Официален клип от 8-ми национален събор на БМВ Клуб България

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Мнение от rosen.kolarov » 13 Май 2009, 17:13

BMX написа:Евала, че тази година има такъв клип! На двд ще се продава ли?


Да, ще бъдат извадени DVD-та с FullHD качество, като сме готови ще кажем :P
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 744
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Кара: 318 TDS touring

Мнение от St.Dilov » 13 Май 2009, 17:56

Apassionata написа: Защото все пак си мисля, че СЪБОР е всичко което се случва НА и ОКОЛО пистата... Това не беше само някакво състезание, макар и насочеността тази година да беше такава... Самата думичка СЪБОР предизвиква малко по-различни асоциации...
С риск да ме "нахраните" и мен, споделям точно това мнение на колежката! Събора започна далеч преди пистата, още при събирането на Лукойл! Най-правилно за мен, а предполагам и за още "семкаджии"(но,не по-малко ентусиасти) е направата на втори клип, който отразява цялото мероприятие от самото тръгване към Калояново :roll:

ПП: Клипа който сте направили, просто е уникално добър :yes:

crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 13 Май 2009, 18:10

St.Dilov написа: Събора започна далеч преди пистата, още при събирането на Лукойл!

Относно твоят пост бих казал само че тези думи които казваш по-горе са много силни и неосмислени с което показваш че ние феновете които сме от провинцията не сме нищо повече от едни .......... и с нищо недопринасяме а после защо сме се деляли на Ние и Вие и от къде е започнало всичко.Еми то се вижда че от такива изказвания като твоето :evil:
Смея да кажа че клипа е невероятен и за пореден път Катана показа стил и класа събрано в един клип и в една марка ;) :winky: :twisted:

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 13 Май 2009, 18:20

Много ми харесва ;)

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 13 Май 2009, 18:21

Клипа е невероятен, с перфектно качество, което само Катана си може.
Бих подкрепил St.Dilov до някъде, хубаво щеше да е да имаше и кадри на колоните, както има съвсем малко в началото как пристигат колите. Но пък веднага някой ще ми опонира, че беше лошо времето и със право ще ми опонира.



п.с. alex_matrix ти си ми идол :bowdown:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 744
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Кара: 318 TDS touring

Мнение от St.Dilov » 13 Май 2009, 18:33

chocho написа:Относно твоят пост бих казал само че тези думи които казваш по-горе са много силни и неосмислени с което показваш че ние феновете които сме от провинцията не сме нищо повече от едни .......... и с нищо недопринасяме а после защо сме се деляли на Ние и Вие и от къде е започнало всичко.Еми то се вижда че от такива изказвания като твоето :evil:
Смея да кажа че клипа е невероятен и за пореден път Катана показа стил и класа събрано в един клип и в една марка ;) :winky: :twisted:
Никога,не бих разделил хората на Ние и Вие колега! Страшно много хора дойдоха от провинцията,още при тръгването за което :bowdown: Съжалявам че, не ме разбираш правилно! Просто мнението ми, е една идея и нищо повече, което не означава в клипа да няма и тръгванията от провинцията! Вие и Ние за мен не съществува и единственото, което има значение е BMW Club Bulgaria :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 486
Регистриран на: 21.11.2007

а

Мнение от nigh7lif3 » 13 Май 2009, 18:56

Абе тая дума СЪБОР май сте я използвали само за украса...Аз виждам само коли на писта. Нема СЕМКАРИ, нема СКАРИ, нема КАРАОКЕ.. Клипа е супер, но малко бега замисъла на СЪБОР-а :!:

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 13 Май 2009, 19:26

То това не беше събора на полянките, паркираните коли и т.н., а си беше шано BMW Track Day :idea:

Клипът е уникален!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: а

Мнение от ((:BuKcu:)) » 13 Май 2009, 19:32

nigh7lif3 написа:Абе тая дума СЪБОР май сте я използвали само за украса...Аз виждам само коли на писта. Нема СЕМКАРИ, нема СКАРИ, нема КАРАОКЕ.. Клипа е супер, но малко бега замисъла на СЪБОР-а :!:


Кат искаш събор със скари, пиене, ядене и кючеци.......ходи у първото село....яж, пий...и тогава нема да ти избяга ИДЕЯТА за СЪБОР!! И на место коли, ще имаш каруци с коне и магарета.


ОНТОПИК: Евала за уникално добрия клип :shock: :shock:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2073
Регистриран на: 6.08.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 600 коня с умивна на лицето
Мечтае да кара: всичко бързо на четири гуми
Детайли за колата: Garrett 3582

Мнение от Smoocki » 13 Май 2009, 19:39

Аз бих написал само ,че всеки един клип на този човек го гледам с най-голямо удоволствие! Браво за професионализма на добре представеното мероприятие!Нека само такива и подобни клипове и филми радват окото на бмв фена
Изображение

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Мнение от Бибо » 13 Май 2009, 19:41

Браво на автора! ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 12.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Жена
Кара: всички да се усмихват :)
Мечтае да кара: самолет

Мнение от ruseva » 13 Май 2009, 20:01

:yes: :clap: Много професионално !

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 13 Май 2009, 20:08

страшен клип!
много се изкефих
професионално направен, да не повярва човек, че става въпрос за събитие в България

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: а

Мнение от B U L L I » 13 Май 2009, 20:20

((:BuKcu:)) написа:
nigh7lif3 написа:Абе тая дума СЪБОР май сте я използвали само за украса...Аз виждам само коли на писта. Нема СЕМКАРИ, нема СКАРИ, нема КАРАОКЕ.. Клипа е супер, но малко бега замисъла на СЪБОР-а :!:


Кат искаш събор със скари, пиене, ядене и кючеци.......ходи у първото село....яж, пий...и тогава нема да ти избяга ИДЕЯТА за СЪБОР!! И на место коли, ще имаш каруци с коне и магарета.


ОНТОПИК: Евала за уникално добрия клип :shock: :shock:


ееее, защо сега толкова грубо :?:
добре е обработен клипа ама и аз съм на мнение,че тук таме трябваше да има общ план към мнозинството паркирани коли
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 486
Регистриран на: 21.11.2007

Re: а

Мнение от nigh7lif3 » 13 Май 2009, 20:46

B U L L I написа:
((:BuKcu:)) написа:
nigh7lif3 написа:Абе тая дума СЪБОР май сте я използвали само за украса...Аз виждам само коли на писта. Нема СЕМКАРИ, нема СКАРИ, нема КАРАОКЕ.. Клипа е супер, но малко бега замисъла на СЪБОР-а :!:


Кат искаш събор със скари, пиене, ядене и кючеци.......ходи у първото село....яж, пий...и тогава нема да ти избяга ИДЕЯТА за СЪБОР!! И на место коли, ще имаш каруци с коне и магарета.


ОНТОПИК: Евала за уникално добрия клип :shock: :shock:


ееее, защо сега толкова грубо :?:
добре е обработен клипа ама и аз съм на мнение,че тук таме трябваше да има общ план към мнозинството паркирани коли

Тоя форум има две три М-ки и три четири Е30-ки сигурно и само тех ще ги гледаме всеки път. А всичките ентусиасти и колони и простотии закво беха :?: Немам нищо против клипа и аз мисля че е професионално изпипан, ама само това :!:

ПредишнаСледваща

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook