Предложение

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Предложение

Мнение от KPETEH » 17 Апр 2014, 12:05

Здравейте,
Прави ми впечатление, че когато влизам в сайта, както и форума, в дясно, където са "последни теми" е пълно с теми от "Извън темата" които са просто ъпсурдни, да не говоря за коментарите в тези теми. То не са новини, то не са татуировки или каквото се сетите. Отделно там върлуват юзъри, които просто нямат никаква връзка с БМВ, технически въпроси или неща които вълнуват БМВ обществото. Вероятно усещате това което не мога да опиша с думи...
Идеята ми е в "последни теми" да излизат само технически теми. Без извън темата, купува продава, видео, музика и тнт. Некви по сериозни неща... Мен лично ме е срам като гледам за какви откровенни тъпотии се коментира, а наистина това се набива в очите при всяко влизане... Дразня се и дори понякога не съумявам да не засегна автора...

Може да съм краен или друго и на мен би ми харесало "Извън темата" да не съществува, но знам, че понякога и тя е полезна...

Вероятно разбирате какво думам... Нека си ги има темите, ама ако не стават достояние на всеки влязъл в сайта някак ще изглежда цялото общество малко по добре... поне според мен...

Малко примери:
viewtopic.php?t=367779
viewtopic.php?f=4&t=367715&start=45
viewtopic.php?f=4&t=367646
viewtopic.php?f=4&t=367639
viewtopic.php?f=4&t=367726
viewtopic.php?f=4&t=367673
viewtopic.php?f=4&t=357177
viewtopic.php?f=4&t=367300

П.С.
Е ся даже и таа тема я има там...
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1212
Регистриран на: 26.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
Мечтае да кара: Z8

Re: Предложение

Мнение от Alexch » 17 Апр 2014, 12:19

Напълно подкрепям. Аз винаги преглеждам форума през опцията "Виж новите мнения". Извън темата даже понякога са полезни, но съм забелязал, че 70-80% от новите мнения и теми са купува/продава. Трябва да се измисли нещо, че на зле вървят нещата... :confused:
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложение

Мнение от Mollov » 17 Апр 2014, 15:11

По принцип може да се помисли над този момент, но различните хора ги вълнуват различни неща... и ограничението само до техническите раздели може би ще е прекалено ограничаващо.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Предложение

Мнение от KPETEH » 17 Апр 2014, 15:48

Форума на различните хора и БМВ...
Ограничаващо е да сме заринати от теми за простотии и битови проблеми, пред възможността да разберем и евентуално да помогнем на колега за проблем от техническо естество директно свързан с автомобилите?!
Цъкаш на "новите мнения" прехвърляш първата страница с проблемите на "различните" хора, отегчаваш се и излизаш от форума.
Така пропускаш темата на БМВ фен, на който можеш да помогнеш, щото неговата тема е на 3-та страница. Причината е че преди това 20-30 юзъра дето се вихрят в Извън темата са повдигнали "най-важните" теми и така. Все повече юзъри се чувстват длъжни да си изкажат мнението щото било демокрация и затова били форумите...
Ето една съвсем реална ситуация, която води до теми без отговори и разочаровани фенове с реални проблеми...
Къф по дяволите е тоя форум?! Технически или гугъл?!
Не смяташ ли, че трябва да се ограничи малко офтопика в лицето на сериозните и ползващи по предназначение форума юзъри?! Може би аз не знам предназначението на форума... хм... Може да кажете, че форума се развива, ама по-скоро умира.
Не случайно има все повече фейс групи и отделни форуми за отделните модели...
Явно количеството, а не качеството е важно... Нищо нямам лично към никого. Предложение само...
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."


Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 1.03.2014
Кара: BMW ♥
Мечтае да кара: Harley Davidson V-Rod
Детайли за колата: E34 , Е30 скоро.

Re: Предложение

Мнение от Българският Орел » 17 Апр 2014, 16:16

Някой кара ли те насила да ги четеш бе този.Успокой се малко.Малко като изкренно и лично го подкара. Колко ни е мъчно,че заплашваш да не ползваш форума,че определен брой потребители са наранили нежната ти душа с темите които не те интересуват,с неща които не желаеш да четеш,трябва ли да се съобразяват всички останали потребители с теб.Съжалявам ама я се стегни!Точно твойта тема е безсмислена.
Последна промяна Българският Орел на 17 Апр 2014, 17:00, променена общо 1 път
ИзображениеИзображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложение

Мнение от Mollov » 17 Апр 2014, 16:54

KPETEH написа:...


Наистина е добре да се успокоиш малко... не знам как "видя" да съм написал всичко това, което коментираш... дай да не си измисляме, най-малкото...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Предложение

Мнение от Kris » 18 Апр 2014, 14:13

Българският Орел написа:Някой кара ли те насила да ги четеш бе този.Успокой се малко.Малко като изкренно и лично го подкара. Колко ни е мъчно,че заплашваш да не ползваш форума,че определен брой потребители са наранили нежната ти душа с темите които не те интересуват,с неща които не желаеш да четеш,трябва ли да се съобразяват всички останали потребители с теб.Съжалявам ама я се стегни!Точно твойта тема е безсмислена.

Точно пък ти, така да се изкажеш.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Предложение

Мнение от bmw325tds » 18 Апр 2014, 14:47

Според мен също трябва да се направи нещо за раздела "Извън темата".

Аз питам, за какво е раздела "Извън темата"? Извън коя тема?
Ако някой ще пише за неща, които не се отнасят за този форум може просто да се регистрира в друг форум, който е специализиран за нуждите му.

Според мен и темете от раздела "Извън темата" трябва да са свързани с темите във форума.

Например раздела за купува/продава: хубав е, хората купуват и продават, но раздела за "продава общи работи" според мен не е вървежен, защото има много сайтове, които са с такава насоченост. Не случайно преди време се извърши разделяне на "продава авточасти" на "авточасти" и отделно "гуми, джанти".

Има много форуми по света - специализирани в различни насоки. Според мен няма смисъл в един форум да се пише за всичко.


Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 1.03.2014
Кара: BMW ♥
Мечтае да кара: Harley Davidson V-Rod
Детайли за колата: E34 , Е30 скоро.

Re: Предложение

Мнение от Българският Орел » 18 Апр 2014, 19:44

На който не му харесва не чете в раздел извън темата :bchug:
ИзображениеИзображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Предложение

Мнение от KPETEH » 22 Апр 2014, 8:33

Mollov написа:
KPETEH написа:...


Наистина е добре да се успокоиш малко... не знам как "видя" да съм написал всичко това, което коментираш... дай да не си измисляме, най-малкото...

Извинявам се, помислете, преценете...

Българският Орел написа:На който не му харесва не чете в раздел извън темата :bchug:

А мидъл фингер ис райзинг ъп фор ю!
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: Предложение

Мнение от XaMaB » 22 Апр 2014, 11:20

Mollov написа:По принцип може да се помисли над този момент, но различните хора ги вълнуват различни неща... и ограничението само до техническите раздели може би ще е прекалено ограничаващо.


Може да се получи, ако всеки получи правото да определя по кои раздели да се филтрира списъка с нови мнения. Един ще иска Е30, друг Извън темата и Е90.
Въпроса е колко лесно може да се интегрира подобна опция в кода на форума
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Предложение

Мнение от KPETEH » 22 Апр 2014, 14:58

То става дума за нови теми(в банера в дясно като влезеш в сайта), а не мнения, които по техниеските раздели са рядкост - не като навсякъде другаде....
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: Предложение

Мнение от Zubcho » 07 Юни 2014, 20:41

Сваляш Stylish, добавяш да се разкарат всички глупости отдясно и си живееш най-спокойно.

True story.
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook