Малко ... ъпгрейт

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Малко ... ъпгрейт

Мнение от Binev_OuT » 06 Май 2013, 19:32

Искам да направя едно предложение за форума , не знам колко ще е подходящо но ми дойде като идея от гооглето.
Дали можете да направите нещо като ... органайзер на форума чрез някакво приложение което да се инсталира на компютъра.
Идеята ми е следната:
Да изкачат известия на десктопа при получено ЛС , при отговор в наша тема , при отговор в следени от нас теми или при създадена нова тема във форума.
За последното ще е добре да може всеки да си избира определени под форуми в които да следи за нови теми , защото ако следим целия форум ще е малко досадно , няма да има място на десктопа от известия :mhihi:
Други допълнения за това приложение - примерно да си складираме в него полезни за нас теми или списък с потребители и такива неща.
Мисля,че ще е полезно и така ще сме по-осведомени какво се случва из форума.
А ще върши работа на хора които им се налага да следят по 10-на теми с обяви или запитвания.
Ако решите,че си заслужава ...
Изображение

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook