G-power M3 SKII on German autobahn

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Dirty M5 driveR » 04 Мар 2013, 21:40

http://www.youtube.com/watch?v=Ywi8X_GO ... &index=105

Нищо особено не е. Тия дни се заглеждам доста по клипове от m5boarddotcom и това ми допадна много. Чисто и просто каране по неограничена магистрала (вероятно) с модната М-ка :D Ей така да покаже как група хора с определени интереси могат да се забавляват законно, и с нещо истинско. И в крайна сметка посланието е може би: BMW - the ultimate driving machine. Поне такива мисли пробуди в мен клипа, и ме накара да се почувствам добре. Надявам се и при вас да се получи нещо подобно. :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от PaCk0o » 04 Мар 2013, 22:03

много ме кефи да гледам такива клипчета по аутобани с високи скорости :driving:
на 40-та секунда не знам тоя с 300+км/ч как намали за толкова кратко време и остана още доста разстояние :shock: и съм забелязал каква култура имат на пътя :bowdown: няма бибкане, няма къси дълги чакат си най-културно дори и да им изскочи някои и да се влачи си чакат най-спокойно
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Dirty M5 driveR » 05 Мар 2013, 19:50

Мда, това спиране беше жестоко - от 305 до може би 120 :roll: Опасничко, но човека очевидно има опит и прецени добре, за да му остане и толкова дистанция. Мен много ме радва времето, в което е заснет клипа - не напълно тъмно, с общо взето красива гледна към магистралата. И това, че няма музика, за да се чува добре двигателя. А за културата им на пътя няма какво да говорим - просто шофират така, че да е приятно за всички.

ПП: Много ми е интересно как всякакви други по-посредствени теми с видеа се коментират със страници, а тука за едно денонощие само един колега изказа мнение... Почвам да се убеждавам, че хората масово ги интересува сеира, а не стойностните неща.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Kroki » 05 Мар 2013, 23:21

Изключително добро каране. Без излишни движения. Евалата!
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от RSxRacer » 09 Мар 2013, 9:56

за целия клип никаде не видях да барне светкавицата и да стресира водач влачещ се пред него... тия в Германия съм ги признал,винаги си гледат в огледалата,дори и да няма кола около него местейки се в друга лента подава мигач...основно ПТП-тата им там стават от натурализирани германци със самочувствие имайки се за безсмъртни...
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Dirty M5 driveR » 09 Мар 2013, 17:27

Да, то винаги има някой, който не желае да мръдне от лявата лента. Той и човека в клипа накрая казва, че има разни идиоти... Но като цяло културата им е страхотна. Много ми се иска и тук някога да стане така. Аз от разни е такива клипове, + малко споделен опит от опитни приятели, ми е вече изграден навик постоянно да гледам в огледатата и да следя кой искам да ме изпреварва. Така и за него е по-лесно, и за мен няма свирене и псуване. На легналите полицаи е подобно - минавам винаги мн бавно, и където е възможно в дясна лента. Който иска да ме изпреварва отляво, не искам да си чупя колата. Но са ми много смешни някви типове, дето и те карат в дясно зад мен, и почват да нервничат...
Иначе за това М3 - от друг клип с такова, само че с механична кутия чух, че е 570к.с., с центрофужен компресор. Човека каза, че до голяма степен се е запазил респонса такъв, какъвто го има при оригиналната версия, и мощността се разгръща много линейно и приятно. Вероятно е несравнимо удоволствие да се кара такова нещо :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1676
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E61 530d ; E46 330ci convertible
Мечтае да кара: Всичко що е BMW
Детайли за колата: E61 3.0d ++
E46 3.0i ++

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Biogame » 11 Мар 2013, 20:42

Винаги ми е доставяло удоволствие да карам по немските аутобани(макари с камион).
Някак си се чувстваш по спокойно,отпуснато защото всеки си пази ограниченията(когато има такива)културата им е на най високо ниво от всички държави в Европа.
Най ми е кеф когато видя знака с трите ленти :mhihi: как всеки настъпва и въпреки това не карат с кой знае каква скорост.
Винаги има някой който минава като спрял покрай мен и ми пълни душата.
:driving: :dunno: :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от acho.rs » 18 Мар 2013, 12:17

Dirty M5 driveR написа:Да, то винаги има някой, който не желае да мръдне от лявата лента. Той и човека в клипа накрая казва, че има разни идиоти... Но като цяло културата им е страхотна. Много ми се иска и тук някога да стане така. Аз от разни е такива клипове, + малко споделен опит от опитни приятели, ми е вече изграден навик постоянно да гледам в огледатата и да следя кой искам да ме изпреварва. Така и за него е по-лесно, и за мен няма свирене и псуване. На легналите полицаи е подобно - минавам винаги мн бавно, и където е възможно в дясна лента. Който иска да ме изпреварва отляво, не искам да си чупя колата. Но са ми много смешни някви типове, дето и те карат в дясно зад мен, и почват да нервничат...
Иначе за това М3 - от друг клип с такова, само че с механична кутия чух, че е 570к.с., с центрофужен компресор. Човека каза, че до голяма степен се е запазил респонса такъв, какъвто го има при оригиналната версия, и мощността се разгръща много линейно и приятно. Вероятно е несравнимо удоволствие да се кара такова нещо :driving:

525кс му е БМВто до колкото си спомням . Г-н ГТборд (м5борд) е супер як маниак - във ФБ го имам в приятели - Густав Траф се казва и който и каквото да го пита отговаря . БМВта му е само толкова коне защото си го ползва за евридейка . По-точно ползваше , защото май предаде марката с СЛС :mhihi:
Евентите които организират са на самолетна писта . Винаги се дърпат от 50км/ч до към 250/280 защото пистата е къса и трябва да се спира . Горе/долу гледат да бъдат коректни дали една кола е модната и ако да - с какво по-точно . Като цяло обаче са сток коли , не като на москова ънлимитед :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Dirty M5 driveR » 18 Мар 2013, 19:12

Да, аз преди години още съм гледал събитията на въпросната писта. Уникално е - чисти и спретнати гонки, с наистина силни автомобили. А тоя пич винаги съм го чувал в клиповете, и ми стана интересно какъв се явява :mhihi: В коментарите в youtube забелязах, че наистина е учтив и отзивчив. Абе кеф си е, когато човек съумее да си прекарва живота приятно :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Бимбо » 04 Апр 2013, 8:37

acho.rs написа:
Dirty M5 driveR написа:Да, то винаги има някой, който не желае да мръдне от лявата лента. Той и човека в клипа накрая казва, че има разни идиоти... Но като цяло културата им е страхотна. Много ми се иска и тук някога да стане така. Аз от разни е такива клипове, + малко споделен опит от опитни приятели, ми е вече изграден навик постоянно да гледам в огледатата и да следя кой искам да ме изпреварва. Така и за него е по-лесно, и за мен няма свирене и псуване. На легналите полицаи е подобно - минавам винаги мн бавно, и където е възможно в дясна лента. Който иска да ме изпреварва отляво, не искам да си чупя колата. Но са ми много смешни някви типове, дето и те карат в дясно зад мен, и почват да нервничат...
Иначе за това М3 - от друг клип с такова, само че с механична кутия чух, че е 570к.с., с центрофужен компресор. Човека каза, че до голяма степен се е запазил респонса такъв, какъвто го има при оригиналната версия, и мощността се разгръща много линейно и приятно. Вероятно е несравнимо удоволствие да се кара такова нещо :driving:

525кс му е БМВто до колкото си спомням . Г-н ГТборд (м5борд) е супер як маниак - във ФБ го имам в приятели - Густав Траф се казва и който и каквото да го пита отговаря . БМВта му е само толкова коне защото си го ползва за евридейка . По-точно ползваше , защото май предаде марката с СЛС :mhihi:
Евентите които организират са на самолетна писта . Винаги се дърпат от 50км/ч до към 250/280 защото пистата е къса и трябва да се спира . Горе/долу гледат да бъдат коректни дали една кола е модната и ако да - с какво по-точно . Като цяло обаче са сток коли , не като на москова ънлимитед :lol:


Не е предал марката,просто е тотализирал М3-ката....................... :shock: :banghead:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Dirty M5 driveR » 05 Апр 2013, 6:38

Така ли?! Може ли повече инфо, може и на лично. Не е съвсем по темата, но е в духа й, защото си е опасно шофиране все пак.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Kroki » 05 Апр 2013, 16:56

Да го постне тука, че и на мен ми е интересно
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Re: G-power M3 SKII on German autobahn

Мнение от Бимбо » 06 Апр 2013, 22:23

http://www.youtube.com/watch?v=XIs80HHbdY4

Гледате от 15-та минута нататък(15:25)..............! :yes:
Скоро ще ъплоудне клипове за това какво е станало...............но не се и учудвам ако трябва да съм честен,спрямо това как карат(с каква скорост и в какви времеви условия)- http://www.youtube.com/watch?v=FCEIdW5n7R0 !

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook