Въпрос относно бан

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Въпрос относно бан

Мнение от Don_Diego » 08 Апр 2018, 8:27

Здравейте и Христос Воскресе

Имам въпрос относно наложен ми бан преди 2 дни - защо беше наложен и от кого? (аз си знам защо беше наложен, но искам да знам според правилата какво съм нарушил когато съм се защитил от нападка)
Бих желал наложилият го да се аргументира :bchug:
Изображение

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Atsalov » 08 Апр 2018, 9:25

Во истина Воскресе!
Интересна тема :lol: , вероятно си настъпил някъде котето по опашката :mhihi: ще я следя с интерес ;) а ти вземи прочети правилата на форума през това време.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Don_Diego » 08 Апр 2018, 14:30

Аз правилата съм ги прочел, знам и защо ми беше сложен въпросния БАН (отговорих малко по-директно, мненията вече са изтрити от темата за избор на радар-детектор), но искам да видя на база правилата какво точно съм нарушил и дали члена на УС на клуба ще се покаже да си каже (или пак ще ме банне задето повдигам темата).

Пп: нямах нито предупреждение, нито обяснение за въпросния бан
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Dextuar » 08 Апр 2018, 14:36

Изображение

Не виждам с какво точно е нарушил колегата, за да отнася бан :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от boris » 08 Апр 2018, 17:44

С молбите към арменския поп ;)
С такова отношение, обяснения не очаквайте.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Don_Diego » 08 Апр 2018, 20:01

Ама коя точка от правилата съм нарушил с това си изказване?
Почувства се обиден по някакъв начин или щото си от УС на клуба и си повече член на форума от мен и се ползваш привилегии (щото аз знам, че модератори и сие администрация на форума следят за реда, но се ползват със същите права като всички други).
Изображение

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Atsalov » 08 Апр 2018, 22:47

Колега, спри да се излагаш, защото виждам, че не си наясно със структурирането в БМВ Клуба и как стоят нещата от вътре.
Ако желаеш, започни да си плащаш членската такса, отдели лично време да да помагаш за изграждането на това общество и тогава ще искам пак да ти чуя мнението.
П.с. Аз все още не разбирам тревогите ти.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Don_Diego » 09 Апр 2018, 8:34

Тревогата ми е, че аз излагайки мнение по темата, защитавайки се след като бях наречен трол бях банката от човек, караш ме доброволно изобщо да спра да пиша в темата, без да съм нарушил някое правило :yes: Злоупотреба с власт един вид. Защото това, че съм го пратил при арменския поп не може да бъде прието за обида по никакъв начин...
И точно заради такива хора никога няма да бъда член в някакъв клуб (а в този много бих могъл да помогна), скоро може би и тук няма да пиша защото мнението ми не съвпада с модераторското, пък знам че някои от тях се опитват да акъл къде, как и какво точно да се пише :bchug:
Изображение

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Atsalov » 09 Апр 2018, 10:18

То хубаво, но да извадиш думи от контекста на цял разговор не те прави невинен а и това че се самоопределяш като такъв също. Всеки сам решава дали си заслужава да бъде член на който и да било клуб, за мен и повечето колеги, това е кауза и не би ни демотивирало нещо подобно или толкова дребно, очевидно ти е бил наложен “къс бан” за да бъде поучителен а не както ти го определяш като демотивиращ. Запомни, че монетата винаги има две страни ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Don_Diego » 09 Апр 2018, 14:30

Аз няколко пъти вече казах, че знам защо е наложен въпросният бан. Повече ме интересува кое правило съм нарушил защото ако няма такова...сещаш се :winky:
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Въпрос относно бан

Мнение от B U L L I » 09 Апр 2018, 16:09

и аз мисля,че е логично когато на някой му се сложи бан да му бъде обяснено
поради що е така работата,иначе как човека да си вземе бележка.
ама как може да знаеш защо са те баннали,а да питаш кое правило си нарушил...тва не разбирам
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Don_Diego » 09 Апр 2018, 16:54

Бан получих заради "пращането при арменския поп" защото мненията ми са по темата и не обиждам никой :mhihi:
Интересно ми е това кое правило нарушава или е просто емоционален изблик и злоупотреба с власт?

:OT: Малко да разведря обстановката: Като "произвеждате" нови модератори им казвайте, че с голямата сила/власт, идва и голяма отговорност :mhihi: Това, че могат да налагат бан, не значи че трябва за щяло и нещяло да го правят :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от boris » 09 Апр 2018, 16:59

Както се вижда в цитата така любезно предоставен ни от колегата dextur, ти се прави забележка в темата, на което ти как отговаряш, с препратка към арменския поп. Какво очакваше да се случи?

Новини написа: :arrow: Общи правила

20. Никакво хленчене, никакви излишни оплаквания! Не противоречете на модераторите, когато те изказват мнение като такива. Ако смятате, че допускат грешка в преценката си, обърнете се към администраторите на лично съобщение.




Злоупотреба с власт. :mhihi:
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Въпрос относно бан

Мнение от B U L L I » 09 Апр 2018, 19:46

Don_Diego написа:Бан получих заради "пращането при арменския поп" защото мненията ми са по темата и не обиждам никой :mhihi:
Интересно ми е това кое правило нарушава или е просто емоционален изблик и злоупотреба с власт?

:OT: Малко да разведря обстановката: Като "произвеждате" нови модератори им казвайте, че с голямата сила/власт, идва и голяма отговорност :mhihi: Това, че могат да налагат бан, не значи че трябва за щяло и нещяло да го правят :yes:


ако е само това малко е прекалено,но има един такъв момент ...като във футбола
съдията подминава първото ти грубо влизане на следващото те предупреждава ,следва жълт картон и като прекалиш
получаваш почивка,та може и ти да си се олял с грубия тон .
другото което е модераторите не могат да слагат бан,те просто сигнализират нередност или препоръчват почивка и след кратко,
но пълноценно разследване някой с по голям пагон подпечатва визата
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Въпрос относно бан

Мнение от Don_Diego » 09 Апр 2018, 20:29

boris написа:Както се вижда в цитата така любезно предоставен ни от колегата dextur, ти се прави забележка в темата


Не ми се прави забележка, а ми се казва да спра да пиша в темата. Има малка, но съществена разлика :winky:
Тоя път ще се въздържа да ти обясня кога можеш да ми казваш какво да правя :mhihi:

B U L L I написа:
ако е само това малко е прекалено,но има един такъв момент ...като във футбола
съдията подминава първото ти грубо влизане на следващото те предупреждава ,следва жълт картон и като прекалиш
получаваш почивка,та може и ти да си се олял с грубия тон .


Съдията директно ме изгони за няма нищо :wave:
Има скрийн шот на "разговора" по-нагоре, нека администрацията прецени дали е бил правилно наложен банана.
Изображение

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook