Въпрос относно бан

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Въпрос относно бан

Мнение от efren » 06 Юни 2018, 11:01

Да потвърдя и аз непукизма на колегата администратор, претенциите са големи, реалностите - силно комерсиални. Отговорите са рядкост, не са по същество и са израз на самодоволство.
Ето темата заради която бях бан-нат, изводите всеки може да ги направи сам:

viewtopic.php?f=4&t=426522&p=4390703&hilit=Куче+уби#p4390703

Защо някои ги банват, а други не, мисля се вижда ясно в други теми:

viewtopic.php?f=4&t=308785&start=150

Колегата Exclusive89 беше активен участник и в темата за кучетата, но явно има значение какво рекламираш :mhihi: .

Същата онази тема, в която стигнахме до извода, че да споменеш, че някое дете е разкъсано от куче е насаждане на омраза срещу животните :wave: , заради което я и заключихме. Същата, от която стигнахме до извода, че модератора и администратора не са на едно мнение защо са ме бан-нали, но поне и двамата са на мнение, че трябва да ме баннат :mhihi: . В израз на уважение към твърдото ви становище, че не трябва да пиша във форума, макар да имате неясни и разминаващи се мотиви за това, не пиша в него дори и след отминаването на срока на баницата, разбира се изкючвайки настоящото ми мнение.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Mollov » 08 Юни 2018, 11:39

efren написа:Да потвърдя и аз непукизма на колегата администратор, претенциите са големи, реалностите - силно комерсиални. Отговорите са рядкост, не са по същество и са израз на самодоволство.


:yes:

Дума да няма, глупости не ми се коментират :) Докато спазваш правилата, проблеми няма да имаш...


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Въпрос относно бан

Мнение от efren » 09 Юни 2018, 7:51

Насра се окончателно, вече човек дори и да те попита нещо е глупост. Колкото и човек да е търпелив към безумно обидното ти поведение, ти продължаваш да доказваш, че уроците по възпитание си ги пропуснал. Поне не ти е за първи път и не е само към мен. Форума се превърна в място на което обясняваш колко са тъпи всички. Поредния пример как никой не разбира блестящия ти ум:

viewtopic.php?f=4&t=428849

Ама защо пък не обидиш всички във форума поименно?
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Mollov » 10 Юни 2018, 21:54

Виж сега... беше интересно... досега.... нямам намерение да ти търпя отношението повече.

Или си ползвай форума по предназначение, или си намери друго занимание.. никой не ти е длъжен да ти търпи словоизлиянията.

Понеже вече откровенно дразниш, на следващата порция "определения" ще отнесеш перманентен BAN. Точно НИКАКЪВ не си, че да даваш определения аз какво мога, какви претенции имам и прочие. Това е.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Въпрос относно бан

Мнение от efren » 15 Юни 2018, 22:18

Господин точно НЯКАКЪВ, можеш да ме баннеш спокойно и с чиста съвест - както можеш да забележиш, аз не пиша вече във форума :winky: . Надявам се да избиеш комплекса. Иначе логиката е добра - банваме хората, които спазват правилата вместо онези, които ги нарушават. Обяснения не даваме.
За сведение, станал си известен във форума, като "господин последна инстанция по всички въпроси". Не съм го измислил аз, не ми се сърди...
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Mollov » 15 Юни 2018, 22:50

Готово.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: Въпрос относно бан

Мнение от klintan66 » 14 Юли 2018, 23:22

Mollov написа:Виж сега... беше интересно... досега.... нямам намерение да ти търпя отношението повече.

Или си ползвай форума по предназначение, или си намери друго занимание.. никой не ти е длъжен да ти търпи словоизлиянията.

Понеже вече откровенно дразниш, на следващата порция "определения" ще отнесеш перманентен BAN. Точно НИКАКЪВ не си, че да даваш определения аз какво мога, какви претенции имам и прочие. Това е.


Т.е. и да спазваш правилата ако "подразниш" шефа си вън?
Моллов, все си мислех ,че умеете да отсявате по-качествено , а коментара е под нивото ви . Определението НИКАКЪВ - ще оставя без коментар.
В темата за соца радио Канада- BMW POWER не пропуска да използва квалификации и - нищо!
Това ако не е толериране ... Лично на мен ми е през .... за този потребител , но щом ще спазваме правилата нека са за всички!
А самата тема отдавна трябваше да е заключена!
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Mollov » 15 Юли 2018, 1:56

В правилата си пише, че дразненето като цяло не се толерира... и не те разбирам за какво трябва да ги коментираме тия неща отново и отново? Обясни ми - за какво изобщо би му трябвало на човек да дразни някого, нарочно? Защото не ми казвай, че това по-горе не е било нарочно... и в този ред на мисли смяташ, че аз трябва постоянно да се съобразявам с някой и да му търпя простотиите, които пише за мен, да му се усмихвам и поради позицията ми тук само да "кимам с глава" и да си трая, че да поддържам ниво? Еми няма да стане... всяко търпение си има своят праг... ако от всичко написано по-горе не си го разбрал - Съжалявам много, нямам нерви за повече.


За конкретни ситуации в конкретни теми нали не очакваш, че чета всичко и аз и само аз решавам кой какви наказания да получава? Ако мислиш така - грешиш много сериозно... той и efren грешеше за доста неща, но прецени, че му е по-важно да си тъпче на неговото, че и да обяснява аз какъв съм и т.н.... айде, кажи ми, ама наистина, кой е той, че да дава квалификации или определения аз какъв съм? Разпиши ми, в 2-3 реда кое му дава право, ако желаеш.... интересно ми е.

В много, ама МНОГО други форуми както efren, така и много други дразнители като него много отдавна да си бяха заминали, без изобщо да стигаме до тия десетки редове словоизлияния... ама не, тук гледаме да сме по-толерантни... да, струва ти се, че не сме, ама е точно обратното...


За всякакви ситуации по съответни теми си има начини за "известяване" на Модераторския и Администраторския екип... коментирано е 100 пъти... най-малко... също така е коментирано и какво трябва да се прави, ако някой не е доволен от реакциите/действията на Модератор.... ама... рядко някой решава да мисли, преди да почне да пише по много и навсякъде из форума и да обяснява колко "шуро-баджанащина" има в тоя форум... а дори не е наясно как да си търси правата тук. Независимо дали е с право, или не.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: Въпрос относно бан

Мнение от klintan66 » 15 Юли 2018, 8:25

Съгласен съм но този случай е с "арменския поп" е преувеличен ...
Ефрен е потребител от приказливите , но има други които го слагат в малкия си джоб с далеч по-редовни, дразнещи изказвания и квалификации ...
Няма как по-точно да го кажа освен да не му обръщаш внимание. Отговаряш с 2 изречения и игнор.
Ние потребителите очакваме вашата безпристрастност да е 100 процентова....
Аз съм писал тук там по различни поводи но реакция не е имало...
Съответно какво да пиша повече?
Чета и като не ми изнася - "продължаваме напред!"
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Mollov » 15 Юли 2018, 13:47

Факт е, имало е и по-дразнещи от него... въпросът е в това, когато някой съвсем умишлено прави нещо, и то след като е имало "кореспонденция" и на ЛС... това тук не е всичко... то бива толерантност, ама по едно време...

Освен това... Модератори и Админи няма как да са 100% безпристрастни, винаги... това все пак са хора... не можеш да очакваш от хора винаги, ама винаги да са на 100% адекватни и перфектни в преценката си. Според мен е невъзможно. Но тук по-важна е рутината и това, че са хора, които знаят какво правят... но поради това и може да се случват известни различия при реакцията на словоизлиянията на този или онзи.

Затова и съм казвал, че понякога Модераторите може да нямат наистина правилната преценка... на всекиго се случва. Тогава се сигнализира към Админите... но в повечето случаи се създава ситуация и със самият Модератор, след което вече се получава оплакване от него... което вече е късно, защото в този форум многократно е казвано, че простотията никога не се толерира и няма как да се държиш просташки и после да се жалваш, че някой е реагирал на глупостите ти...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Dextuar » 16 Юли 2018, 10:24

Ще се радвам да разбера защо това се толерира? Далеч не му е за първи път на Хаос-а това, други за много по-мек език изядоха банана.

Изображение

viewtopic.php?f=112&t=429796&start=45#p4403519

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от boris » 16 Юли 2018, 11:06

Защото не можем да видим във всеки един момент, всеки един пост...Мнението на хаус е от 16 Юли 2018, 10:28 , тук си написал мнение един час по-късно /11:24/. Не виждам да си пуснал доклад, а вече мрънкаш в тази тема?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Въпрос относно бан

Мнение от adovet » 16 Юли 2018, 11:09

boris написа:Защото не можем да видим във всеки един момент, всеки един пост...Мнението на хаус е от 16 Юли 2018, 10:28 , тук си написал мнение един час по-късно /11:24/. Не виждам да си пуснал доклад, а вече мрънкаш в тази тема?

И сега декстер е виновен, че не е пуснал доклад :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Mollov » 16 Юли 2018, 11:11

dextuar написа:Ще се радвам да разбера защо това се толерира? Далеч не му е за първи път на Хаос-а това, други за много по-мек език изядоха банана.



Ae ти наистина ли си мислиш, че липсата на реакция в рамките на 2 часа е показателно за толериране??? Я се осъзнай. Тук Модераторите НЕ са роботи, тук Модераторите НЕ са на заплата, тук Модераторите НЕ са с официален работен ден. Гледай малко по-реалистично на нещата.

Ако търсиш провокация, тогава нещата вече добиват един съвсем различен характер.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Въпрос относно бан

Мнение от Dextuar » 16 Юли 2018, 11:42

Не съм имал предвид веднага някой да вземе мерки, а просто го давам за пример. На него определено не му е за пръв път.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook