In car DVD sistema ----------->m

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 20.04.2002
Местоположение: USA & BG
Кара: BMW/ Mercedes
Мечтае да кара: Porsche

In car DVD sistema ----------->m

Мнение от 3C » 20 Яну 2003, 3:21

Imam 2 vuprosa kum niakoi koito ima opit s instalacia na DVD/TV v kolata (I.C.E.):

Pochti sum gotov s cialata instalacia s izkluchenie na 2 nesta koito me zapuvat -makar i lesno razreshimi s nozicata hehe:
t.e. bix iskal da udulza kabelite svurzvasti ekrana (toi e TFT Screen i e okolo 7" na 5" razmer) i da go izmesta na predniat pass. side sennik, pri koeto ste se iziskva okolo 3-4 fita udulzenie na kabelite. Susto da dobavia oste 2 flip ekrana v zadnite oblegalki za glavata.

Vuprosite mi sa :

-1- ako nastavia i udulza kabelite (btw te sa 14 na broi) m/dy ekrana i samiat unit, ste se poluchi li niakakvo smustenie/"snegovalez" i neiasnota v kartinata ili dori napulno zagubvane moze da ima na neia ?
-2- ste moze li da dobvia kum sustoto DVD oste 2 ekrana bez da se zagubi kachestvoto na signala na nito edin ot ekranite (obsto 3)?

THX in advance !

later =)

3C
==

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Re: In car DVD sistema ----------->m

Мнение от Turturelo » 21 Яну 2003, 9:37

3C написа:Imam 2 vuprosa kum niakoi koito ima opit s instalacia na DVD/TV v kolata (I.C.E.):

Pochti sum gotov s cialata instalacia s izkluchenie na 2 nesta koito me zapuvat -makar i lesno razreshimi s nozicata hehe:
t.e. bix iskal da udulza kabelite svurzvasti ekrana (toi e TFT Screen i e okolo 7" na 5" razmer) i da go izmesta na predniat pass. side sennik, pri koeto ste se iziskva okolo 3-4 fita udulzenie na kabelite. Susto da dobavia oste 2 flip ekrana v zadnite oblegalki za glavata.

Vuprosite mi sa :

-1- ako nastavia i udulza kabelite (btw te sa 14 na broi) m/dy ekrana i samiat unit, ste se poluchi li niakakvo smustenie/"snegovalez" i neiasnota v kartinata ili dori napulno zagubvane moze da ima na neia ?
-2- ste moze li da dobvia kum sustoto DVD oste 2 ekrana bez da se zagubi kachestvoto na signala na nito edin ot ekranite (obsto 3)?

THX in advance !

later =)

3C
==


Аз лично несъм инсталирал видео система в автомобил, но по пътя на логиката не би трябвало да има нарушаване на картинта от наличието на 3 дисплея..?! М/у другото по какъв кабел върви сигнала за мониторите?! Нещо от рода на CeNet (Clarion)?
Последна промяна Turturelo на 21 Яну 2003, 10:40, променена общо 1 път


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 21 Яну 2003, 10:32

za da ti e spokoen sania, po dobre si kupi sashtite samo che po dalgi kabeli i togava niama da triabva da pobalgariavash s nojicata... tapo e da se nabutash tolko kinti za hightech hardwarei posle da narejesh cabelite i pri vseko trepvane na kartinata da si mislish'deeba dali ne e ot cabeladeto sriazah'.........v radio shack imat ot pile mliako po princip stiga da e po-goliam magazina, ako pak imash i poznat koito bachka tam - problema ti e reshen
Последна промяна DA WOLF на 21 Яну 2003, 10:47, променена общо 1 път
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 21 Яну 2003, 10:38

sled barz 'browse trough the site' eto ti link sas cabelite im...

http://www.radioshack.com/category.asp? ... 000&Page=1

neznam kakav tochno cable ti trebe ama ako zabeliazvash na linka imat dori nitrogen-injected-cabel i to 23 vida Myxaxaxa taka che malko veroiatno e tvoia da go niamat... uspeh
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 20.04.2002
Местоположение: USA & BG
Кара: BMW/ Mercedes
Мечтае да кара: Porsche

Мнение от 3C » 21 Яну 2003, 22:30

Kabelite 14br sa mnogozichni no mnogo tunki na diametar (kato primer 2 choveshki kosuma e ediniat na diam. :) ).
Mersi za linkut do R.Shack, to az go proverix otdavna kakto i mnogo drugi el magazini naokolo , i kabeli/buksi da nameria ne e problem, no ste mi e izlishna zanimavkata da gi custom orderuvam i da xodia da mi gi zapoiavat s tezi spec. buksi ot 14 pina ....... i nakraia da ne stavat t.e. da ima snegovalez i.t.n.
Po lesno e da pitam v niakoi shop koito znae ot opit pri takuv vid instalacia ste ima li smustenie ili niama, anyway napravix app. na 2 mesta i ste vida kakva ste e istoriata .....!

Merci otnovo za repply's :D

3C
==


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 22 Яну 2003, 1:08

3C написа:Kabelite 14br sa mnogozichni no mnogo tunki na diametar (kato primer 2 choveshki kosuma e ediniat na diam. :) ).
Mersi za linkut do R.Shack, to az go proverix otdavna kakto i mnogo drugi el magazini naokolo , i kabeli/buksi da nameria ne e problem, no ste mi e izlishna zanimavkata da gi custom orderuvam i da xodia da mi gi zapoiavat s tezi spec. buksi ot 14 pina ....... i nakraia da ne stavat t.e. da ima snegovalez i.t.n.
Po lesno e da pitam v niakoi shop koito znae ot opit pri takuv vid instalacia ste ima li smustenie ili niama, anyway napravix app. na 2 mesta i ste vida kakva ste e istoriata .....!

Merci otnovo za repply's :D

Mi togava idi v magazina otkadeto si kupil cialata sistema (osven ako ne e porachana online ili na staro) tam bi triabvalo da sa dostatachno otvoreni (mnooo trudno za yankeez, no vse pak...) hightech magazin e... de da znaish.....Moje da te posavetvat ko da praish. Daje sega se seshytam i neshto drugo idi i im napravi edin hubav "COMPLAIN" che sa ti prodali bokluk , che ne ti stigat kabelite... aveee nalaji gi tam neshto ti znaish po-dobre ot men sia, i hem cabeli sha ti nameriat hem moje da si varnesh nekoi kint ot eventualen discount.... ;-)

3C
==
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook