Предложение да не ми се предлага търсачка

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 137
Регистриран на: 17.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 325i
Мечтае да кара: 650i

Предложение да не ми се предлага търсачка

Мнение от bELiAr » 05 Мар 2013, 14:54

Здравей ДимитроФФ,
Първо - ако си ползвал търсачката ще знаеш, че не върши работа при конкретен проблем - дори за 1 масло не можах да получа отговор без да питам какво остава за някакви по-рядкосрещани проблеми.
Второ - е90 подфорума има 13 страници теми(прегледал съм ги от-до), в които далеч не са описани всички неща, които интересуват човек, който не обича да ходи до представителите с 1 чанта пари и да си взима колата готова и измита.
Трето - нямате триене на коментари и теми от автора им и въпреки това си използвам 1 коментар, в които да дам някаква информация на други хора като мен, за да не пускам нови като олигофрен - сега вече някои, ако има същия проблем може да ползва търсачката, защото съм оставил някаква информация за разлика от 10-тимата сърдити "колеги" които само дрънкаха.
Четвърто - 5 е46 да имаш фактите са си факти
пето - форума не ми помогна особено и има 10% потребители които могат да ти свършат някаква работа и да ти дадат информация - при това го правят на лично съобщение, за да не пишат по темите и да не им се правят админите на интересни. На мен търсачката не ми работи в личните съобщения на тези хора ...


"Оригинал" >>
bELiAr написа:" PDC - 9E36 -Transducer lines, rear centre right


Това ми излезе от Инпа. Някои идея :? Някаква жичка на десните сензори ми звучи?

Имаше едно екранче с някакви волтажи пишеше Battery 14.6v Speaker 1 14.6v Speaker 2 9v Sensor 1.6-1.8v (зеленото е към 12-3). От модула ли е или някоя лоша връзка? "
<----------- Проблема е решен оказа се откачен десен централен датчик




Първо - в този форум не се толерират подобни изказвания като първото ти!


Второ - темата която си пуснал няма НИКАКЪВ смисъл, но умишлено я оставих да "подиша" - с идеята, че може пък да има някакъв скрит замисъл...обаче не би - ти я превръщаш в говорилня!


Трето - научи се как да използваш търсачката!


И четвърто - Не знам дали знаеш, но 2/3 от модераторите в Е90 сме бивши собственици на Е46-ци :mhihi:


И пето ...

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Предложение да не ми се предлага търсачка

Мнение от Dimitroff » 05 Мар 2013, 19:49

Търсачката съм я ползвал...всъщност - ползвам я ежедневно и ако си малко над средно ниво на интелигентност и можеш да си формулираш въпроса правилно - дава чудесни резултати :lol:

Триенето на коментар от автора си е възможно - стига автора да се сети, че може да трие коментара си до момента, в който след него не е написан друг - от друг потребител.

Промяната на коментар е опция, която е достъпна ДОРИ и да е писал друг потребител след теб.
И се чудя на себе си - струва ли си да обяснявам елементарни и простовати нещица на човек, който не се опитва да си вземе поука от направената забележка, а търси конфронтация ...

Убеден съм, че проблема не е в теб - в мен и цитирам
bELiAr написа:10-тимата сърдити "колеги" които само дрънкаха.


Май общо взето в този форум не сме достойни за теб и твоето меродавно мнение ?

П.с. Не съм Админ, колега...за 6 години от регистрацията си трябваше да можеш да правиш разлики...ама то и правилата на форума трябваше да си понаучил, но уви - не си, а явно нямаш и намерение...

П.С.2. По повод това колко Е46ци имам...и какво е отношението по темата мога да коментирам само така :
http://vbox7.com/play:19e623af

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 137
Регистриран на: 17.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 325i
Мечтае да кара: 650i

Re: Предложение да не ми се предлага търсачка

Мнение от bELiAr » 05 Мар 2013, 21:15

търсачката Google.com ми върши работа .. но тогава не смятам, че има смисъл да влизам във този форум. Като питам някой знае ли защо може да ми трепери педала на съединителя това е въпрос на които не съм намерил отговор след като съм прегледал всички теми в е90 форум(почти всичките 100тина от които са за дизели и за джанти) .. имам в темата си 3 мнения 1 с технически въпроси свързани с МОЯТА КОЛА, на които търся отговор 1 с отговор и решение на 1-ния проблем и 1 с обясняване на въпрос... доста над теб съм като ниво на интелигентост, но ми е малко писнало да се занимавам с глупости ... въпроси ако за теб са безмислено дрънкане смятам, че ти ТРЯБВА (абсолютно задължително) да се скриеш. Форум е място за обсъждане и говорене - какво да обсъждам като не мога да си задам въпроса, а дори и да го задам резултата е ... ДимитроФФски. Всичко което питам е от технически характер и очаквам, който може да ми отговори.. това ми е идеята. Конфронтацията е на лице след като някои хора нямат какво друго да кажат. Аз се защитавам, защото мога и съм решил, че не ме кефи да ми се подиграват някакви такива сладурчета като тебе. Смятам да продължа да си държа главата изправена - горд съм с това което съм и изобщо не ме интересува какво ще ми каже чичо Гошко от форума за нещо което не съм го попитал. Колкото за форума искам да си изтрия 1 стара тема и няма такъв вариант ... така че продължавай да си дрънкаш :)

п.с. Говоря ти с конкретни примери, тъй като идеите не можеш да ги асимилираш

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложение да не ми се предлага търсачка

Мнение от Mollov » 05 Мар 2013, 21:25

Съвсем учтиво ще те помоля да си мериш приказките... мислех да ти го напиша още когато пусна тази "тема" (защото е толкова неясно написано всичко, че....), но реших, че може би явно няма да има нужда.... изглежда съм бил в грешка.

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Предложение да не ми се предлага търсачка

Мнение от cww » 05 Мар 2013, 23:20

bELiAr,
явно е време ти да се скриеш или да се насочиш към друг автомобилен форум, тъй като на администраторо - модераторския екип на този форум му е дошло до гуша от дървени философи като теб.
Освен това отношението ти към Ванко Димитров, човек дал (и продължаващ да дава) толкова много на този форум, е абсолютно недопустимо и неприемливо, за което получаваш едномесечен бан. При следващо подобно неадекватно включване от твоя страна, наказанието ти ще е завинаги.
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook