Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 18.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Е90 330D xDrive LCI

Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Мнение от Xezes » 28 Дек 2013, 3:27

Здравейте,

Искам да изкажа колко силно съм разочарован от факта, че не мога да публикувам коментари и нови теми във форума на момента в които искам.

Честно казано, това ми се вижда доста абсурдно, всяко мое мнение да бива преглеждано и одобрявано, и тогава постнато.

Едно, че вече имам 3-4 мнения които чакат няколко дни и въобще няма смисал да бъдат одобрявани вече, и отделно че не ми позволява по никакъв начин да се включвам в дискусиите във форума.

Искам да направя обръщение към администраторите на форума и да ги помоля да преосмислят начина на постване във форума, и ако това е с цел предотвратяване на СПАМ, то това не е никак ефективен начин. Може да си сложите CAPTCHA и да предотвратите евентуален Спам, вместо да карате потребителите си да чакат 2-3 дни за да им бъде одобрени просто коментарче от 2 изрезения. :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 22.02.2013

Re: Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Мнение от taratora » 28 Дек 2013, 10:18

Точно сега по празниците няма кой да ти обърне внимание. Плюс тва такива са правилата. Не си само ти. Имай в предвид, че поста ти в дадена тема се запомня и след евентуално одобрение си излиза където си трябва, не като последно мнение. Ако поста ти е бил трети подред например, по времето до одобрението ако има още 3 поста, след одобрението твоето мнение ще излезе на 3-то място не на 6-7-о.
Изображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Мнение от ///M_Martin » 28 Дек 2013, 12:09

такива са правилата и е било редно да ги прочетеш след като си се регистрирал тук.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Мнение от Mollov » 29 Дек 2013, 0:29

taratora написа:Точно сега по празниците няма кой да ти обърне внимание.


Дали...

Иначе... както каза по-горе ///M_Martin, този форум има определени правила и наличието на модерация при потребители с под 20 мнения в брояча е част от нещата.

Освен това модерацията на мнения за потребители с под 20 мнения в брояча е налице по ред причини, нито един от които не е абсурден, а също и не е заради предотвратяване на SPAM. В момента покрай празниците е възможно някое и друго мнение да бъде пропуснато или да бъде модерирано след по-дълго време, но това не значи, че това е нещо стандартно.

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 18.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Е90 330D xDrive LCI

Re: Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Мнение от Xezes » 07 Яну 2014, 5:30

Сега пък не мога да изпращам съобщения?

Изпратих съобщение до колега от форума и вече 12 часа стой като "Изходящо" но не и изпратено и колегата не може да ми отговори, въпреки че виждам че е на линия и поства във форума????

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Яну 2014, 10:58

Xezes написа:Сега пък не мога да изпращам съобщения?

Изпратих съобщение до колега от форума и вече 12 часа стой като "Изходящо" но не и изпратено и колегата не може да ми отговори, въпреки че виждам че е на линия и поства във форума????

Като го прочете ще мине в папка изпратени!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Мнение от Mollov » 08 Яну 2014, 15:49

Xezes написа:Сега пък не мога да изпращам съобщения?

Изпратих съобщение до колега от форума и вече 12 часа стой като "Изходящо" но не и изпратено и колегата не може да ми отговори, въпреки че виждам че е на линия и поства във форума????


"Изходящи" са съобщения, които са преминали при получателя, но той все още не ги е отворил.
"Изпратени" са събщения, които са преминали при получателя, и той вече ги е прочел.

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 18.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Е90 330D xDrive LCI

Re: Защо не мога да поствам коментари и теми на момента?

Мнение от Xezes » 09 Яну 2014, 13:27

Благодаря за отзивчивостта, колеги. :bchug:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook