16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Любимец на Кралицата
Online
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от ///M_Martin » 26 Апр 2017, 16:18

Да,никога няма да се върне 2002г. и сбирката на поляната.
Всяка година се прави по-мащабно от предната и е нормално да е комерсиално защото всичко струва пари и всяка година Събора е по-скъп от предходния и това е нормално защото всички ние искаме да има нови и интересни неща,които струват все пак нещо ;)
Няма смисъл да се дискутира Калояново-то няма да се върне,на който му е мъчно за там на 05.05 и 07.05. има кръг от БМВ Къп-а и може да заповяда :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3602
Регистриран на: 10.09.2008
Местоположение: Смолян
Кара: E39 530D

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Ivo_Borisov » 26 Апр 2017, 16:30

То хубаво на Калояново, ама там поляна няма, има нива. 2014 беше кална, 2015 беше гореща и много прашна и с това приключи Калояново.
Изображение

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от rve » 26 Апр 2017, 17:44

Догодина - съборът на Ринга! Аз от сега съм навит :driving: Може да сме 20 човека, но поне мрънкалниците ще са на хиляди километри. Ама надай се някой толкова близо до Босфора да оцени доброволни усилия :nono:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 13.02.2008
Пол: Мъж
Кара: Е21..Е28 и Е46
Мечтае да кара: лагерна количка

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от ZARAZA » 26 Апр 2017, 18:19

Всяка година един месец.преди събора еди и същи хора пишат едно и също.Не ви или омръзна ве хора ?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Bavarcho » 26 Апр 2017, 19:21

Гледам разположението на членския паркинг и се чудя мястото ще е достатъчно ли, миналата година беше доста пълно, тази година има още много нови членове :roll:
аз съм сигурен че е помислено и сметнато, но да помрънкам и аз за нещо, не ми обръщайте внимание :mhihi:

другото което си мисля е че ще е хубаво да има табели отвън още на кръговото къде е втория предвиден паркинг (освен закрития) защото съм сигурен че всичко ще се втурне към закрития да влиза и в един момент като се напълни ще има изнервени хора дето трябва да правят трудна обиколка за другия паркинг. миналата година си спомням че паркинга до закрития се отвори непредвидено и там си влезнаха не малко коли, но влизаха от един вход с основния паркинг и беше лесно.
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 26 Апр 2017, 20:39

Bavarcho написа:Гледам разположението на членския паркинг и се чудя мястото ще е достатъчно ли, миналата година беше доста пълно, тази година има още много нови членове :roll:
аз съм сигурен че е помислено и сметнато, но да помрънкам и аз за нещо, не ми обръщайте внимание :mhihi:

другото което си мисля е че ще е хубаво да има табели отвън още на кръговото къде е втория предвиден паркинг (освен закрития) защото съм сигурен че всичко ще се втурне към закрития да влиза и в един момент като се напълни ще има изнервени хора дето трябва да правят трудна обиколка за другия паркинг. миналата година си спомням че паркинга до закрития се отвори непредвидено и там си влезнаха не малко коли, но влизаха от един вход с основния паркинг и беше лесно.

Това с табелите е предвидено вече. Ще има табели и на членския вход.
Миналата година след като закрития паркинг взе да се запълва, започнахме да вкарваме коли на не членове на членския паркинг, докато успеем да реагираме и отворим други места за паркиране. Тази година вече са предвидени общо три входа. Два за не членове и един за членове на клуба.

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Bavarcho » 27 Апр 2017, 8:03

За табелите :yes:
Това за миналата година не го знаех :yes:
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 27 Апр 2017, 19:17

Здравейте! Във връзка с 16-ти Национален БМВ Събор сме създали сайт, който ще отговори на повечето ваши въпроси.
Разгледайте добре и двете карти! Цъкнете с мишката върху колите и звездата оцветена в лилаво. Това ще ви отвори прозорец към снимка, която показва съответния вход.
Вход А и В са за НЕ ЧЛЕНОВЕ НА КЛУБА! Вход А ,е входа към закрития паркинг, а вход В е откъм река Марица.
Вход С е ЗА ЧЛЕНОВЕ НА КЛУБА! Вход С се намира на около 300м след вход А ако идвате от кръговото. Ако идвате от от противоположната посока ( източната страна ) вход С ви се пада на ляво, на първия светофар след бензиностанция EKO.

http://meet.bmwbg.club/%D0%BA%D0%B0%D0% ... %82%D0%B5/

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от c04 » 27 Апр 2017, 20:23

LiTtLeRoCk написа:Здравейте! Във връзка с 16-ти Национален БМВ Събор сме създали сайт, който ще отговори на повечето ваши въпроси.
Разгледайте добре и двете карти! Цъкнете с мишката върху колите и звездата оцветена в лилаво. Това ще ви отвори прозорец към снимка, която показва съответния вход.
Вход А и В са за НЕ ЧЛЕНОВЕ НА КЛУБА! Вход А ,е входа към закрития паркинг, а вход В е откъм река Марица.
Вход С е ЗА ЧЛЕНОВЕ НА КЛУБА! Вход С се намира на около 300м след вход А ако идвате от кръговото. Ако идвате от от противо положната посока ( източната страна ) вход С ви се пада на ляво, на първия светофар след бензиностанция EKO.

http://meet.bmwbg.club/%D0%BA%D0%B0%D0% ... %82%D0%B5/

Евала... :bchug:

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Apassionata » 28 Апр 2017, 18:02

Съвместно пътуване/колона от София!!!
Сборен пункт, бензиностанция "Лукойл", до Оувърдрайв - 6-ти май, събота, 7.00ч., тръгване на колоната 7.30ч

Колоната ще води КОНСТАНТИН НИКОЛОВ, с много черна Е65-ца 745i, рег.№ CB3375KB Колата ще бъде паркирана на изхода на бензиностанцията и там ще се продават и стикери за Събора /5 лв комплект два броя с еднакви номера/.


Повечето от вас знаят как се пътува в колона от много автомобили, колко рисково може да бъде, ако няма някаква дисциплина и не се спазват основни правила. Така че, моля всеки, който мисли да се изнервя, да няма търпение да чака, да се бута напред или да изпреварва без причина, да кара в аварийна лента, просто да пътува по-късно или по-рано! Колоната ще се изтегли малко по-бавно и после плавно ще ускори до 140км/ч, назад скоростта би трябвало да е малко по-ниска. В колоната няма да има радиостанции, назад ще се разпределят хора, които се познават и ще контактуват по телефона как се движат нещата.

Правилата за движение в колона са прости, но очевидно трудно се спазват от някои хора, за това да ги напомня пак:

- кара се в ДЯСНАТА лента, стегнато, но на безопасна дистанция
- НЕ СЕ ИЗПРЕВАРВА и отбива без причина! Причината може да бъде единствено, ако предния пред вас изостава и разкъсва колоната. Или искате да спрете аварийно или на бензиностанция.
- не се кара в аварийната лента
- движите се с ТЕМПОТО на колата пред вас, тоест не изоставате и не разкъсвате колоната. Ускоренията и високите скорости за настигане на предните са неприятни, ако колоната вече е разкъсана, за това не го правете!!!
- не притискате човека пред вас, не му се лепите на бронята, както и избягвайте резки и изненадващи спирания
- шофира се много внимателно, съсредоточено и нащрек


Моля, бъдете толерантни и разумни, пазете се един друг, няма никакъв смисъл от излишни рискови маневри, който иска да раздава газ - мястото е на пистата, не на пътя и АБСОЛЮТНО НЕ при такова струпване на коли и движение в колона! Нека не си разваляме хубавото настроение за Събора! Пак казвам, ако някой няма нерви да пътува по-бавно, да чака /знаете какво задръстване ще стане преди Панаира/, нека не пътува с колоната! Апелирам и моля по-младите фенове, които за първи път отиват на Събор и ще карат в колона, да овладеят адреналина и надъхването и да оставят пиленето на гуми, шаренето из лентите и пр. рейсърски изпълнения за друго място и време! Пътуването в колона е по-отговорно и иска повече спокойствие и търпение!


Темата viewtopic.php?f=144&t=419711&p=4296154#p4296154
Последна промяна Apassionata на 28 Апр 2017, 20:25, променена общо 1 път
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Top Gun Maverick » 28 Апр 2017, 20:20

Получава се информация за хора носещи по един стикер в разни рекламни агенции, където да им правят същите стикери(доколкото могат)и да си ги лепят. Най-кофтито е, че се поръчват и от малките номера, които 100%-та ще се дублират с тези на някои членове, мисля ще могат да се различат по цвета обаче. Всъщност ще могат да си направят всякакви. Не знам каква им е идеята защото далеч няма да им излезе така евтино както ако си поръчат стикери от клуба. :dunno:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Gqbriel » 29 Апр 2017, 9:08

Top Gun Maverick написа:Получава се информация за хора носещи по един стикер в разни рекламни агенции, където да им правят същите стикери(доколкото могат)и да си ги лепят. Най-кофтито е, че се поръчват и от малките номера, които 100%-та ще се дублират с тези на някои членове, мисля ще могат да се различат по цвета обаче. Всъщност ще могат да си направят всякакви. Не знам каква им е идеята защото далеч няма да им излезе така евтино както ако си поръчат стикери от клуба. :dunno:

Единственото,за което се сещам да се изтарикати някой е членския паркинг - ако наистина някой се опитва да го направи,то решението е един лист с номерата на членовете и кола по кола да се задраскват и ако се дублира и да се изпраща на някъде и да се снима наглостта и безочливостта на дадения тарикат..
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от randity » 29 Апр 2017, 17:24

Тва със списъка ще е трудно. Ще се забави много влизането, а членовете не са един и двама и пак ще има недоволни. По-скоро при влизането, просто да се показват и членските карти. Не вярвам да има човек, който не я носи в себе си.

А за тези, които копират.. глупаци.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от Bavarcho » 29 Апр 2017, 17:57

randity написа:Тва със списъка ще е трудно. Ще се забави много влизането, а членовете не са един и двама и пак ще има недоволни. По-скоро при влизането, просто да се показват и членските карти. Не вярвам да има човек, който не я носи в себе си.

А за тези, които копират.. глупаци.


то си е така на входа показваш членската карта..
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: 16-ти Национален БМВ Събор 06 май 2017г.

Мнение от LiTtLeRoCk » 30 Апр 2017, 14:23

Това със стикерите не е нещо ново. И преди са се опитвали да влязат с копирани членски стикери. На входа всеки си показва членската карта!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook