Alex The Matrix by Katana team videos

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 20.08.2009
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: на изпарения

Alex The Matrix by Katana team videos

Мнение от BorisBMW » 06 Яну 2013, 19:22


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Alex The Matrix by Katana team videos

Мнение от BaDxBoY » 06 Яну 2013, 20:43

Не изпускам дрифт събиране, смело мога да кажа, че 2012 бях на всички дрифт и драг събирания в София и околностите (кремиковци най-вече.) Мнението ми е, че неможе пилотите сами да правят всичко, да подготвят колите си за представления и така нататък и накрая от организацията, която прави събирането да събират някаква такса от над 100 лева за участие.. Парите са страшен кът и това е най-гадното в цялата картина. Малко хора ги е грижа за този така наречен спорт, а както се вижда има много талантливи хора ..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1676
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E61 530d ; E46 330ci convertible
Мечтае да кара: Всичко що е BMW
Детайли за колата: E61 3.0d ++
E46 3.0i ++

Re: Alex The Matrix by Katana team videos

Мнение от Biogame » 09 Яну 2013, 15:55

Доста добре се е получило.
Малко в стил Ken Block.
:driving: :dunno: :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 423
Регистриран на: 31.12.2004
Местоположение: София

Re: Alex The Matrix by Katana team videos

Мнение от alex_matrix » 11 Яну 2013, 2:41

Няма как приятели каквото и да направим в тоя стил винаги ще се оприличава на Кен Блок, но пък той прави много яки неща което е комплиемент че поне малко можем да се приближим до този стил и изпълнеие. Бюджета и възможностите за площадка за снимки са доста по-ограничени, но пък искахме да направим нещо яко и надъхващо с як звук от двигатели и малко акробатика. Нещо което не беше правено досега в БГ ;) По-важното е че няма да спрем до тук, а ще търсим възможности за нещо много по-яко през 2013та :driving:
Monster Energy Drift Athlete
2014 King of Europe Street Legal Champion
2013 King of Europe Street Legal Champion

http://www.facebook.com/alexmatrix

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Alex The Matrix by Katana team videos

Мнение от BaDxBoY » 11 Яну 2013, 12:36

alex_matrix написа:Няма как приятели каквото и да направим в тоя стил винаги ще се оприличава на Кен Блок, но пък той прави много яки неща което е комплиемент че поне малко можем да се приближим до този стил и изпълнеие. Бюджета и възможностите за площадка за снимки са доста по-ограничени, но пък искахме да направим нещо яко и надъхващо с як звук от двигатели и малко акробатика. Нещо което не беше правено досега в БГ ;) По-важното е че няма да спрем до тук, а ще търсим възможности за нещо много по-яко през 2013та :driving:


Продължавай все така :bowdown: Бюджета може да се компенсира с желание, амбиция, упоритост и още куп други неща.
Малко неща успяват да ме усмихнат и това, което правиш ти и още няколко човека е едно от тези неща.
Октомври в Кремиковци на SDS, адски много ме беше яд, че не успях да се повозя при теб :bowdown:

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 2.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 N57 XD
Мечтае да кара: E60 535d
Детайли за колата: Електрокар с шест цилиндъра

Re: Alex The Matrix by Katana team videos

Мнение от auxx » 12 Яну 2013, 20:11

Клипа е уникален и на мен много ми хареса показвам го на всички мой познати и те също много му се радват. Много съм горд, че и ние българите имаме какво да покажем. Браво продължавай все така да ни радваш с любимата марка :bowdown: :bowdown: :bowdown: :clap:
Изображение

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook