M5 E39 vs X6 ///M50d

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от In_Memoriam » 17 Мар 2014, 20:43

Летящ от 40 км/ч, на 2-ра тръгнах, до 160 на око 3-4 коли за мен. Нищо интересно общо взето. Предполагам от място ще се опъне повече.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 30.05.2013
Пол: Мъж
Кара: F31
Детайли за колата: ...E36 M50 B20
E36 M52 B20
E39 M57 D25
E46 coupe M57 D30
Е39 M57 D30
E46 coupe M52 B28TU
Е91 N43B20A
E46 coupe M54B30 SMG II
F31 Touring N47D20C

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от spec-V » 17 Мар 2014, 21:02

In_Memoriam написа:Летящ от 40 км/ч, на 2-ра тръгнах, до 160 на око 3-4 коли за мен. Нищо интересно общо взето. Предполагам от място ще се опъне повече.


Мда ,от място трябва да доста по добре,до към 180км е с около 2 сек. по -бърз от М5 Е39,но в крайна сметка точно там всичко ще приключи.. вятъра си е вятър :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 662
Регистриран на: 25.09.2007
Местоположение: Пловдив
Кара: Лястовица с рамка

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от Tenata » 17 Мар 2014, 21:04

In_Memoriam написа:Летящ от 40 км/ч, на 2-ра тръгнах, до 160 на око 3-4 коли за мен. Нищо интересно общо взето. Предполагам от място ще се опъне повече.


https://www.youtube.com/watch?v=3Y-rFRdRsSQ

Незнам тоя камион си е доста сериозен, затова попитах конкретно колегата се е пробвал с такъв.
ИзображениеИзображение
на пътя и пред БОГ, всички сме равни!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от In_Memoriam » 17 Мар 2014, 21:21

От място е сериозен, но все пак под клипа - "The M5 launch was f'ed up by me forgetting to turn the ESP off."

На летящ няма как да е голяма сила, много загуби има и си понатежава, а по-късно идва момента с аеродинамиката...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от павката » 30 Мар 2014, 11:54

изключвател-я е от малкото,къде ги карат тея еМки правилно,че и интересни клипчета прави :yes:
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Апр 2014, 22:16

Тая тема бая материал събрала. Интересно как пак през клипа хората тука прецениха, че в първия такъв на колегата са му спасили живота отсрещния и този с дизеловия кошник, който размина като спрял(както е е нормално да го размине де)? на мен много пъти са ми ги говорили тези глупости как ако отсрещния не намалил, а всъщност онзи като почне да намаля, аз вече съм се прибрал. :banghead: Едно е да гледаш от клипа, друго е да си в колата, трето е да я караш и да следиш всичко като спокойно може горе-долу да прецениш скоростта на отсрещния ако имаш достатъчно километри зад волана без само да си се возил през това време. И да, тия с джипките мислят, че летят, скоро един ми се прави на луд да сме се пускали с М5-цата срещу смешен Каен Турбо ЕС и то от 40-60. :shock: :mhihi: Мой приятел каза, че ще сложим гоу-прото отзад на багажника, та да се вижда модерния Туарег повече време в кадър. :mhihi:
Скоро наситгнах един ентуасиаст с ЕС ЕЛ 63АМГ 2012-та, който возеше някаква руса вътре, та се помъчи да се позадържи малко отпред, но все пак се предаде. Сигурно ако имах клип и щяха тука да ми разправят как спокойно се е возел с около 200-та и не ми е давал път, а аз после като съм решил да го изпреваря и той е върнал газта, та да не се сблъскам с вятъра. :mhihi:
Още по-скоро пък новия МЛ 63 АМГ, който пак случайно не ми даваше път и на него вече стабилно му подадох бинокъла след като отново случайно стоеше в ляво и не ми даваше да го изпреваря, понеже кара "джип", че и мощен при това.
Общо взето нямам хубаво мнение за повечето водачи на "джипове", а колкото са по-нови, толкова са по-проблемни. Има и изключения разбира се, но явно аз все попадам на такива от другия чишит. Редовно ги наказвам такива като гледат опулено как някакво си смешно БМВ(изглеждащо за тях като всяка втора 5-ца, даже не знаейки Е60 ли е какво е)ги разминава, а преди това те са летели и не са давали умишлено път защото явно според тях "джипката" е уголемен вариант на болид от Ф1. :mhihi:
Има тука един с ено смешно Кю7 от първите с 3.0тди. Ей, това се кара като самолет и редовно вдига пушилките по пътя, умишлено минавайки през банкета, та да хвърля максимално количество камъчета. Набара го един приятел с 330д и случайно и на него така не му даваше път и после се наложи да гледа с бинокъла как го разминават. В случаен разговор после го пита същия този с 330-ката защо толкова се превъзбужда с тоя джип и онзи отвърнал, че му се струвало как много вървял. :mhihi:
Случки по пътя бол, ама ми е писнало от разни, които те разминават кофти все едно си някакво нищожество(или те свиват, или на кофти място, или ти мятат камъчета от банкета)а после като решиш малко да ги поизпотиш и не ти дават път нищо, че се налага да скачаш рязко на спирачките за да не ги прескачаш. :mhihi: Пак повтарям, че повечето собственици на "модерни" джипове са точно такива.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от Nickelback » 01 Апр 2014, 22:59

Какво добро резюме :yes: Много добри попадения в детайлите :bchug:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от Rainbow » 02 Апр 2014, 7:55

Между другото и на мен с 330-ката главно хора с джипове ми се дървят, макар да не са като тези на колегата BMW Power ACM.

Но пък и аз им сипвам на тези с по-малките двигатели :mhihi:

И любимото ми е как от половин км ми дава къси дълги, после едвам ме изпреварва :lol:

П.С.: Все още ми е любопитно какво пискаше в М-ката, може и на ЛС :)
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2085
Регистриран на: 4.09.2009
Местоположение: Kurvenland
Кара: баничарка с компресор

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от da6ip » 02 Апр 2014, 9:17

Скромното ми мнение (а и на доста други хора) е че когато срещнеш олигофрен на пътя, не е нужно да слизаш до неговото ниво. ;)

Такива у нас има много, независимо дали с МЛ 63 АМГ, бензиново или дизелово БМВ или дори Голф 2 (такъв е тръгвал да се "дърпа" с мен когато го изпреварвам) и слизането надолу ще бъде дълго и жалко.

Но явно доста хора с 15-20 годишни бензинови болиди са родени да карат във Формула 1, и таланта им напира да се прояви във всяка една ситуация.

Чудя се тези хора нямат ли си друг източник на удовлетворение или сфера на изява в живота, че се налага да се състезават по така или иначе окаяните ни, тесни и претоварени обществени пътища, излагайки на риск и себе си, и всички други наоколо.

Резултатът е явен - черната хроника, която се пълни ежедневно. За справка предишния ми пост, или случилото се пред два дни на Тракия.

Пожелавам повече късмет на всички :yes:
(ще бъде от голяма полза и за техните пътници, и за каращите около и срещу тях на пътя)
Space, pace and grace. www.more-to-come.com

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: M5 E39 vs X6 ///M50d

Мнение от vladye » 02 Апр 2014, 9:23

Колеги, ентусиазъм ≠ простащина :roll:
virtue and tranquillity

Предишна

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook