Справедливо или своеволие е положение на модератори в форума

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от Mollov » 22 Дек 2015, 15:09

Айде стига толкова глупости...

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от Atsalov » 22 Дек 2015, 16:54

Г-н Менков, след поднесените ви предупреждения, подлежите на заслужена почивка, за да преосмислите поведението си и начините за реклама във форум БМВ Клуб България. Така също ви съветвам да разгледате правилата на форума.

Г-н Менков, не смятам че сме си толкова близки, че да ми пишете лични съобщения на ТИ, което не изключва варианта да се запознаем лично! Своеволия на вашите действия НЯМА да бъдат толерирани от модераторския екип на БМВ Клуб България. Написаното в темата от Вас и изпратените Ви предупреждения са предостатъчни причини за БАН, а непрочитането на правилата на форума затвърждава позицията ми. Никой от Модераторския екип не е длъжен да Ви дава каквито и да било обяснения след като Вие дори след 1 месец почивка не сте изяснили ''деликатното си положение'' чрез прочитане и вникване в правилата на форума.
Въпреки това Ви приветствам да станете Член на нашия екип и да посещавате активно нашите събития - така мисля, че ще придобиете един по-различен поглед на нещата във форума.
Това, че не вмъквате ново мнение (едно под друго) в предишното си такова също е основателна причина за ''почивка''.

Надявам се, че наближаващите празници и коледеният дух ще Ви вразумят и ще вземете под внимание написаното от всички колеги в темата.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от LiTtLeRoCk » 22 Дек 2015, 18:55

skimu4ka написа:
boris написа:Първата видяна обява се оказа платена обява. :mhihi:

Ами да може! Как да разбера кое е платена и коя не? Ето не знам питам :)
Ами все пак пуснах обява и не нарушава мисля привилата, ако греша моля да ме поправите с кое ги нарушава пак!
Nedko Anev написа:Е,че той човека си плаща за обявата :mhihi:
Виж, че просто е изнесъл в друга тема всички различни ключове от тези на BMW или поне аз така го разбирам.
Новата промоция 590лв. ли е :dunno: Весела коледа :mhihi:

Нема промоция вече тука, скоро ще е на 590лв и при мен и ще купувате на 590, щом не искахте да има обява тук която да е на 475лв :)

Не е твоя работа да знаеш, коя обява е платена и коя не! Затова грижа имам основно аз и модераторите в търговските раздели.
Ти имаш задължението, като всеки потребител ползващ форума да спазва правилата.
Спазването на правилата ти дава право, да ползваш форума безпроблемно.
При следващо провинение ти обещавам, че БАНа, който ще получиш, няма да ти позволи да пуснеш подобна тема, в която да търсиш отговорност кой, и защо ти е наложил съответното наказание.
Пожелавам ти приятно и безпроблемно "шофиране" из разделите на форума.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Справедливо или своеволие е положение на модератори в фо

Мнение от LiTtLeRoCk » 22 Дек 2015, 18:59

ogata написа:За радост педерастите в модераторският екип се броят на една ръка. :ok:
Останалите са готини и разбрани. 8)

За да бъдеш баннат трябва да се е случило едно от двете - да попаднеш на некой от хомотата или да не си разбрал многократно от дума. Дочувам, че при теб се е случило 2рото. :winky:

Размисли и страсти от ветеран в почивките :mhihi:

Желая ти безпроблемно прекарване на коледа и новогодина.
Добре дошъл сред нас на 22.01.2016. Тъкмо ще имаш повечко време, за да монтираш компресора на Е28чката. Нека силата бъде с теб май сан :mrgreen:

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook