Прост въпрос

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 14 Окт 2013, 13:27

tsb_bg написа:PS Тъй като все пак темата е по конкретен случай аз съм ЗА спазване на правилата (те за това са правила), което не оправдава ред безпринципни решения взети от власт имащите по йерархията, мотивирани от незнайни "съображения"..
Или на кратко: във форума като извън форума (навсякъде)...


Смятам, че казуса с "онзи случай" беше дискутиран достатъчно... това, че ти не възприемаш нашите идеи и решения (и не ти харесват) не значи, че те са безпринципни и по незнайни съображения... имаш право на мнение, но ако обичаш не го налагай. Но не ми се говори по този въпрос отново, след като смятам, че беше казано достатъчно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4463
Регистриран на: 24.06.2005

Re: Прост въпрос

Мнение от tsb_bg » 14 Окт 2013, 13:37

Нито съм го дискутирал тогава нито сега!
Просто тогава се използва правото на по-вишестоящия да вземе решение (независимо дали го одобрявам или не да не говорим за начина по който разбрахме за едно такова решение) а сега аз единствено изразих мнение по повод на поста на Ivo_Borisov. Или не може?

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София

Re: Прост въпрос

Мнение от KIK0 » 14 Окт 2013, 14:05

Bavarcho написа:
KIK0 написа:Да видят IP-то ... че мойто малко е холандско !!! Не бързай много да правиш заключения ;)
Нали все пак миналия път заради тва аз също бях изгонен от форума, защото просто имате различия с баща ми, но тва вече е "потулена" тема ;)


вие си знаете какви са ви отношенията с клуба и форума...
и между вас си кой пише и кой не :)

Първо нито аз пиша толкова, нито пък SKISA го интересува толкова форума... Второ не е нужно да давам обяснение пък на теб :)
Нали има администраторски отдел да видят. Няма кво повече да спамиме темата, защото тва вече не си е по правилата :D
BMW the best

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Прост въпрос

Мнение от saleen » 14 Окт 2013, 17:06

Гледам, че тука някои споделят кога и какво отношение по разни казуси са вземали модовете и админите, та викам и аз да споделя два случая :mhihi:
В единия случай възникна леко спречкване с друг потребител, при което бях репликиран на мой коментар и провокиран от него -естествено някаква реакция от тез дето трябва да следят уж за реда тук и сега се правят на ощипани моми - :dunno: никаква :dunno: След няколко тура обмен на псувни и ругатни на лични съобщения с въпросния потребител последва люта закана от мародераторчето - строго на справедлвичко :mhihi: , да внимавам какво пиша, естествено. Явно форумните правила важат доста повече от конституцията на България и Наказателния кодекс, щом си позволяват без чуждо съгласие да четат нечия кореспонденция и явно псувните и ругатните трябва да почнат на лични, че модератора да вземе някакво отношение :mhihi: :clap: .
Във втория случай коментари по мое мнение бяха изтрити от едно форумно клекопикаещо, което и аз не знам какво се мъчеше да покаже........
Та в резюме - намесата на модове и админи тук е или закъсняла, или не на място-неадекватна, или и двете. И крайно време да осъзнаят, че тук не е мястото да си избиват комплексите, да дерибействат, демагогстват и да показват колко са "велики", тия която са наистина бяха нещо повече отдавна го отсвириха този "форум" :lol: .
Никой не мое ма връне на селу!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 14 Окт 2013, 17:32

Евала :clap: :wave:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Прост въпрос

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Окт 2013, 18:22

saleen написа:тия която са наистина бяха нещо повече отдавна го отсвириха този "форум" :lol: .

Поне като храниш толкова, защо не го написа малко по-грамотно това, че съвсем объркващо изглежда?
И като си бил толкова ощетен тогава, защо не се обърна към някой по-нагоре в йерархията, ами сега след толкова време го казваш на всички нас тук? Изглежда някак...хайде дса не казвам по-добре. :dunno: И ако говореше с имена, щеше също да е добре. Но ти хем мълчиш сума и време, хем после даже и не назоваваш виновните според теб.
Примерно аз ако се чувствам по някакъв начин ощетен от някой модератор или имам претенции за нещо, ще му пиша някое лично ако толкова държа на случката и може и да ме разберат. Всъщност даже мисля съм го правил цели 2 пъти и в 2-та случая ми обърнаха внимание като исканията ми бяха изпълнени. :dunno: Та ако и това не помогне, тръгваш нагоре и толкова.
Животът е пълен с несъвършенства и едва ли някакъв си форум ще е оазис на това.
Ама не ги разбирам тия работи - искаш нещо, а мълчиш толкова време и накрая с недомлъвки казваш "едно нещо, преди едно време, от страна на някой си, който няма да назова...".
Дай малко по-мъжки де. Още малко е ще се разревем за щяло и нещяло. :no:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6032
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Прост въпрос

Мнение от B U L L I » 14 Окт 2013, 19:34

гледам казусът "Пенчев" е добре дошъл за някои мъртъвци да изтупат прахта от себе си :mhihi:
и да ни напомнят,че ние ентусиастите милеещи за нашето бмв общество сме тези,
които ще ги върнат обратно в дупките им :mhihi:
освен ако тяхното завръщане не е свързано само с добри намерения.
добре,че скиса има бан,инак освен във фейсбука и тук трябваше да му чета тъпотиите
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София

Re: Прост въпрос

Мнение от KIK0 » 14 Окт 2013, 19:47

Лесно е да се пише за човек, който не може да отговори, ама няма лошо де, те кучетат нека си лаят ;) Накрая ще си останете една шепа хора и тва ще е "БМВ обществото" -жалка работа, че така се прави с нещо, което много хора харесват ;)
BMW the best

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6032
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Прост въпрос

Мнение от B U L L I » 14 Окт 2013, 20:13

KIK0 написа:Лесно е да се пише за човек, който не може да отговори, ама няма лошо де, те кучетат нека си лаят ;) Накрая ще си останете една шепа хора и тва ще е "БМВ обществото" -жалка работа, че така се прави с нещо, което много хора харесват ;)


морално удоблетворение е за мен,че бях един от малкото гласували баща ти да не бъде изгонен,но
съм горд с колегите си, които гласуваха със "за".
а ти няква врачка ли се явяваш в случая или просто си душкал около тоалетната на маг Светлина....
май е второто :kuku:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Прост въпрос

Мнение от Lenco » 14 Окт 2013, 20:16

Сори за любопитството, но някой ще загуби ли половин час да понапише кво се случи, че форума е тръгнал по БГ вариант в един момент, мисля ще е интересно за нас новите.
Принципно не ми пука за форума, но не мЪ кефи, че останаха повече търгаши от старите и за пореден път никой не се напъва да помогне на по-простите, като например, какво значи P0604 BMW - ECM Self Check Fault. Нали не забравяме, че има още десетки БМВ-форуми по света....
Гледам, че иначе доброто и нежно 40 килограмово същество, дъщеря ми също се пени, до къде я докарахте младежи? Вече ми е далеч, не мога да и спра рутера :)

Сега нещо за набързо:
- как в технически форум хора, които не знаят от, коя страна се хваща отверката и са родени, когато съм разглобил първото М20 имат повече мнения от мен?
- как в същия този форум в "извън темата" има най-много мнения?
- как в форум с емблема на една от най-престижните автомобилни марки темата с прецакването е най-дълга?
- пропуснахте въпроса дали всички обяви в момента са по правилата?
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Прост въпрос

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Окт 2013, 20:19

B U L L I написа:... освен във фейсбука...

Аз съм много добре без тази опция. :mhihi:
Иначе не мисли, че всеки махнат/напуснал по една или друга причина форума не чете с друг ник и даже не пише, прокрадвайки се като мишок. Както във всеки друг форум де.
Не визирам никой конкретно.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Re: Прост въпрос

Мнение от NeoPrint » 14 Окт 2013, 20:38

Всеки може (стига да иска) да види как се промени това място през последните години. Това е и причината да не влизам вече тук, както и много други.
Мястото създадено от Андро носеше съвсем друг характер! С времето една определена група монполизира "ентусиазма" и властта. Сега милиционерщината е на почит. Жалко е, че най-якия
автомобилен клуб се превръща в това.
Проблема е до голяма степен в това, че критиката не се приема, а веднага се скача "на нож". И то винаги от позицията на силата. Примери много.
Господин админа може да слезе малко на земята или пък не, въпрос на личен избор, както обича да се изразява.
Моя избор аз го направих и виждам, че съм бил прав.

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София

Re: Прост въпрос

Мнение от KIK0 » 14 Окт 2013, 21:09

B U L L I написа:
KIK0 написа:Лесно е да се пише за човек, който не може да отговори, ама няма лошо де, те кучетат нека си лаят ;) Накрая ще си останете една шепа хора и тва ще е "БМВ обществото" -жалка работа, че така се прави с нещо, което много хора харесват ;)


морално удоблетворение е за мен,че бях един от малкото гласували баща ти да не бъде изгонен,но
съм горд с колегите си, които гласуваха със "за".
а ти няква врачка ли се явяваш в случая или просто си душкал около тоалетната на маг Светлина....
май е второто :kuku:

Срам е за някой, който се има за интелигентен да се изразява по този начин... не ти отива на годините и на положението ;).
Иначе да то не е много трудно да се види накъде отиват нещата.
BMW the best

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Прост въпрос

Мнение от LiTtLeRoCk » 14 Окт 2013, 21:10

Егати и проблема стана, че някой е бил принуден да се съобрази с правилата на форума и не му е било позволено да ги заобиколи, защото виждаш ли той е "старо куче".
Това ли е проблема?Менят се времената, менят се потребителите на форума, а с това и самия форум.Нормално е форума да не е както преди няма и да бъде.Само ще си спомняте с носталгия и това ще е.След още толкова време форума ще е още по-различен, но няма как да спрем това дори да не ни харесва!Някой се изказа, че екипа бил неадекватен, ами когато някой може по -добре, може да промени нещо, да направи нещо начина не само да се сочат грешките, а да направите нещо по въпроса.
Ако бях на мястото на колегата, Пенчев вместо да разгласявам, че съм нарушил умишлено правилата, че съм се опитал да мина метър, защото съм бил част от екипа на форума и видиш ли ся нали се знаем и сме наши хора, щях да си замълча, че съм сгрешил и всичко да мине.Защото явно колегата е забравил, че до вчера самия той е прилагал правилата на съответния раздел където е модерирал.Затова не мисля, че колегата трябва да се сърди, че някой му е казал да спазва правилата и, че няма да мине метър.Моите уважения към него, но в случая не е прав!А в онази тема, която е пуснал е Извън Темата, не виждам никакъв смисъл.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Прост въпрос

Мнение от LiTtLeRoCk » 14 Окт 2013, 21:13

KIK0 написа:
B U L L I написа:
KIK0 написа:Лесно е да се пише за човек, който не може да отговори, ама няма лошо де, те кучетат нека си лаят ;) Накрая ще си останете една шепа хора и тва ще е "БМВ обществото" -жалка работа, че така се прави с нещо, което много хора харесват ;)


морално удоблетворение е за мен,че бях един от малкото гласували баща ти да не бъде изгонен,но
съм горд с колегите си, които гласуваха със "за".
а ти няква врачка ли се явяваш в случая или просто си душкал около тоалетната на маг Светлина....
май е второто :kuku:

Срам е за някой, който се има за интелигентен да се изразява по този начин... не ти отива на годините и на положението ;).
Иначе да то не е много трудно да се види накъде отиват нещата.

То и за баща ти е срамно, че се опита да скара членовете 2ро ниво, с лъжи и интриги и затова беше изгонен от форума и клуба.Това не е ли срамно?Но затова пък като гледам у фейса се вихри и всява интриги когато му се от даде възможност, явно и той си има призвание.Затова 98% от членовете 2ро ниво гласуваха с ЗА, да бъде изхвърлен от клуба като член, аз по-голям срам от това.....

Смисъла на тази тема е?Ако автора няма какво да добави, мисля да я заключа и да спрем до тук.

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook