Създаване на канал в YouTube

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 17.11.2012

Създаване на канал в YouTube

Мнение от arb3nning » 11 Апр 2014, 17:53

Здравейте колеги, върти ми се една идея и искам да я споделя с Вас. Извинявам се предварително ако вече е направено от Вас, просто не успях да намеря нищо подобно затова създавам темата, за да попитам и да разбера :ok: . Мисълта ми е ако всички Вие сте съгласни и модераторите на форума също, да направя канал в You Tube под името BMW клуб България, и да качвам там всички клипове преди, по време и след националните събори за да може хората по лесно да ги гледат, както знаете всеки използва Тубата :D също така в този канал ще качвам и клипчета които потребителите на форума доброволно ще предоставят на мен за качване, аз ще се занимавам доброволно с тази инициатива, и всеки може да посещава канала и да гледа всички клипчета от феновете на БМВ, под всеки клип естествено ще съм поставил линк към този форум както и колегата който е решил да си предостави клипчето(например ако аз съм предоставил клипчето ще напиша - Arb3nning), да бъде качено в канала на БМВ Клуб България. При желание от колегата мога да добавя и истинското му име и допълнителна информация. С тази инициатива ще се занимавам напълно доброволно, и смятам че по този начин ще се популяризира този невероятен форум и ще привлечем повече фенове на БМВ :ok:
BMW не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто е НАЙ-ДОБРАТА!

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Създаване на канал в YouTube

Мнение от I.Voykov » 13 Апр 2014, 10:03

Чудесна идея колега, пиша ти ЛС за да уточним детайлите.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook