The Best Of

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

мутра
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 10.04.2002
Местоположение: Пловдив

The Best Of

Мнение от Gorby » 05 Дек 2003, 8:23

Може би не съм търсил както трябва и ако е така моля да ме извините, но кога се появи "The Best Of" и кой ме удостои с честта една от моите теми да се подвизава из него.
Чудих се доста време какво да правя, как да попитам и такива неща, но накрая реших да го пусна като тема тук а не като лично съобщение към някои от модераторите (администраторите). Така предполагам, че някой друг заблуден и недоосведомен ще получи инфо по въпроса.
Още веднъж се извинявам ако повдигам вече разискван въпрос........ за това я ръгнах и тук :oops:
Изображение
Изображение
Икономията на суровини, материали и енергия - дълг на всеки!
Иначе най-обичам да седя накрай света, да си клатя краката и да плюя в нищото...
Он-борд Е28 3.5 Turbo http://www.youtube.com/watch?v=tXzeYgEsbuA

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 05 Дек 2003, 20:43

ми решиха да сложат форум за информативни теми които не бива да "пропадат" във времето...

аз днеска също прехвърлих 15тина теми (доста са мои- не е нарочно) не съм админ там и не мога да ги заключа.. затова и си седят така. моля някои дето има права там да ги заключи и "изчисти" от постовете дето ги загрозяват (ако има такива)..

също така искам да подчертая че прехвърлянето на теми там е постоянен процес- затова нека модераторите да гледат периодично форумите и да прехвърлят във "best of" форума подходящи теми.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook