Относно изгонването на niki81vd

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6141
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Относно изгонването на niki81vd

Мнение от ares2 » 07 Юни 2014, 15:36

Колеги не зная на къде е тръгнала работата, но важен човек за форума ни си замина . Някои го познаваме други не но niki81vd е с доста познания и никак няма да е зле да му се извиним ли или какво там е нужно за да се върне в този форум..
не зная как гоните тези хора, но няма да е зле процедурата да е по прозрачна..
поне да се знаем кои гони хора и за какво.. понякога заслужено , понякога не и тн.
ясно е че причина има, но има и случаи в които всеки на субективен принцип може да си изгони човек които не го кефи
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 338
Регистриран на: 27.07.2010
Пол: Мъж
Кара: лимузина

Re: Относно изгонването на niki81vd

Мнение от bat_gosho » 07 Юни 2014, 15:42

Идеята е,че ако искаш да си част от форума трябва да спазващ правилата,колкото и да не ти се занимава или да ти е голямо егото.Така е в живота,има неща от които не може да избягаш - данъците,закони и т.н. :yes:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Относно изгонването на niki81vd

Мнение от Mollov » 07 Юни 2014, 18:54

bat_gosho написа:Идеята е,че ако искаш да си част от форума трябва да спазващ правилата,колкото и да не ти се занимава или да ти е голямо егото.Така е в живота,има неща от които не може да избягаш - данъците,закони и т.н. :yes:


Може би най-точно казано...

ares2, ясно ми е, че подобни случаи не се харесват на някои хора (особено ако имаш симпатии към човека), но нещата са такива, каквито са... човека реши да прояви характер и да "направи" достатъчно, че да си заслужи перманентния BAN. Имай предвид, че "изгонването", за което ти говориш е перманентен BAN, който не се дава ей така, не може да се дава от всеки, и не се дава на субективен принцип.

Достатъчно комуникация имам с него на ЛС, че и той да е достатъчно наясно със ситуацията. В момента може и да си разбира грешката, но не може да направиш всичко възможно да "надробиш попарата" и после да се чудиш как да се спасяваш... нещата не стават така.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Относно изгонването на niki81vd

Мнение от mfandakov » 07 Юни 2014, 19:43

Аз този niki81vd не го знам чел съм негови коментари нищо лично,но понеже съм сравнително нов тук ми е интересно какво се дънят тези хора че така ги издухват от тук.Направил съм си труда прочел съм правилата къде какво съм видял, и се чудя какво трябва да се издъня за да ме шкартират :lol: Извинявам се за може би глупавия въпрос
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Относно изгонването на niki81vd

Мнение от Mollov » 07 Юни 2014, 19:56

Веднага ти казвам - едно системно неспазване на едно или повече от правилата на форума води до перманентен BAN... разбира се, преди това първо ще бъдеш предупреден от модератор, после може да получиш временен BAN (1-4 седмици, според-зависи), след което вече ако нещата продължават в същия дух, изходът е само един...

Понякога се случва перманентния BAN да бъде "заслужен" директно, но това са специфични ситуации... веднага се сещам една - нямаш право да пускаш обяви в търговските раздели и въпреки, че си наясно с това, молиш твой приятел с "подходяща регистрация" да пусне обявата от твое име.... в този случай ти директно изхвърчаш, а приятеля ти получава 1 месец наказание (защото и той съвсем съзнателно е нарушил едно конкретно правило а търговските раздели).

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Относно изгонването на niki81vd

Мнение от mfandakov » 07 Юни 2014, 20:09

Mollov написа:Веднага ти казвам - едно системно неспазване на едно или повече от правилата на форума води до перманентен BAN... разбира се, преди това първо ще бъдеш предупреден от модератор, после може да получиш временен BAN (1-4 седмици, според-зависи), след което вече ако нещата продължават в същия дух, изходът е само един...

Понякога се случва перманентния BAN да бъде "заслужен" директно, но това са специфични ситуации... веднага се сещам една - нямаш право да пускаш обяви в търговските раздели и въпреки, че си наясно с това, молиш твой приятел с "подходяща регистрация" да пусне обявата от твое име.... в този случай ти директно изхвърчаш, а приятеля ти получава 1 месец наказание (защото и той съвсем съзнателно е нарушил едно конкретно правило а търговските раздели).


Аз не продавам рядко купувам , тук съм заради ,,крастата..,, наречена BMW спазвам правила понеже изисквам и аз да се спазват.Но да не разтягам темата минал съм през немски сайтове и сега съм тук и там съм научил уважавай за да те уважават ...та така :lol:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6141
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Re: Относно изгонването на niki81vd

Мнение от ares2 » 08 Юни 2014, 10:07

Mollov написа:
bat_gosho написа:Идеята е,че ако искаш да си част от форума трябва да спазващ правилата,колкото и да не ти се занимава или да ти е голямо егото.Така е в живота,има неща от които не може да избягаш - данъците,закони и т.н. :yes:


Може би най-точно казано...

ares2, ясно ми е, че подобни случаи не се харесват на някои хора (особено ако имаш симпатии към човека), но нещата са такива, каквито са... човека реши да прояви характер и да "направи" достатъчно, че да си заслужи перманентния BAN. Имай предвид, че "изгонването", за което ти говориш е перманентен BAN, който не се дава ей така, не може да се дава от всеки, и не се дава на субективен принцип.

Достатъчно комуникация имам с него на ЛС, че и той да е достатъчно наясно със ситуацията. В момента може и да си разбира грешката, но не може да направиш всичко възможно да "надробиш попарата" и после да се чудиш как да се спасяваш... нещата не стават така.


разбирам, все пак не зная всичко по случая и може да е така..
а дали има начин след този БАН да му възстановим поне снимковия материал и тн за да остане тук за разделите? или те изчезват с махането на потребителя?
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Относно изгонването на niki81vd

Мнение от Kroki » 08 Юни 2014, 13:08

Те не изчезват с бана, както виждате профила и мненията му остават, просто става неизползваем.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook