Прост въпрос

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София

Re: Прост въпрос

Мнение от KIK0 » 14 Окт 2013, 21:22

LiTtLeRoCk написа:
KIK0 написа:
B U L L I написа:
KIK0 написа:Лесно е да се пише за човек, който не може да отговори, ама няма лошо де, те кучетат нека си лаят ;) Накрая ще си останете една шепа хора и тва ще е "БМВ обществото" -жалка работа, че така се прави с нещо, което много хора харесват ;)


морално удоблетворение е за мен,че бях един от малкото гласували баща ти да не бъде изгонен,но
съм горд с колегите си, които гласуваха със "за".
а ти няква врачка ли се явяваш в случая или просто си душкал около тоалетната на маг Светлина....
май е второто :kuku:

Срам е за някой, който се има за интелигентен да се изразява по този начин... не ти отива на годините и на положението ;).
Иначе да то не е много трудно да се види накъде отиват нещата.

То и за баща ти е срамно, че се опита да скара членовете 2ро ниво, с лъжи и интриги и затова беше изгонен от форума и клуба.Това не е ли срамно?Но затова пък като гледам у фейса се вихри и всява интриги когато му се от даде възможност, явно и той си има призвание.Затова 98% от членовете 2ро ниво гласуваха с ЗА, да бъде изхвърлен от клуба като член, аз по-голям срам от това.....

Смисъла на тази тема е?Ако автора няма какво да добави, мисля да я заключа и да спрем до тук.


Лъжите и интригите дойдоха от друга страна, гласували-пляскали. Който му е неудонбо, че е критикувал нещо е гласувал, аз също бях "отсранен" от форума като "неудобен" член. Срамно е да се действа от позиция на силата и да се обижда и да се позлват някои от ентусиастите само докато има полза от тях.
BMW the best

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Прост въпрос

Мнение от Lenco » 14 Окт 2013, 21:24

Ами нищо не казахте, да я заключим, че автора напира на лични.
Ако ще го плювате в подписа ми е :)
Приятна вечер на всички :yes:
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Прост въпрос

Мнение от LiTtLeRoCk » 14 Окт 2013, 21:30

Lenco написа:Ами нищо не казахте, да я заключим, че автора напира на лични.
Ако ще го плювате в подписа ми е :)
Приятна вечер на всички :yes:

Не мисля, че трябва да бъде оплюван някой, за каквото и да било, но да се търси отговорност на човек от екипа на форума затова, че е приложил правилата не мисля, че е редно.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Прост въпрос

Мнение от Mollov » 14 Окт 2013, 22:39

NeoPrint написа: Господин админа може да слезе малко на земята или пък не, въпрос на личен избор, както обича да се изразява.
Моя избор аз го направих и виждам, че съм бил прав.


Когато наистина се информираш как са нещата и кой е на земята и кой - не е, тогава можеш да коментираш какво наистина се случва, какво правя или не правя аз за този форум... изобщо не ме бърка, че Пенчев и някои негови верни "авери" се надпреварвате да говорите глупости по мой адрес във фейса и къде ли не. Далеч не ме впечатлявате.

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook