Предложение към модераторите.

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 23.10.2007
Пол: Мъж
Кара: е91 320d, e46 325i
Мечтае да кара: M3 E92

Предложение към модераторите.

Мнение от kinetism » 14 Авг 2013, 11:45

Тъй като всички знаем, че модераторите са отговорни за спазването на правилата във форума, като хора, които трябва да налагат това, мисля, че и те трябва да започнат да го правят.
За да има по-голямо уважение от потребителите към модераторите, смятам, че е редно да започнат да спазват правилата, за които те налагат наказания на хората.
Когато модераторите дават лош пример с неспазване на правилата и след това, обикновен потребител бъде на казан за нещо подобно, възникват едни спорове и тук там някой изгонен потребител от форума.
Смятам, че модераторите трябва да са за пример, а не да се изживяват като богоизбрани, които са над закона и си правят каквото си поискат.
На времето бях модератор в един от най-големите сайтове в България и никога не съм нарушавал правилата на форума (поне не и с модераторският ми акаунт :D :D )

В прикачената снимка, по-долу може да видите какво ме подтикна да отворя тази тема. Мисля, че тези теми са малко повече над 3 в раздел "Продава". Освен тези, които се виждат на скийншота има още 2 отгоре и 1 на следващата страница.
Има още доста примери, които бих могъл да дам, ако се поразровя, ама ми е топло и ме мързи :bchug:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от dan-dam » 14 Авг 2013, 11:50

Объркал си се нещо ;)
Това са коментари.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от Mollov » 14 Авг 2013, 12:19

Ако коментираш мненията на Littlerock в съответните теми значи нещо сериозно си се объркал. Обърни внимание кое е автора на темата и кое е автора на последното мнение. Не мисля, че има нужда да обяснявам повече. Казваш, че си бил модератор в друг форум и направо ми е непонятно как можеш да не различаваш елементарни неща по схемата на форума.

P.S. Едно извинение (поне) смятам, че ще е най-малкото, което можеш да напишеш след цялата тая тирада. И още нещо - когато сте се засилили да обвинявяте или да "сочите с пръст" е добре първо да си проверите на 101% информацията, защото много често сте в грешка.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от LiTtLeRoCk » 14 Авг 2013, 12:33

Ебаси и наглите модератори, правят каквото си искат в този форум, сякаш им е бащиния, сякаш са богопомазани, аз викам да ги баннем всичките, бастуни. :mhihi:
Ако неуместната ти забележка тук е като модераторстването ти в онзи най-голям сайт, пази боже :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 13.05.2004
Местоположение: София
Мечтае да кара: по нормални пътища, в нормална държава

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от Alien » 14 Авг 2013, 12:38

kinetism написа:На времето бях модератор в един от най-големите сайтове в България

Нека позная... било е БГ МАМА.

Ти модераторе от едно време верно ли не различаваш мнения от коментари? :mhihi:
"Шофирането е мисловен процес, който протича в мозъка.
Останалото е движение по инерция."
Кирил Керин


Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 20.06.2012
Местоположение: Germany München/Bulgaria/Sofia
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: E30

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от Beamerdriver » 14 Авг 2013, 13:52

Alien написа:
kinetism написа:На времето бях модератор в един от най-големите сайтове в България

Нека позная... било е БГ МАМА.

Ти модераторе от едно време верно ли не различаваш мнения от коментари? :mhihi:


He позна. Стига се заяждаxте с момчето.Kаквото е имал да казва го е казал разбрали са се и точка.
39470

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от b00st » 14 Авг 2013, 14:07

Изображение :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от Wolf4 » 14 Авг 2013, 14:11

Следвайки предмета на темата, вчера темата ми Тунинг за е36 320i viewtopic.php?f=8&t=346575&p=3750686#p3750686 беше заключена.

Така и не разбрах защо, нито пък някой си направи труда да обясни. Все още не ми е ясно какво в тази тема наложи заключването и, и с какво въпросната тема противоречи на предмета на подфорума за БМВ е36 :dunno: . В крайна сметка форума на БМВ ентусиастите (поне така пише на първа страница) е създаден точно с тази цел - да си помагаме и обменяме информация.
Are you M enough...?!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 20.06.2012
Местоположение: Germany München/Bulgaria/Sofia
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: E30

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от Beamerdriver » 14 Авг 2013, 14:13

Добре бе що сте такива Боклици ? :mhihi: (това беше по повод you fail at internet)
PS:И на мен ми беше заключена темата Stuttgart - Ботев Пловдив ,а много хора искаха да изразят своето мнение по темата ,никакъв повод за конфликти нямаше,но щом така сa преценили няма проблем.
39470

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 4.09.2009

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от mitaka21 » 14 Авг 2013, 14:58

Wolf4 написа:Следвайки предмета на темата, вчера темата ми Тунинг за е36 320i viewtopic.php?f=8&t=346575&p=3750686#p3750686 беше заключена.

Така и не разбрах защо, нито пък някой си направи труда да обясни. Все още не ми е ясно какво в тази тема наложи заключването и, и с какво въпросната тема противоречи на предмета на подфорума за БМВ е36 :dunno: . В крайна сметка форума на БМВ ентусиастите (поне така пише на първа страница) е създаден точно с тази цел - да си помагаме и обменяме информация.


Явно е заключена защото не използваш търсачката. ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 23.10.2007
Пол: Мъж
Кара: е91 320d, e46 325i
Мечтае да кара: M3 E92

Re: Предложение към модераторите.

Мнение от kinetism » 14 Авг 2013, 15:21

Наистина в този случай не съм догледал много и съм се объркал. Но има не малко коментари от модератори, които са си откровен спам или се подиграват с други потребители.
Радвам се, че не съм бил на Бг-мама, не за друго, ами не съм компетентен по толкова много въпроси, от това как да забъркаме кекс, до това как да си сменим жилото на съединителя на рено клио :D
Сайта, в който работих, не е просто форум, а си имаше съвсем друга цел и като допълнение форум. Отдавна не съм се интересувал от него, но днес проверих, че според tyxo.bg все още си е в топ 20 на и за вчера е имал над 3500 потребители на линия (Една идея повече от 135-те човека тук, в момента).
Този път съм се позаблудил, тъй като явно не ми влия добре топлото време, но с малко ровене за 1-2 часа може да се изкарат много коментари, които не са на място.
Извинявам се за тази грешка, но препоръката ми към модератори си остава. Мисля, че ще повлияе положително на форума.

П.П.: Относно модераторстовото ми в "големият" сайт беше преди около 5 години. Все още бях студент и ми плащаха, колкото е най-често срещаната заплата в Пловдив, в момента. Бях свикнал доста повече с интерфейса и си вършех работата доста по-съвестно, от колкото я вършат сега.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook