кажа,че не съм хейтър!Клипа е постнат за да го коментираме и това правя.Автора си знае ако от някоя нива излезне трактор,комбайн или стадо овцЕ какво ще прави.Одобрявам или не в случая не ми е работа да се изказвам.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от (bubsa) » 24 Юли 2016, 22:01

canibmwe30 написа:
(bubsa) написа:
canibmwe30 написа:Усеща се кисел вкус в някои от вас,дори и без да сте опитали от гроздето!

Опитвали сме и доста по-хубаво грозде,но сме просто реалисти :dunno:

8)
Лека нощ!

Лека,доходна и безаварийна :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от canibmwe30 » 24 Юли 2016, 22:02

host написа:така като сте почнали ... що не коментира е46цата от същия профил? или тя не е интересна щото кара в насрещното при трафик срещу нея? :dunno:

?
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от In_Memoriam » 24 Юли 2016, 22:10

(bubsa) написа:
In_Memoriam написа:
(bubsa) написа:
Top Gun Maverick написа:Те се возеха, ама и се опитваха по някое време да не се возят. Но просто си знаят способностите, а и имат инстинкт за самосъхранение, че да не гонят вятъра. :mhihi: А и колата също се вози в голяма част от клипа като далеч не ги натиска както може.

Умишлено не ти отговорих на горният пост,но тук ще те питам :mhihi: Верно ли мислиш,че е39-ката ще участва в играта ако някой от тия е сериозен карач?


Направо не участва, в по-сериозните завои моторите не участват с какъвто и карач да са.

На клипа по-сериозни завои не забелязах,а имаше добри прави на които една 1000-ка ще ти даде такъв бинокъл,че на завоите може и да я бута :mhihi: Не съм голем спец,но съм подкарвал по малко и коли и мотори и мнението ми е това.


Твърде много фактори са, за да се изказваме с такава сигурност. Не съм голям спец по моторите, но ми прави ми впечатление, че са мотори на години и със сигурност някоя 600-ка е била на пълната газ. Също така неща като неправилна поддръжка и голям пробег при тях не им се отразява толкова слабо като при М-ката. Отделно се забелязва кофти настилка, което много повече пречи да се кара на лимита мотора отколкото колата.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от (bubsa) » 24 Юли 2016, 22:19

In_Memoriam написа:
(bubsa) написа:
In_Memoriam написа:
(bubsa) написа:
Top Gun Maverick написа:Те се возеха, ама и се опитваха по някое време да не се возят. Но просто си знаят способностите, а и имат инстинкт за самосъхранение, че да не гонят вятъра. :mhihi: А и колата също се вози в голяма част от клипа като далеч не ги натиска както може.

Умишлено не ти отговорих на горният пост,но тук ще те питам :mhihi: Верно ли мислиш,че е39-ката ще участва в играта ако някой от тия е сериозен карач?


Направо не участва, в по-сериозните завои моторите не участват с какъвто и карач да са.

На клипа по-сериозни завои не забелязах,а имаше добри прави на които една 1000-ка ще ти даде такъв бинокъл,че на завоите може и да я бута :mhihi: Не съм голем спец,но съм подкарвал по малко и коли и мотори и мнението ми е това.


Твърде много фактори са, за да се изказваме с такава сигурност. Не съм голям спец по моторите, но ми прави ми впечатление, че са мотори на години и със сигурност някоя 600-ка е била на пълната газ. Също така неща като неправилна поддръжка и голям пробег при тях не им се отразява толкова слабо като при М-ката. Отделно се забелязва кофти настилка, което много повече пречи да се кара на лимита мотора отколкото колата.

Прав си :yes:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от host » 24 Юли 2016, 22:22

canibmwe30 написа:
host написа:така като сте почнали ... що не коментира е46цата от същия профил? или тя не е интересна щото кара в насрещното при трафик срещу нея? :dunno:

?

https://www.youtube.com/watch?v=M3tqipSMEkE :dunno: :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от canibmwe30 » 24 Юли 2016, 22:31

host написа:
canibmwe30 написа:
host написа:така като сте почнали ... що не коментира е46цата от същия профил? или тя не е интересна щото кара в насрещното при трафик срещу нея? :dunno:

?

https://www.youtube.com/watch?v=M3tqipSMEkE :dunno: :dunno:

!Къв е тоя!?
Аз какво трябва да разбера от този клип.!
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от host » 24 Юли 2016, 22:48

явно за тебе не е проблем да се влиза така на сляп завои ... ок и аз днес срещнах 3-4 парчета като теб и този в Ришкия проход ... благодарих се че останах жив... няма дертове, ше хвърлям зарове преди всеки завой коя батка ще пресече завоя за да си направи изпреварването в насрещното срещу мен ... никав проблем :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от изключвател » 24 Юли 2016, 23:47

Много глупости се пишат тука от хора които си нямат и хал хабер от потенциала на М5 Е39 и от "потенциала" на 600-кубиковите моторни колела без педали!!!Досега съм имал над 20 съзнателни гонки с най различни мотори и от това което съм видял с очите си мога да заключа следното:

Стокови 600-арки и някой по дърти 1000-рки пищят до калника ми до 150км-170км(в зависимост от марката и годината),след това се загубват някъде отзад!!!

1000-рките ми дърпат до 200-230 и след 240-260 започват да припадат!!!

А в завойте, ами там разликата между колата и мотора е до към 30км горница в полза на колата, ако ще и безсмъртен да кара мотора,просто с колата се возиш зад мотора в завоя и можеш да го минеш всеки един момент отвътре или отвънка с една ръка, докато с другата ловиш покемони!!!

За жалост на някой хора(които сега, ще ме заобичат още повече) това е живата истина,всичко друго е само митове и легенди, че моторите са страшни ракети и кола няма шанс срещу тях!!!Изключвам най новите мотори, но и за тях има би-турбо М-ки вече!!!

А на колегата, който ми обясни как половината форум щял да ми обръща огледалата на писта, ще кажа само едно: - колега,колега,колега по важното в случая е, че аз ще обръщам твойте огледала на която и да е писта и ти го гарантирам на 200% пък, ако ще и целия форум да обърне мойте!!!

П.П. И да не кажете пак, че се хваля или изхвърлям, защото хората които ме познават знаят много добре, че НЕ обичам да се хваля или ДА преувеличавам и с 1км специално на тема скорости и автомобили!!!
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 420
Регистриран на: 2.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от v_p_m » 25 Юли 2016, 8:46

изключвател написа:Много глупости се пишат тука от хора които си нямат и хал хабер от потенциала на М5 Е39 и от "потенциала" на 600-кубиковите моторни колела без педали!!!Досега съм имал над 20 съзнателни гонки с най различни мотори и от това което съм видял с очите си мога да заключа следното:

Стокови 600-арки и някой по дърти 1000-рки пищят до калника ми до 150км-170км(в зависимост от марката и годината),след това се загубват някъде отзад!!!

1000-рките ми дърпат до 200-230 и след 240-260 започват да припадат!!!

А в завойте, ами там разликата между колата и мотора е до към 30км горница в полза на колата, ако ще и безсмъртен да кара мотора,просто с колата се возиш зад мотора в завоя и можеш да го минеш всеки един момент отвътре или отвънка с една ръка, докато с другата ловиш покемони!!!

За жалост на някой хора(които сега, ще ме заобичат още повече) това е живата истина,всичко друго е само митове и легенди, че моторите са страшни ракети и кола няма шанс срещу тях!!!Изключвам най новите мотори, но и за тях има би-турбо М-ки вече!!!


Eто х-ки на BMW e39 M5 и на S1000rr 2010г.(той ми попадна , съответно по старите 1000-ки са доста по бавни но не кой знае колко)
BMW e39 M5 .............................................S1000rr
Performance - Stock
Top speed -293 km/h .................................. -299km/h 185.7/mp/h
0 - 100 kph 5.1 s........................................... -3.1s
0 - 200 kph 16.9 s ......................................... -7s
1/4 mile 13.1 s @ 109.4 mph.........................-10.2 s

Наблягам на 0-400м което си е състезателна дисциплина там колата ще пада от 95% от 600-ките независимо дали са 94-ти набор или 2004-ти , примерно една ф4-ка която си е спорт турист прави 0-400 за 10.7 сек.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от bmw325tds » 25 Юли 2016, 9:18

.
Последна промяна bmw325tds на 04 Авг 2016, 10:21, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Re: Bmw vs bikes (some 600cc, 750cc + 1000cc)

Мнение от изключвател » 25 Юли 2016, 9:36

Стартове от място не правя, говоря за летящ старт от 70-100км и ти гарантирам, че фабрична 600-тка преди 2004г. няма шанс въпреки, че винаги има изключения, а относно ВМW S1000RR ами той и в момента е най бързия мотор на планетата и спрямо другите мотори е като летяща чиния между селскостопански самолети, просто е съвсем друга бира и колите който могат да му се противопоставят се броят на пръсти!!!
А сухите данни на хартия в повечето случай не отговарят на реалноста, не ми се спори с никой, защото темата кола vs мотор е безкрайна, просто това което съм видял на живо многократно ми е предостатъчно да си направя извод!!!
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook