Заключена тема

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Заключена тема

Мнение от Bogat-Beden » 20 Мар 2013, 12:39

Здравейте,

видях,че ми е заключена темата viewtopic.php?f=4&t=332677,

Никой поне не драсна 1 ред с какво нарушава правилата-за да не се прави реклама ли ? :roll: (аз лично съм много далеч от такива намерения),но може би можеше едно червено редче с две думи,а и да знам кой мод да питам,за да не пускам цяла тема тук :bchug:

благодаря
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1244
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Заключена тема

Мнение от cww » 20 Мар 2013, 12:56

Мен можеш да питаш.
Аз ти заключих темата поради следните причини:
1. Всяка пролет и всяка есен се появяват безброй теми от рода на "Зимни/Летни гуми - от къде, какво, какви и как?" Било в техническите раздели, особено пък в Извън темата.
2. Ако толкова държеше да чуеш мнението на колегите, можеше просто да използваш търсачката. Със сигурност щеше да се натъкнеш на чудесни резултати.
3. Мисля, че си интернет грамотен потребител, нали така? Отваряш google.com, пишеш гуми, нови гуми и всичко свързано с гуми и полудяваш от n-на брой резултати. Ще се чудиш къде да провериш най-напред.
4. Звънкаш по един телефон на всяка интернет (и не само) гумаджийница и получаваш отговор на всичките си питания. Все пак 99% от потребителите на форума не сме собственици на гумаджийници и складове за продажба на гуми, така че по-актуална информация от самите продавачи едва ли някой може да ти даде.
5. Написал си, че търсиш гуми 195/50/15 и 20-30 лв. разлика нямат кой знае какво значение. Е какъв е проблема тогава да вземеш гумите с най-пресен ДОТ, които ти предостави първата гумаджийница и да не му мислиш повече? По принцип гумите с този размер са с доста приятни (да не кажа ниски) цени, така че не виждам какво толкова има да му мислиш.
6. Която и премиум марка гуми да избереш няма да сбъркаш. Една от друга са по-хубави. В общи линии колкото колеги, толкова и мнения, така че избора си е изцяло твой.
7. Ако държиш да си в крак с времето и с последните 'гумени' тенденции, отваряш сайтовете на АвтоБилд или ADAC, четеш тестовете им за летни гуми и си ти. Приоритетни за тестовете им са масовите размери, така че инфото ще е за гуми, максимално близо до твоя размер.
8. Нали не мислиш, че имаме физическата възможност на всеки да отговаряме по този начин, обаче се правим на интересни? Несериозно е да очаквате подобно нещо.
9. Кому изобщо е нужна нова такава тема?

Та така.
Нужда от още обяснения, ако имаш, давай смело. :yes:
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Заключена тема

Мнение от LiTtLeRoCk » 20 Мар 2013, 12:58

Само като видя заглавието и ми е ясно защо е била заключена.
Теми от подобен род сигурно има много, форума няма нужда от поредната, която след време ще потъне в небитието.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Заключена тема

Мнение от Bogat-Beden » 20 Мар 2013, 14:24

cww написа:Мен можеш да питаш.
Аз ти заключих темата поради следните причини:
1. Всяка пролет и всяка есен се появяват безброй теми от рода на "Зимни/Летни гуми - от къде, какво, какви и как?" Било в техническите раздели, особено пък в Извън темата.
2. Ако толкова държеше да чуеш мнението на колегите, можеше просто да използваш търсачката. Със сигурност щеше да се натъкнеш на чудесни резултати.
3. Мисля, че си интернет грамотен потребител, нали така? Отваряш google.com, пишеш гуми, нови гуми и всичко свързано с гуми и полудяваш от n-на брой резултати. Ще се чудиш къде да провериш най-напред.
4. Звънкаш по един телефон на всяка интернет (и не само) гумаджийница и получаваш отговор на всичките си питания. Все пак 99% от потребителите на форума не сме собственици на гумаджийници и складове за продажба на гуми, така че по-актуална информация от самите продавачи едва ли някой може да ти даде.
5. Написал си, че търсиш гуми 195/50/15 и 20-30 лв. разлика нямат кой знае какво значение. Е какъв е проблема тогава да вземеш гумите с най-пресен ДОТ, които ти предостави първата гумаджийница и да не му мислиш повече? По принцип гумите с този размер са с доста приятни (да не кажа ниски) цени, така че не виждам какво толкова има да му мислиш.
6. Която и премиум марка гуми да избереш няма да сбъркаш. Една от друга са по-хубави. В общи линии колкото колеги, толкова и мнения, така че избора си е изцяло твой.
7. Ако държиш да си в крак с времето и с последните 'гумени' тенденции, отваряш сайтовете на АвтоБилд или ADAC, четеш тестовете им за летни гуми и си ти. Приоритетни за тестовете им са масовите размери, така че инфото ще е за гуми, максимално близо до твоя размер.
8. Нали не мислиш, че имаме физическата възможност на всеки да отговаряме по този начин, обаче се правим на интересни? Несериозно е да очаквате подобно нещо.
9. Кому изобщо е нужна нова такава тема?

Та така.
Нужда от още обяснения, ако имаш, давай смело. :yes:

Първо, благодаря за отговора
2ро и гугъл и търсачката знам как се ползват,дано това не те изненадва ;)
Май съм регистриран с колко- има няма 3 (три) години преди теб,като грамотен потребител сигурно си забелязал
не намерих всичко като информация ,което търсех и така..
далече по-повтарящи се и безсмислени теми съществуват(да,това не значи че трябва всичко да се пише в "Извън темата")
и ето какво се получи- написа над 20 изречения,като можеше едно с червеничко в темата, нали :yes:
И за разликата в парите имах предвид нисък висок клас, а не просто да ги хвърля около 100на лева на някои скъпчии,щото не съм обиколил достатъчно, сещаш ли се ;)
както и да е ,благодаря поне ,че тук ми се отговори,макар и с не много приятелски тон, но щом това те прави щастлив,дерзай :bchug:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1244
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Заключена тема

Мнение от cww » 20 Мар 2013, 14:40

Съжалявам, че не ти звъннах, за да ти кажа, че ще ти заключа темата. Айде стига глупости и детски истории.
Ти евтино и хубаво нещо виждал ли си? Щото аз не съм.
Много ясно, че всяка премиум марка ще е по-хубава, от която и да е не-премиум такава. Не мисля, че изобщо има смисъл това да се дискутира. Сам казваш, че разликата между нисък и висок клас е 20-30 лв. Не вярвам да оценяваш живота си на 90-100 лв, така че дискусия в тази посока е абсолютно излишна и ненужна. А и кой те задължава да обикаляш - вдигни телефона, питай търговците и ще знаеш цените им.
На толкова обяснения, които ти написах не си доволен, представям си, ако ти бях драснал само едно изречение в темата, сигурно щеше да се оплачеш на администраторския екип.
Толкова по-зле за теб, че си регистриран от сума време, а после се чудиш и маеш защо ти е заключена темата. Ако ще да си основал форума, това няма абсолютно никакво значение. Сещаш ли се? ;)
Стараем се в Извън темата да има основно смислени и полезни теми. Дали се получава е отделен въпрос.
Не виждам какво му е неприятелското на тона ми. Опитах се да отговоря максимално ясно и подробно на всичките ти въпроси, за да не останеш с впечатление, че едва ли не някой целенасочено е заключил точно твоята тема. Повече от това не мога да направя.
А какво ме прави щастлив, не мисля, че е тема на настоящия ни разговор.
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3146
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90

Re: Заключена тема

Мнение от mitaka7 » 21 Мар 2013, 11:29

Bogat-Beden написа:
cww написа:Мен можеш да питаш.
Аз ти заключих темата поради следните причини:
1. Всяка пролет и всяка есен се появяват безброй теми от рода на "Зимни/Летни гуми - от къде, какво, какви и как?" Било в техническите раздели, особено пък в Извън темата.
2. Ако толкова държеше да чуеш мнението на колегите, можеше просто да използваш търсачката. Със сигурност щеше да се натъкнеш на чудесни резултати.
3. Мисля, че си интернет грамотен потребител, нали така? Отваряш google.com, пишеш гуми, нови гуми и всичко свързано с гуми и полудяваш от n-на брой резултати. Ще се чудиш къде да провериш най-напред.
4. Звънкаш по един телефон на всяка интернет (и не само) гумаджийница и получаваш отговор на всичките си питания. Все пак 99% от потребителите на форума не сме собственици на гумаджийници и складове за продажба на гуми, така че по-актуална информация от самите продавачи едва ли някой може да ти даде.
5. Написал си, че търсиш гуми 195/50/15 и 20-30 лв. разлика нямат кой знае какво значение. Е какъв е проблема тогава да вземеш гумите с най-пресен ДОТ, които ти предостави първата гумаджийница и да не му мислиш повече? По принцип гумите с този размер са с доста приятни (да не кажа ниски) цени, така че не виждам какво толкова има да му мислиш.
6. Която и премиум марка гуми да избереш няма да сбъркаш. Една от друга са по-хубави. В общи линии колкото колеги, толкова и мнения, така че избора си е изцяло твой.
7. Ако държиш да си в крак с времето и с последните 'гумени' тенденции, отваряш сайтовете на АвтоБилд или ADAC, четеш тестовете им за летни гуми и си ти. Приоритетни за тестовете им са масовите размери, така че инфото ще е за гуми, максимално близо до твоя размер.
8. Нали не мислиш, че имаме физическата възможност на всеки да отговаряме по този начин, обаче се правим на интересни? Несериозно е да очаквате подобно нещо.
9. Кому изобщо е нужна нова такава тема?

Та така.
Нужда от още обяснения, ако имаш, давай смело. :yes:

Първо, благодаря за отговора
2ро и гугъл и търсачката знам как се ползват,дано това не те изненадва ;)
Май съм регистриран с колко- има няма 3 (три) години преди теб,като грамотен потребител сигурно си забелязал
не намерих всичко като информация ,което търсех и така..
далече по-повтарящи се и безсмислени теми съществуват(да,това не значи че трябва всичко да се пише в "Извън темата")
и ето какво се получи- написа над 20 изречения,като можеше едно с червеничко в темата, нали :yes:
И за разликата в парите имах предвид нисък висок клас, а не просто да ги хвърля около 100на лева на някои скъпчии,щото не съм обиколил достатъчно, сещаш ли се ;)
както и да е ,благодаря поне ,че тук ми се отговори,макар и с не много приятелски тон, но щом това те прави щастлив,дерзай :bchug:




viewtopic.php?f=116&t=243024&hilit=%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8+%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B8



Вместо да задаваш куп въпроси, може да използваш търсачката и изобщо до тук нямаше да се стига. Но ти реши, че твоята тема е най-важната и никой не трябва да ти я пипа, защото твоята регистрация е била от 2004г. :mhihi: Съобразявай се с екипа, който се грижи за поддръжката на този форум и имай някакво уважение към тези хора.

триногата
Аватар
Мнения: 2001
Регистриран на: 10.01.2007
Местоположение: BMW Drink Team Bulgaria
Пол: Мъж

Re: Заключена тема

Мнение от Andronoff » 27 Мар 2013, 0:33

Аз чета ревюта от потребители.
Намерих един такъв сайт, от който съм много доволен - http://www.tyrereviews.co.uk/
Има ги гумите по марка, размер и т.н., както и кой колко километра е карал с тях, какво му е мнението и общата му оценка.
Отделно от този сайт си отвори и http://www.gumi7.com , който е на Маргел, доколкото знам, но цените са доста по-ниски от тези в магазините им. Аз лично сайт с по-ниски цени в България не успях да намеря.
И така с двата сайта отворени, търсиш в единия, четеш ревютата, ако са положителни - проверяваш дали Маргел имат гумите и колко струват. :winky:
Доставката е колкото пише, питай ги за ДОТ-а, че може да се направят на ударени.
Точно в момента си търся гуми за 39-ката по този начин. Последно преди 1 година го правих, купих си KUMHO KU39, но не съм доволен - грайферът на задните свърши за около.. 4 минути :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Успех!
Сбогом, Сами! Сбогом, Писта!
Никога няма да бъдете забравени!

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook