Прост въпрос

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Бургаското явление
Аватар
Мнения: 1649
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: Бургас/София

Прост въпрос

Мнение от Illusion » 12 Окт 2013, 23:15

Поради елементарността на въпроса ми, очаквам и съвсем простичък отговор. С какво темата " ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов нарушава правилата на форума и е заключена за потребители и единствено модератори (един конкретно) си пише и си едитва мненията в нея?


И дори да си измислите правило, според което темата да бъде заключена, как въпросният модератор го прави с думите:
Първо искам да ме извиниш, че няма да прочета какво си написал.


От кога се и заключват теми без дори да се знае какво се пише в тях?!


Изводите, които направих за себе си:
1) Модераторите изобщо не четат темите.
2) Модераторите заключват темите без основание подкрепено с правилата на форума
3) Модераторите заключват теми без да са чели и да знаят какво се казва в тях
4) Модераторите си пишат в темите без да знаят за какво се говори в тях (това не е ли някакъв вид спам?!)
Mishel_Vaian написа:Качвайте се на бързи ИС-ки. И отзад возете яки Миски. Жените от мотори не разбират.Те колите по цвят избират
Само Илюжън не може се прекара да опита ИС-ка тя да кара

ИзображениеИзображениеИзображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 12 Окт 2013, 23:18

Първо ще те помоля да се успокоиш и после (след като преместя темата в правилния раздел) можем да коментираме...

Така... първо да обърна внимание на факта, че не съм модератор...

Второ имам съвсем нормалното право да преценя, че темата е за заключване и да го направя. Освен това имам съвсем нормалното право да НЕ чета какво е написано по лична преценка. Може би защото не искам да го чета, защото предполагам какво е написано от Penchev по неговият начин на писане. Той не благоволи да уважи дреболия в правилата, а очаква аз да уважа неговото мнение? Длъжен ли съм? Не мисля.

Темата беше заключена, защото посоката на развитието й ми беше пределно ясно. Група хора ще започнат да защитават Penchev без изобщо да са наясно за какво става дума. Не мисля, че модераторския и администраторския екип на форума са длъжни да търпят някакво такова отношение. Пък било то и само аз самия.

Който има какво смислено да каже, което да покаже с какво съм нарушил правата на Penchev да ползва този форум - да го напише тук.

Бургаското явление
Аватар
Мнения: 1649
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: Бургас/София

Re: Прост въпрос

Мнение от Illusion » 12 Окт 2013, 23:21

Темата смятам, че беше пусната в Извън темата. Надявам се не е от мое недоглеждане в този раздел. Ако е второто, моля да бъде преместена.
Mishel_Vaian написа:Качвайте се на бързи ИС-ки. И отзад возете яки Миски. Жените от мотори не разбират.Те колите по цвят избират
Само Илюжън не може се прекара да опита ИС-ка тя да кара

ИзображениеИзображениеИзображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 12 Окт 2013, 23:22

Темата я преместих аз, на правилното и коректно място за нейното съществуване.

Бургаското явление
Аватар
Мнения: 1649
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: Бургас/София

Re: Прост въпрос

Мнение от Illusion » 12 Окт 2013, 23:28

Mollov написа: имам съвсем нормалното право да преценя, че темата е за заключване и да го направя. Освен това имам съвсем нормалното право да НЕ чета какво е написано по лична преценка.

Смяташ ли, че двете могат да бъдат съчетани? Едното не изключва ли другото?
Mishel_Vaian написа:Качвайте се на бързи ИС-ки. И отзад возете яки Миски. Жените от мотори не разбират.Те колите по цвят избират
Само Илюжън не може се прекара да опита ИС-ка тя да кара

ИзображениеИзображениеИзображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 12 Окт 2013, 23:33

Аз вече казах, че по заглавието на темата ми е пределно ясно за какво става дума. Пенчев е недоволен, че обявата му я няма, щото аз съм решил да я изтрия. Да речем, че дори тук не е прав и обявата не е изтрита... напълно.

Значи проблема е в това, че аз не му позволявам на него да пуска обяви от името на друг човек... също така е проблем, че нямам желание да му чета словоизлиянията, в които предполагам е написал как съм си прескочил правата, нарушил съм неговите, не съм му позволил да пуска обява и прочие, и прочие... а той дори не благоволи да прочете втория ЛС, който му написах, че да е напълно наясно що му я няма обявата... а темата беше заключена заради посоката, в която отиваше. Предполагам до тук нещата са ясни.

И на всичкото отгоре не му наложих наказание за прескачане на толкова важно правилно на търговските раздели... направо се чудя за кво изобщо се хабя... реших да проява разбиране спрямо него, а той буквално се "изсра" на метеното. Честно казано аз това не го разбирам

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Прост въпрос

Мнение от bum_bum » 12 Окт 2013, 23:40

Illusion написа:Изводите, които направих ...
1) Модераторите ...
2) Модераторите ...
3) Модераторите ...
4) Модераторите ...


Колежке, моля те да не обобщаваш по този некрасив начин. Всеки от нас отговаря за действията или бездействията си. Ако искаш някой в нещо да обвиниш назови го по име.

Ако трябва да взема отношение в спора според мен Моллов не е прав за това, че не е прочел личното или поне и да не го е прочел не се направи пред нас, че го е прочел :mhihi: Ако не друго поне от елементарно уважение към отколешен юзър.

Пенчев пък не е прав да се сърди, че не му е пусната обявата, която е в разрез на правилата. Аз лично не виждам проблем да се пускат такива обяви за юзъри с история в този форум, но утре всеки ще може да попита "а моята защо не я пуснете".. създават се прецеденти, които утре ще обидят някой друг. Мен лично преди 2-3 месеца мой познат ме молеше да му пусна обява за продажба на кола, но не го направих тъй като знам, че правилата в търговските на позволяват :dunno: Аз също не съм бил съгласен с някои правила и промени, за някои съм настоявал и съм се борил, уви неуспешно :mhihi: с други се примирявам и квото-такова. Хиляди хора сме тук, няма как да бъде угодено на всички.
Последна промяна bum_bum на 12 Окт 2013, 23:51, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Прост въпрос

Мнение от TNT » 12 Окт 2013, 23:42

И все пак може да я прочетеш, нищо не ти коства :wave:
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Прост въпрос

Мнение от b00st » 12 Окт 2013, 23:44

Аз случайно изчетох и 2те теми и не разбрах точно смисъла на никоя от тях. Някой изведнъж днес решава, че не му харесва правило което е от години ИЛИ въобще мрънка за тва, че някой го кара да спазва правилата?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Re: Прост въпрос

Мнение от bmwdriver » 12 Окт 2013, 23:45

Само да отбележа,че "групата хора",са същите тези,които направиха така,че вие да сте на този пост,г-н Администратор ;)
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 12 Окт 2013, 23:47

Така е, човешкото ми любопитство все пак надделя... и ми е чудно какво точно от конкретната ситуация е засегнато в това словоизлияние? Ето това не ми е съвсем ясно... но поне все пак "с две думи" е споменал ситуацията, но не е обърнал внимание на доста подробности и особено на това, че в правилата ясно и точно си пише, че няма право да пуска обява от името на друг... изглежда обаче това на него не му харесва и смята, че трябва да се съобразим с него...

Съвсем от лична гледна точка този човек зверски ми падна в очите ... факт. Който както иска да го защитава.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 12 Окт 2013, 23:49

bmwdriver написа:Само да отбележа,че "групата хора",са същите тези,които направиха така,че вие да сте на този пост,г-н Администратор ;)


Това не го разбрах. Администраторите се избират от УС на Клуба...


Иначе виждам, че изобщо не искаш да погледнеш трезво на ситуацията и да видиш какъв е проблема, така че не мисля, че имаме какво да обсъдим по този въпрос. Ако смяташ, че си склонен без ясните предрасъдъци да говорим по темата - тук съм...

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 28.04.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 520i e39
Мечтае да кара: Alpina B12 5.7 Coupe
Детайли за колата: M52B20

Re: Прост въпрос

Мнение от Denischo » 12 Окт 2013, 23:51

b00st написа:Аз случайно изчетох и 2те теми и не разбрах точно смисъла на никоя от тях. Някой изведнъж днес решава, че не му харесва правило което е от години ИЛИ въобще мрънка за тва, че някой го кара да спазва правилата?

Общо казано - "Много шум за нищо".
Изображение

Бургаското явление
Аватар
Мнения: 1649
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: Бургас/София

Re: Прост въпрос

Мнение от Illusion » 12 Окт 2013, 23:51

bum_bum написа:
Illusion написа:Изводите, които направих ...
1) Модераторите ...
2) Модераторите ...
3) Модераторите ...
4) Модераторите ...


Колежке, моля те да не обобщаваш по този некрасив начин. Всеки от нас отговаря за действията или бездействията си. Ако искаш някой в нещо да обвиниш назови го по име.

Това бях написала в темата на Penchev, защото ми е ясно, че не всички модератори модерират по еднакъв начин. Но пък човекът отговарящ на горните четири подточки е част от модераторкият екип, нали? Като такъв би следвало и той да спазва определени правила, за да няма обобщения, от които някой да остане засегнат.
Mishel_Vaian написа:Качвайте се на бързи ИС-ки. И отзад возете яки Миски. Жените от мотори не разбират.Те колите по цвят избират
Само Илюжън не може се прекара да опита ИС-ка тя да кара

ИзображениеИзображениеИзображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 12 Окт 2013, 23:53

Illusion написа: Но пък човекът отговарящ на горните четири подточки е част от модераторкият екип, нали?


Чисто технически - не, не съм част от модераторите. Това, че изпълнявам и такива функции е съвсем отделен въпрос.

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook