M5 E39 vs X6 ///M50d

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 27.04.2007
Мечтае да кара: на Marina Bay Street Circuit

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от shumisho » 16 Мар 2014, 11:06

Това е единственото, в което си прав.
Не искам да се заяждам, просто изказах мнение за клипчето и феновете на е39 М Power ме емнаха. Точно ти говориш за точки и запетаи. И да, разбира се, че особено в завои тоя туч с аеродинамика на тухла 4-ка е гола вода ( въпреки, че Ванката мисли друго по въпроса на Калояново), но не мисля, че говорим за това...
А и не виждам какъв е проблема с турбините в един М мотор

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от In_Memoriam » 16 Мар 2014, 11:13

shumisho написа:Колега, кой луд би настъпвал докрай и да направи мелето при това изпреварване
Хайде моля малко мисъл в тези коментари.
Пуснете клипчета и вижте, че няма М-ка на БМВ, която да е по слаба от е39 м5, а повечето и бият
Да не коментираме, че "някакви си там" 3 литрови машини с по 2 турбини също не се чувстват зле срещу нея
Точно в такъв смиъл прехвалена.......


Това са пълни глупости. Явно не си гледал достатъчно клипове:




Просто тези, които бие толкова си могат...

Мислиш ли, че би настъпвал малко, колкото да увеличи риска от челен удар ? Или настъпва докрай или не настъпва изобщо, в противен случай може да го определим като шизофреник.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от изключвател » 16 Мар 2014, 11:24

На мен ми се струва,че Х6-цата е може би с най добрата аеродинамика,спрямо всички останали джипове и при нея най много се е запазило чувството,че караш автомобил!!!
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 27.04.2007
Мечтае да кара: на Marina Bay Street Circuit

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от shumisho » 16 Мар 2014, 11:35

След тези клипчета, аз вече нямам какво да кажа
Всичко се вижда ясно....
Нека всеки ги интерпретира както иска (както му е удобно)
:driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 8.02.2008
Кара: 320 i
Мечтае да кара: Е90 пак бензин

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от ивайло81 » 16 Мар 2014, 11:58

Това vs нещо не го разбрах, обаче видях момчета които бързат към едно по-хубаво място. Поправи ме,но в първият клип джипа сигурно е върнал газта за да не се забиеш като простак в микробуса. Дано снимаш още доста такива клипчета.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от Nickelback » 16 Мар 2014, 11:59

shumisho написа:Това е единственото, в което си прав.
Не искам да се заяждам, просто изказах мнение за клипчето и феновете на е39 М Power ме емнаха. Точно ти говориш за точки и запетаи. И да, разбира се, че особено в завои тоя туч с аеродинамика на тухла 4-ка е гола вода ( въпреки, че Ванката мисли друго по въпроса на Калояново), но не мисля, че говорим за това...
А и не виждам какъв е проблема с турбините в един М мотор


Извинявай, ама ти не каза ли, че си фен на Е39 М5, защо изведнъж ни диференцира от себе си :conf:
Нещо не сме се разбрали май за "точките и запетаите"... Твоите "точки и запетаи" явно са някакви тривиални неща като пътна обстановка, умения при шофиране, смелост и т.н. Разбирам те. Аз не говоря за тях. Говоря по-скоро за "А-то и Б-то". За проблема на дизела на високи обороти. Извинявай ако съм те засегнал на тема дизел, просто така си говоря :bchug: Както ти, така и аз ИЗРАЗИХ мнение, че съм ОЧАКВАЛ повече от X6 50d. Признавам си, че с 740Nm мислех, че е по-бърз от E39 M5. Може би, но в F10 M5. Разбиха ми се очакванията като го виждам как окапва на втория клип конкретно. Кой каквото е търсел го е намерил, не мисля, че има място за оправдания!
За машината на Вуйчо Ваньо многократно съм изказвал своето възхищение за представянето му на Калояново. Но X5 ///M не е изобщо X6 ///M550d, дето ///М е само за цвят както е модерно напоследък (за М-перформънс говоря)! Калояново (that bumpy road :lol: ) + интелигентно 4x4 е частен случай и това, че бяха на кантар с Е92-ката не дава пълна представа как се държи "туча" на писта! На писта като серес резултатите ще са доста различни предполагам :paranoid:
Проблем с турбините няма, но нека ги движи бензина ;) Дизела си има ограничение по природа и това забавя по-нанатъшното му развитие. Технологиите напреднаха, но дизелова М-ка не мисля, че ще има. По скоро хибриден бензин или тотално електрическа :ok:

Поздрави от човека с най-бавната М-ка излязла някога от BMW M GmbH :clap:

ЕДИТ:
Така като се разрових от интерес видях, че тоя мотор има доста по-интересна графика, което ме оборва донякъде по мнението ми за модерните дизели:

Изображение

:ok:
Последна промяна Nickelback на 16 Мар 2014, 12:12, променена общо 1 път
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от Dirty M5 driveR » 16 Мар 2014, 12:06

изключвател написа:аз също не съм настъпвал на 100%!!!


Аз мисля, че с това се изчерпа всичко. :mhihi: Сравнения за вървеж се правят както го правят m5boarddotcom. На пътя всякакви заключения според мен са излишни. А пък относно клиповете бих казал, че е доста опасно това. Аз също съм фен на тия закачки, но предпочитам да ги правя по магистрали (където най-важното е, че няма насрещен трафик) или на по-широки второклани пътища. И пак не с такива зверски скорости. Но всеки носи глава на раменете си и преценява. Аз бих стоял по-далеч от такива машини, с оглед на своята безопасност.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от изключвател » 16 Мар 2014, 12:12

ивайло81 написа:Това vs нещо не го разбрах, обаче видях момчета които бързат към едно по-хубаво място. Поправи ме,но в първият клип джипа сигурно е върнал газта за да не се забиеш като простак в микробуса. Дано снимаш още доста такива клипчета.


Поправям те,Не не е връщал газта,защото го болеше оная работа за мен и за това,че ще се забия като "простак",просто толкова му бяха силите!!!Позволи ми,след 100,000км. с тази кола,да мога да преценя,дали ще имам достатъчно време,разстояние и сили да изпреваря някой при положение,че ще му влезна в багажника след като той е смачкал кикдауна!!!
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от da6ip » 16 Мар 2014, 12:48

ивайло81 написа:Това vs нещо не го разбрах, обаче видях момчета които бързат към едно по-хубаво място. Поправи ме,но в първият клип джипа сигурно е върнал газта за да не се забиеш като простак в микробуса. Дано снимаш още доста такива клипчета.

+100
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 8.02.2008
Кара: 320 i
Мечтае да кара: Е90 пак бензин

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от ивайло81 » 16 Мар 2014, 15:29

Имам познат дето кара малко по-рисковано от теб. Може да минеш 200 000 км. И на 200 001 да имаш колонка във вестника. Преценил си кое? Посоката на вятъра, с колко се движи насреща човека и дали ще пусне газта или ще натисне спирачка. На няколко пъти ми изкачат такива "майстори" като тебе. И ако не скоча зверски на спирачката, никой не може да прецени какво ще остане от теб. Аман от майстори.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от host » 16 Мар 2014, 15:54

Ем моралистите....

Тц, тц, тц, тука всички са по невинни от папата. Аман.

Стигна ли му мястото? Стигна. Могат ли паралел да се разминат той, джипа и буса... Могат. Кво искате? И служебната дачия и тя така да върви ли?

Кой ви кара така да карате? Да ви го е препоръчал автора?

Ние тука да не сме форума КАТ?


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от Хаос » 16 Мар 2014, 16:30

мястото въобще не му стигна
даже се чуват спирачките на Х-а, точно преди М5 да се върне в тяхната си лента
нищо хубаво не мога да кажа за такива изпълнения
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от canibmwe30 » 16 Мар 2014, 16:39

господинееее,това което свири е оплътнението на предното стъкло сменяно е защото се заби един гарван като теб в него
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от canibmwe30 » 16 Мар 2014, 16:42

това свистене се проявява над 210 и на 250 се губи
радвайте се на пауъра и не серете м-ката е като к**ва иска много дошманско каране
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от изключвател » 16 Мар 2014, 16:49

Хаос написа:мястото въобще не му стигна
даже се чуват спирачките на Х-а, точно преди М5 да се върне в тяхната си лента
нищо хубаво не мога да кажа за такива изпълнения




Колега как позна,че свирят спирачките на Х-а,освен да е бил с китайски накладки или пък да е минавал влака точно в този момент,който върви на 15м.успоредно от пътя!!!Но има и трети вариант-да ми свири уплътнението на предното стъкло след 180км.(когато е ветровито времето),като пробита стомна на слог,след "майсторската" му подмяна!!! :roll:
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook