Разочарование от форума

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 31.01.2013
Пол: Мъж

Разочарование от форума

Мнение от ogi_bmw » 28 Мар 2013, 16:01

Здравейте,искам да изкажа страхотното си разочарование от този форум.Имам регистрация в много форуми и понеже съм сменил доста различни марки коли съответно имам регистраций в различните форуми.В този форум обаче за пръв път се сблъсквам с проблема на новия потребител което ще рече,че: Понеже съм нов потребител ( а няма как да съм стар като до сега не съм карал бмв) не мога нито да пускам теми,нито да пиша мнения,нито да получавам ЛС нито да публикувам обяви и какви ли още не забрани.С такава безумна тъпащина се сблъсквам наистина за пръв път.Ами за какво се регистрирам ? За да си барам х** докато чета? Че аз мога и да си чета и без да се регистрирам.Трябва да чакам една година за да имам права или не знам какво беше.Както искате господа модератори и администратори.Ако искате даже ме изтрийте.Аз исках да бъда полезен с каквото мога- а мога да бъда но няколко пъти ми се отхвърлят мнения и теми-супер тъпо.Не съм терорист нито член на терористична организация за да има такъв сериозен като за сайт на ЦРУ контрол.Направо е не супер а мега смешно и жалко.Съжалявам.........Ако ви се е сторил остър езика ми съжалявам но се подразних много.Ако искате ме изтрийте....все ми е тая вече.Интересно ми е само,че съм се регистрирал в къде по големи и стари форуми и няма такива драконовски правила.Абе милиционерска държава....това е за съжаления.На всякъде милиционери дали бивши или настоящи все тая.Успех на всички.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Разочарование от форума

Мнение от Mollov » 28 Мар 2013, 17:04

Проблема е, че по-скоро трябва да се разочароваш от себе си... щото над половината от нещата, които си написал са откровенни глупости... единственото по-сериозно ограничение, което имаш е, че не можеш да пускаш обяви в търговските раздели. Това, че не можеш да пишеш, да пускаш теми, да пускаш ЛС са изцяло твои имагинерни представи, които обаче далеч не отговарят на истината. Предварителната модерация на постовете на новите потребители далеч не е забрана за писане, но никой не може да те спре да си правиш свои собствени неотговарящи на истината тълкувания.

А за фантазиите си, когато е недоволен от тях, човек трябва да се сърди единствено на себе си. Тъпащината не я търси при нашият форум.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: Разочарование от форума

Мнение от raduslaf » 28 Мар 2013, 17:09

ogi_bmw написа:Здравейте,искам да изкажа страхотното си разочарование от този форум.Имам регистрация в много форуми и понеже съм сменил доста различни марки коли съответно имам регистраций в различните форуми.В този форум обаче за пръв път се сблъсквам с проблема на новия потребител което ще рече,че: Понеже съм нов потребител ( а няма как да съм стар като до сега не съм карал бмв) не мога нито да пускам теми,нито да пиша мнения,нито да получавам ЛС нито да публикувам обяви и какви ли още не забрани.С такава безумна тъпащина се сблъсквам наистина за пръв път.Ами за какво се регистрирам ? За да си барам х** докато чета? Че аз мога и да си чета и без да се регистрирам.Трябва да чакам една година за да имам права или не знам какво беше.Както искате господа модератори и администратори.Ако искате даже ме изтрийте.Аз исках да бъда полезен с каквото мога- а мога да бъда но няколко пъти ми се отхвърлят мнения и теми-супер тъпо.Не съм терорист нито член на терористична организация за да има такъв сериозен като за сайт на ЦРУ контрол.Направо е не супер а мега смешно и жалко.Съжалявам.........Ако ви се е сторил остър езика ми съжалявам но се подразних много.Ако искате ме изтрийте....все ми е тая вече.Интересно ми е само,че съм се регистрирал в къде по големи и стари форуми и няма такива драконовски правила.Абе милиционерска държава....това е за съжаления.На всякъде милиционери дали бивши или настоящи все тая.Успех на всички.

Не се заяждам, ама как пусна тая тема, че и мнение написа? :mhihi:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Разочарование от форума

Мнение от b00st » 28 Мар 2013, 17:17

Жалко, че имаш доста грешно разбиране за форумите. Големите и стари форуми както ги наричаш ти имат принципа да се основават на потребителски feedback. Демек по-стойностните мнения идват не от сульо и пульо, тва важи и за търговските секции btw, а доста по-вероятно е новорегистриралия се да пуска безмислени неща, нарушавайки правилата и пренебрегвайки търсачката. Проста логика и практика.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Разочарование от форума

Мнение от u`F`o » 28 Мар 2013, 17:42

raduslaf написа:
ogi_bmw написа:Здравейте,искам да изкажа страхотното си разочарование от този форум.Имам регистрация в много форуми и понеже съм сменил доста различни марки коли съответно имам регистраций в различните форуми.В този форум обаче за пръв път се сблъсквам с проблема на новия потребител което ще рече,че: Понеже съм нов потребител ( а няма как да съм стар като до сега не съм карал бмв) не мога нито да пускам теми,нито да пиша мнения,нито да получавам ЛС нито да публикувам обяви и какви ли още не забрани.С такава безумна тъпащина се сблъсквам наистина за пръв път.Ами за какво се регистрирам ? За да си барам х** докато чета? Че аз мога и да си чета и без да се регистрирам.Трябва да чакам една година за да имам права или не знам какво беше.Както искате господа модератори и администратори.Ако искате даже ме изтрийте.Аз исках да бъда полезен с каквото мога- а мога да бъда но няколко пъти ми се отхвърлят мнения и теми-супер тъпо.Не съм терорист нито член на терористична организация за да има такъв сериозен като за сайт на ЦРУ контрол.Направо е не супер а мега смешно и жалко.Съжалявам.........Ако ви се е сторил остър езика ми съжалявам но се подразних много.Ако искате ме изтрийте....все ми е тая вече.Интересно ми е само,че съм се регистрирал в къде по големи и стари форуми и няма такива драконовски правила.Абе милиционерска държава....това е за съжаления.На всякъде милиционери дали бивши или настоящи все тая.Успех на всички.

Не се заяждам, ама как пусна тая тема, че и мнение написа? :mhihi:


:mhihi: :mhihi: :mhihi: Явно е изчакал една година, да му изтече пробацията :mhihi:

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1244
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Разочарование от форума

Мнение от cww » 28 Мар 2013, 17:47

Аз я одобрих.
Да ме пита човек що, нали уж сме полицаи и одобряваме само каквото ни отърва. :mhihi:
Колега, всичките ти мнения във форума са свързани с търговия. Така ли искаш да си полезен на потребителите тук? :mrgreen:



Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Разочарование от форума

Мнение от zvetiko » 28 Мар 2013, 17:51

ogi_bmw написа:Здравейте,искам да изкажа страхотното си разочарование от този форум.Имам регистрация в много форуми и понеже съм сменил доста различни марки коли съответно имам регистраций в различните форуми.В този форум обаче за пръв път се сблъсквам с проблема на новия потребител което ще рече,че: Понеже съм нов потребител ( а няма как да съм стар като до сега не съм карал бмв) не мога нито да пускам теми,нито да пиша мнения,нито да получавам ЛС нито да публикувам обяви и какви ли още не забрани.С такава безумна тъпащина се сблъсквам наистина за пръв път.Ами за какво се регистрирам ? За да си барам х** докато чета? Че аз мога и да си чета и без да се регистрирам.Трябва да чакам една година за да имам права или не знам какво беше.Както искате господа модератори и администратори.Ако искате даже ме изтрийте.Аз исках да бъда полезен с каквото мога- а мога да бъда но няколко пъти ми се отхвърлят мнения и теми-супер тъпо.Не съм терорист нито член на терористична организация за да има такъв сериозен като за сайт на ЦРУ контрол.Направо е не супер а мега смешно и жалко.Съжалявам.........Ако ви се е сторил остър езика ми съжалявам но се подразних много.Ако искате ме изтрийте....все ми е тая вече.Интересно ми е само,че съм се регистрирал в къде по големи и стари форуми и няма такива драконовски правила.Абе милиционерска държава....това е за съжаления.На всякъде милиционери дали бивши или настоящи все тая.Успех на всички.


Покажи някой форум, в който можеш да пишеш без регистрация. ;)

Или проблема ти е, както виждам от мненията, че имаш един камион с части, които не можеш да продаваш тук както си поискаш. ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 31.01.2013
Пол: Мъж

Re: Разочарование от форума

Мнение от ogi_bmw » 28 Мар 2013, 18:53

raduslaf написа:
ogi_bmw написа:Здравейте,искам да изкажа страхотното си разочарование от този форум.Имам регистрация в много форуми и понеже съм сменил доста различни марки коли съответно имам регистраций в различните форуми.В този форум обаче за пръв път се сблъсквам с проблема на новия потребител което ще рече,че: Понеже съм нов потребител ( а няма как да съм стар като до сега не съм карал бмв) не мога нито да пускам теми,нито да пиша мнения,нито да получавам ЛС нито да публикувам обяви и какви ли още не забрани.С такава безумна тъпащина се сблъсквам наистина за пръв път.Ами за какво се регистрирам ? За да си барам х** докато чета? Че аз мога и да си чета и без да се регистрирам.Трябва да чакам една година за да имам права или не знам какво беше.Както искате господа модератори и администратори.Ако искате даже ме изтрийте.Аз исках да бъда полезен с каквото мога- а мога да бъда но няколко пъти ми се отхвърлят мнения и теми-супер тъпо.Не съм терорист нито член на терористична организация за да има такъв сериозен като за сайт на ЦРУ контрол.Направо е не супер а мега смешно и жалко.Съжалявам.........Ако ви се е сторил остър езика ми съжалявам но се подразних много.Ако искате ме изтрийте....все ми е тая вече.Интересно ми е само,че съм се регистрирал в къде по големи и стари форуми и няма такива драконовски правила.Абе милиционерска държава....това е за съжаления.На всякъде милиционери дали бивши или настоящи все тая.Успех на всички.

Не се заяждам, ама как пусна тая тема, че и мнение написа? :mhihi:

Ами много интересно,тази беше одобрена.Днес 3 теми отнасящи се за части и то в опит да помогна на колеги не бяха одобрени.Мнооооого странно.

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 31.01.2013
Пол: Мъж

Re: Разочарование от форума

Мнение от ogi_bmw » 28 Мар 2013, 19:02

cww написа:Аз я одобрих.
Да ме пита човек що, нали уж сме полицаи и одобряваме само каквото ни отърва. :mhihi:
Колега, всичките ти мнения във форума са свързани с търговия. Така ли искаш да си полезен на потребителите тук? :mrgreen:



Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Само да уточня.Аз не съм търговец и никога няма да бъда.За каква търговия говорим като мой приятел предлага оригинални части изостанали на една пета от цената им.С това само щях да съм полезен на колеги нищо повече но няма проблем.Нито ще ме интересува кой какво търси нито ще намеря на някого нещо.Отново криворазбрано.Сега пък търговец станах.Така миналата година в един друг форим(рибарски) се похвалих,че съм хванал повече риба на един гьол и бях обвинен че правя реклама на гьола а един умник даже изказа мнение,че сигурно съм собственика.Ха ха ха ...колко елементарни хора.От тогава никога повече не написах мнение в същия форум къде какво кълве и т.н. После мем питаха защо не пиша и отговора ми.....предполагам се сещате какъв беше.Съжалявам.Успех ви пожелавам другарки и другари.Няма да намеря на никого никаква част на една пета от цената та ако ще и пари да ми се дават.

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 31.01.2013
Пол: Мъж

Re: Разочарование от форума

Мнение от ogi_bmw » 28 Мар 2013, 19:04

zvetiko написа:
ogi_bmw написа:Здравейте,искам да изкажа страхотното си разочарование от този форум.Имам регистрация в много форуми и понеже съм сменил доста различни марки коли съответно имам регистраций в различните форуми.В този форум обаче за пръв път се сблъсквам с проблема на новия потребител което ще рече,че: Понеже съм нов потребител ( а няма как да съм стар като до сега не съм карал бмв) не мога нито да пускам теми,нито да пиша мнения,нито да получавам ЛС нито да публикувам обяви и какви ли още не забрани.С такава безумна тъпащина се сблъсквам наистина за пръв път.Ами за какво се регистрирам ? За да си барам х** докато чета? Че аз мога и да си чета и без да се регистрирам.Трябва да чакам една година за да имам права или не знам какво беше.Както искате господа модератори и администратори.Ако искате даже ме изтрийте.Аз исках да бъда полезен с каквото мога- а мога да бъда но няколко пъти ми се отхвърлят мнения и теми-супер тъпо.Не съм терорист нито член на терористична организация за да има такъв сериозен като за сайт на ЦРУ контрол.Направо е не супер а мега смешно и жалко.Съжалявам.........Ако ви се е сторил остър езика ми съжалявам но се подразних много.Ако искате ме изтрийте....все ми е тая вече.Интересно ми е само,че съм се регистрирал в къде по големи и стари форуми и няма такива драконовски правила.Абе милиционерска държава....това е за съжаления.На всякъде милиционери дали бивши или настоящи все тая.Успех на всички.


Покажи някой форум, в който можеш да пишеш без регистрация. ;)

Или проблема ти е, както виждам от мненията, че имаш един камион с части, които не можеш да продаваш тук както си поискаш. ;)

Ха ха ха ...ето го поредния....нямам части колега...нещо не си разбрал.Нямам нищо и нищо не се продава.Има дару кар .....сори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 617
Регистриран на: 10.11.2010
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: BMW 325 dizel

Re: Разочарование от форума

Мнение от krasi2bmw » 28 Мар 2013, 19:10

Привет колега , това твоето ми прилича на сега започвам работа в тази фирма , а колегата който е от една година взема с двеста лева повече от мен ? Сьвсем нормално е да не можеш да пускаш теми ако имаш в предвид продажби на части . След като хората който отговарят за форума видят какьв човек си по мненията който даваш мисля ,че няма да имаш никакьв проблем да си продаваш частите / това се прави с цел да се избегне продажбата на крадени части / Мисля че като цяло не си прав и трябва най вече ТЬРПЕНИЕ за всичко . Има една поговорка ; Седем пьти мери един пьт режи ....................................

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 31.01.2013
Пол: Мъж

Re: Разочарование от форума

Мнение от ogi_bmw » 28 Мар 2013, 19:22

krasi2bmw написа:Привет колега , това твоето ми прилича на сега започвам работа в тази фирма , а колегата който е от една година взема с двеста лева повече от мен ? Сьвсем нормално е да не можеш да пускаш теми ако имаш в предвид продажби на части . След като хората който отговарят за форума видят какьв човек си по мненията който даваш мисля ,че няма да имаш никакьв проблем да си продаваш частите / това се прави с цел да се избегне продажбата на крадени части / Мисля че като цяло не си прав и трябва най вече ТЬРПЕНИЕ за всичко . Има една поговорка ; Седем пьти мери един пьт режи ....................................

Колеги,пак не сте разбрали нещо.Аз не продавам части и не искам да ползвам форума с комерсиална цел.Много съм далече от това.Всичко стана защото попитах за номенклатурните номера на определени работи защото мой познат даже не приятел има страшно много части внесени преди години и не продадени та ми каза,че ги дава на една четвърт до една пета от цената но може да ги търси само по номер.Та аз попитах за номерата тук във форума на някои неща и няколко колеги проявиха интерес също.Аз НЕ ПРОДАВАМ НИЩО но ако мога да помогна на някой да си купи примерно оригинална навигация на една пета от цената или оригинален кожен салон на една четвърт от цената с радост бих го направил.Но криво ме разбраха някои господа.Нормално за в България просто нямам думи.А за колегите по горе...""не един камион с части имам а 17 камиона"...не сте разбрали нещо :) Живи и здрави бъдете

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Разочарование от форума

Мнение от LiTtLeRoCk » 28 Мар 2013, 19:42

Нека те разочароваме още малко, като ти заключа темата.
Ся толкова си разочарован, че за още малко няма да те заболи.
Аз нещо като не ми харесва го сменям, ти също може да смениш форума.
Аз като ида в нечи чужда къща се съобразявам с правилата и порядките в нея, щото ако не го правя, може да ме изритат от там, че и бой да ям, а да не говорим, че може и да ме е..т
Не знам, колко супер, мега, невероятно полезен ще си, но ако искаш да помогнеш на някого, можеш да му пишеш и лично съобщение и пак да му помогнеш.
Виждам, че ти се отдава писането и изпадането в размисли и страсти, но не си прави труда да ми пишеш, щото не мога да чета, а ще взема да прочета нещо грешно и гледай си те разочаровам още повече като те БАНна.

П.С Аз съм разочарован от доктора, че е одобрил тази тема, сигурно пак е барал витрината с розовите хапчета :mhihi: , но ще му простя, щото го обичам.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: Разочарование от форума

Мнение от mitaka7 » 28 Мар 2013, 23:00

Три пъти му отхвърлям мненията и му пиша, че попада в комерс правилата, нито пък иска да ги прочете. Но в писането на фермани сме много добри...

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook