Промяна на email

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 18.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Е90 330D xDrive LCI

Промяна на email

Мнение от Xezes » 09 Яну 2014, 13:32

Прерових опциите на личния си профил няколко пъти, и така и не можах да открия поле, чрез което да си сменя email за профила.

Причината е, че email-a с които вмомента съм регистриран, не се използва толкова често, и пропускам известия от форума, като лични съобщения и известия, че мнението ми е одобрено.

Някои има ли идея как става тази промяна и въобще възможно ли е ? :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 22.02.2013

Re: Промяна на email

Мнение от taratora » 09 Яну 2014, 15:36

Ае пич, а вземи се запри с умрелите си проблеми, прочети и потърси хубаво и тогава пиши :banghead: В личен профил -> регистрация можеш да си смениш мейла - ucp.php?i=profile&mode=reg_details
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 18.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Е90 330D xDrive LCI

Re: Промяна на email

Мнение от Xezes » 09 Яну 2014, 15:47

Пич, никои не те кара да ми четеш темите и да ми отговаряш, след като нямаш желание да го правиш.

В крайна сметка това е форум, раздела е наречен "Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума" и както вече казах по-горе, не можах да открия опцията която ми трябва, а я търсих, не е като да си пусна темата без да съм погледнал. Та за това смятам, че темата ми си е на място и не съм натоварил никоиго кои знае колко със проблема си.

И въпреки грубия ти тон и отношение, ти благодаря, че все пак ме насочи правилно и ми помогна.

Темата може да бъде заключена.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook