Мобилна версия на форума

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Мобилна версия на форума

Мнение от host » 28 Апр 2013, 11:36


ентусиаст
Аватар
Мнения: 931
Регистриран на: 19.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Bayerische Motoren Werke
Мечтае да кара: безплатно!

Re: Мобилна версия на форума

Мнение от MaxMeyer » 28 Апр 2013, 13:35

Колегa ,слaгaш си tapatalkt зa aндроид - прогрaмa зa форуми.Нaмирaш чрез нея нaшия форум логвaш се и си ти...В моментa пишa от тaкaвa.

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 504
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: Мобилна версия на форума

Мнение от rhase » 28 Апр 2013, 13:50

А има ли решение за телефоните със Симбиан, че и на мен напоследък ми се налага :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 19.02.2011
Местоположение: SW
Пол: Мъж
Кара: Колело

Re: Мобилна версия на форума

Мнение от armagedon_762002 » 28 Апр 2013, 13:58

вече има тема

viewtopic.php?f=17&t=271912

ако евентуално администраторите решат да правят такава,ще ви помоля да не забравяте бутончето за пълна версия на сайта :yes:


Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 1.10.2012
Пол: Мъж

Re: Мобилна версия на форума

Мнение от F3P » 28 Апр 2013, 21:07

rhase написа:А има ли решение за телефоните със Симбиан, че и на мен напоследък ми се налага :yes:


Има, даже 2:

1-во (не го препоръчвам)- качваш си Опера мини, забраняваш да зарежда картинки и си готов. Осезаемо по-бърз е тоя браузер от вградения в това недоразумение дето ползвате.
2-ро (силно препоръчително)- отиваш до казана, пускаш вътре тоя боклук дето ползваш и си взимаш смартфон с Андроид. Най-смотаното (почти) Сони за 300лв. дето ползвам, модел от преди година е по-мощно и бързо от който и да е Симбиан- що се мъчите с умрели операционни системи изобщо :?:

Разбирам ви, че ви е неудобно и трудно, но едва ли някой ще се хване да прави мобилна версия на форума заради 3-ма мазохисти с архаични Нокии.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мобилна версия на форума

Мнение от Kris » 08 Май 2013, 7:43

F3P написа:
rhase написа:А има ли решение за телефоните със Симбиан, че и на мен напоследък ми се налага :yes:


Има, даже 2:

1-во (не го препоръчвам)- качваш си Опера мини, забраняваш да зарежда картинки и си готов. Осезаемо по-бърз е тоя браузер от вградения в това недоразумение дето ползвате.
2-ро (силно препоръчително)- отиваш до казана, пускаш вътре тоя боклук дето ползваш и си взимаш смартфон с Андроид. Най-смотаното (почти) Сони за 300лв. дето ползвам, модел от преди година е по-мощно и бързо от който и да е Симбиан- що се мъчите с умрели операционни системи изобщо :?:

Разбирам ви, че ви е неудобно и трудно, но едва ли някой ще се хване да прави мобилна версия на форума заради 3-ма мазохисти с архаични Нокии.


Браво бе!!! :clap: :clap: :clap:

По твойта логика всички които нямат BMW автомобили, такива с по-малко от 200 к.с. и над 7 годишни коли; направо да получават бан и да бъдат анатемосани. Щото видиш ли за какво се пънат с тея стари малолитражки.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook