TAXI 3

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 20 Апр 2003, 2:20

Ами да тя и във филма се движеше сама с веригите... Това сигурно е гордостта на французите. Ама как ли щеше да се харчи филма, ако бяха тунинговали някоя петица Е39 :-)

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 1.03.2003
Местоположение: Varna

Мнение от MaxBiaggi » 08 Май 2003, 22:55

а някои гледа ли ТРАНСПОРТЬОР много готин филм.
п.с немога да разбера само защо толкова мразите пежата?аз имам 405 1600cc.карбо. и сам доволен от него :) голфчета и аудинца в моите кубици са гола вода.другата седмица мисля да се дрьпна с голф 1.8 карбо.стига да не чуя тате не ми дава или нямам пари за бензин или подобна тапня на която и пьрволак няма да се вьрже.
Добрите момчета отиват в рая.а батМарто ша ходи дет си щте!!!!!!!!!!!!!!

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 08 Май 2003, 23:20

А защо не пробваш да се дръпнеш с колегата ИВО :lol: Да видиш баварската мощ и после пак ни питай защо не харесваме Пежо :wink:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 1.03.2003
Местоположение: Varna

Мнение от MaxBiaggi » 09 Май 2003, 6:29

ами поради факта че сам карал BMW и знам за какво става вьпрос.щото на 318 мотора е 115к.с. а на голфа е 85 колкото е и на ауди и предполагам че нямам големи шансове срещу БМВ но за шоуто може и да се пусна.все пак по моя леген нищо не е пипано единственото което различава моето пежо от останалите е че е от емисията 3000.питаи в магазин за части дали имат нещо каквото си избереш)за GL 92год и щте ти кажат че GL се произвежда до 91 и 92 просто няма.аз сам си патил лично в сервеза на пежо от това :!:
Добрите момчета отиват в рая.а батМарто ша ходи дет си щте!!!!!!!!!!!!!!

viper
Аватар

Мнение от viper » 10 Май 2003, 15:57

Абе то и баща ми има 405, ама не изразява много добро мнение за нея. Или поне докато лежи под колата :lol: Ато май му се случва често.... Лагери от зад, инжекцион, карета..... Абе по добре да си купи 5-ица :wink:

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 1.03.2003
Местоположение: Varna

Мнение от MaxBiaggi » 10 Май 2003, 18:00

вярно че ходовата част е пьлен вьздух но за стабилност и комфорт мисля че е на нивото на БМВ.другото което ми харесва е скоростната кутия ЖЕЛЯЗНА е но зависи на какав мотор е сложена.моита е заводско сложена 1.9 на 1.6 мотор на 1ва си прави 60 на 2ра 110 безпроблемно.
Добрите момчета отиват в рая.а батМарто ша ходи дет си щте!!!!!!!!!!!!!!

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 16 Май 2003, 17:39

А какви са според вас Mitsubishi-тата на ченгетата във филма.....щото според един мой приател са Каризма, а аз съм почти 100 % убеден че са Лансер ево 6 или 7 :wink: :?: :?:
казвайте че сме се хванали на бас :)
Изображение Изображение Изображение Изображение

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 16 Май 2003, 18:03

Естествено са Лансер Ево 6!
Каризма бегачка ли е в сравнение с тях?
Добре е обаче да намериш и писмено потвърждение в някой сайт...

viper
Аватар

Мнение от viper » 21 Май 2003, 21:16

Много тача Люк Бесон катокинаджия, ама защо само френски и японски легенчета пуска по филмите си :dunno:
За "Траспортъорът" нямам думи - всички да са така и пича няма да има равен. Ама к'во да се прави - роден си е във Франция човека и си се кефи на френски. Аз лично като гледам такси-тата не виждам бяло пежо, ами бялата Е36-тица на наскоксан, ама тунингована :mha: :mha: :mha:

Предишна

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook