Супер сте,но........

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 505
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Audi 20VTQ
Мечтае да кара: SSME

Супер сте,но........

Мнение от smg » 07 Юни 2003, 14:32

Доста теми изчетох и мисля,че сте се събрали отбор супер печени пичове
Имам една малка критика към вас...BMW е една настина забележителна марка и трябва да бъде на почит още повече Тук във форума за нея,но вие пренебрегвате всички останали марки,което не е редно.БМВ е супер ама има такива сравнения как БМВ 2,2 = Ауди 2,8 са просто апсурдни и будят усмивки.Или някой сравняваше БМВ с Ферари-е това ми обра точките.Вие още малко ще го изравните с някоя Supra или MC Laren.
Peace пичове :bchug:

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 07 Юни 2003, 14:43

Тая тема е обсъждана хиляди пъти, а може и повече :wink:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 505
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Audi 20VTQ
Мечтае да кара: SSME

Мнение от smg » 07 Юни 2003, 15:06

Моя грешка тогава :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

то затова

Мнение от Любо Мегов » 07 Юни 2003, 16:42

ние тука сме малко болни на тая тема така че ............
пък и форума е частен ............ :wink:

който не му харесва да не чете......... :roll:

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Re: Супер сте,но........

Мнение от LandShark » 07 Юни 2003, 22:01

smg написа:Доста теми изчетох и мисля,че сте се събрали отбор супер печени пичове

Ъъъ, :oops:, мерси...

smg написа:Имам една малка критика към вас...BMW е една настина забележителна марка и трябва да бъде на почит още повече Тук във форума за нея, но вие пренебрегвате всички останали марки,което не е редно. БМВ е супер ама има такива сравнения как БМВ 2,2 = Ауди 2,8 са просто апсурдни и будят усмивки.Или някой сравняваше БМВ с Ферари-е това ми обра точките.Вие още малко ще го изравните с някоя Supra или MC Laren.
Peace пичове :bchug:


Може би донякъде си прав. Но все пак това е БМВ форум. Нормално е да има пристрастност към марката... Това че понякога се прекалява... е уви вярно, но не мисля че можеш да си правиш изводи за цялата общност от думите и приказките на отделните участници...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Мнение от Ivan » 07 Юни 2003, 23:32

BTW MC Laren F1 е с двигател производство на БМВ ...
та такова сравнение би било доста уместно ;-)
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 505
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Audi 20VTQ
Мечтае да кара: SSME

Мнение от smg » 07 Юни 2003, 23:56

Защо да не мога?Като разгледах обстойно видях,че доста хора мислят като мен...Разбираемо е пристрастие-всичко е в реда на нещата, но просто избива на спекулация.Мине не мине и някой "ей това е БМВ все пак"; "добре,че е БМВ"; "е това е защото е БМВ" итн.
Хора разбирам,че си харесвате колите с право ама това си е неуважение към другите участници и производители.Няма да е много хубаво да си останете само "върли фенове" и темите да се състоят само от: "Колко е добро това БМВ"; "Да супер е"; "Наистина е супер"
Неуместно е примерно да хвалите чак толкова това 316...какво му е толкова великото?Има :"тяга" в него ама вие "леко" надхвърляте възможностите му.Жалко,че тепърва прохождам като шофьор иначе с удоволствие бих искал да го видя срещу моето Фордче(най-тъпата кола на света btw)
Пс.Брей пък сте и много сте гостоприемни :roll2:

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 08 Юни 2003, 0:18

smg написа:Неуместно е примерно да хвалите чак толкова това 316...какво му е толкова великото?Има :"тяга" в него ама вие "леко" надхвърляте възможностите му.


Просто ние сме си фенове на BMW, дори и в най-куцото и овършано такова виждаме хубавото! Както има една поговорка "нашто гардже си е най-красиво" ... Отделно, не всичко в една кола е двигател! Съгласен съм за острите реплики и пиперливите постове! Има много потребители, които горе-долу създават мнение, че тук сме коне с капаци - не е така!

smg написа:Жалко,че тепърва прохождам като шофьор иначе с удоволствие бих искал да го видя срещу моето Фордче(най-тъпата кола на света btw)


Ето - както на теб не ти е приятно да го чуеш за ТВОЯТА СИ КОЛИЦА, така примерно на нас не ние приятно да чуем лоша дума за марката, за която сме се събрали тук! Всички сме пристрастни към една или друга марка ... ;)

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 08 Юни 2003, 0:25

Аз карам 3.16 и мога да ти кажа, че това е велика кола. И то не защото не виждам други марки или нещо. Карал съм и Ауди А6 и мога да ти кажа, че пак 316-ската ме радва повече :) Аз лично не плюя другите марки. Мога да кажа, че не ми допада, но само ако съм я карал и знам и това си остава моето лично мнение. Никога не бих го натрапвал другиму. БМВ притежава някакво много силно обаяние, което ми е трудно да ти обясня. Просто карам кола на 14 години и виждам как е пипано там и какво е усещането да се возиш в нея :) Така, че ако не виждаш какво и е хубавото на 3.16-ската това си остава само твое мнение, което е редно само да споделиш и то ако темата го изисква, а не да седнеш както правят някои да убеждаваш собственик на 316-ска или 318-ска, че не била толкова хубава. Щом си му харесва тва е! :) А и тук ситуацията се предполага, че е малко по-различна, защото все пак това е БМВ форум. Както сега аз се засегнах за това, че 316-ската не била хубава така утре ще се засегне еди кой си и ще се почне :) Когато отидеш във форума на ФОРД и кажеш, че той е по-хубав от БМВ ще се радваш и на повече почитатели for sure :D Айде успехи!
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 505
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Audi 20VTQ
Мечтае да кара: SSME

Мнение от smg » 08 Юни 2003, 1:01

Ей това значи не го разбирам...Нито казвам нещо лошо за БМВ ама не...вие просто го изкарвате НАЙ.
Найсе тогава....тъкмо си викам,че съм намерил некви готини хора и те за един ден ме изритаха от форума-еми браво.
Айде и аз да се направя на хитър-една кола може да не е само двигател,но ако той е слаб или издухал какво и да е останала "чершия" пак ще си остане слаб.Модела е стар на всичкото отгоре.

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 08 Юни 2003, 1:29

Аз не виждам някой да те е изритвал. Просто ти се каза, че някои от нас виждат нещо хубаво дори и в по-слабите ( за издухани не съм съгласен :mha: ) двигатели. И в това няма нищо лошо? За теб са просто слаби, а за нас може да има и нещо повече не мислиш ли? Примера с гаджето много ми хареса. Все едно някой да ти каже, че приятелката ти е издухана отсекаде, но ти може да намираш в нея нещо, което ние не виждаме и то да те кара да си я обичаш :) Тук е разликата мисля :) За мен си си добре дошъл, но просто те съветвам, че хората тук си обичат колите без значение колко са стари и слаби. За това по-добре е да не ни го натякваш или да се стараеш да ни убеждаваш в това. Е сега ми дай, който и да е ФОРД и ще ти кажа, че ако ще да е тъпкан с екстри и да лети като совалка не го взимам. Ще си запазя 316-ската, най-малкото заради дизайна и излъчването! Нито съм вманиачен, нито толкова пристрастен, но като гледам автомобили, които излизат на пазара последните години ме напушва смях ( говоря за външния вид, защото както се каза по-горе колата не е само двигател ). Сложи ми една до друга новата Шкода Superb, новия PASSAT, мерцедес, който искаш и една скромна Е30-ска от 1989-та година и ме попитай, коя гледа най-страшно 8) и готино, в коя бих се качил без да се замислям. Отговора е ясен :) Ти може да избереш някоя друга, но това не пречи да се разбираме и да те издухвам :twisted: :twisted: :twisted: ( шегувам се :wink: ) Айде Вилкомен! :bchug: и поуека :)
Изображение
Изображение

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 13 Юни 2003, 14:35

smg написа:Неуместно е примерно да хвалите чак толкова това 316...какво му е толкова великото?Има :"тяга" в него ама вие "леко" надхвърляте възможностите му


Попитай някой за 316-ките на LandShark и madpetio и ще разбереш :mha: ;-) :>: :twisted:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 23.03.2003
Местоположение: Ст. Загора
Пол: Мъж
Кара: Х5 Е70 3.0si

Мнение от Racing_1 » 13 Юни 2003, 15:02

Хе,хе 316i е надписа отзад а отдолу си личи старото 325i :wink: :wink: :wink: :bowdown:

Майтап ве.Това всеки го знае :wink: :wink: :wink:

Гост
Аватар

съгласен съм че BMW е велика кола ама...

Мнение от Гост » 27 Ное 2003, 21:26

Абе хора то няма няма лошо да сте маняци на BMW ама вие взаимно се самонадъхвате постояно и въобще забравяте че съществува нещо друго .... като кола :)))
не че и на мен не ми се ще да не съм маниак като вас...но просто не ми е по възможностите :)

А ако Андрей прочете това...Андро...Готви се да те спукам с моя нов SEAT!!!! :P приготви се за поражение!!!!

chocho :)

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 27 Ное 2003, 21:54

Чоко, лошо нема, като си рекъл да се пробваме с твоя нос Сеат... Аз и предишния ти пост видях, ама малко късно... :oops: :arrow: Нещо не беше подбрал правилно нито форума, нито темата. Та другите бяха вече взели мерки... пък и тона не си уцелил... Ама айде, кво да те правя... подготвям се за поредното "поражение" :mha: Ние с теб щяхме да се организираме и други дуели (вече не си спомням точно марките на предишните ти коли: форд ли беше или опел), ма май накрая завършихме само с возене в мойто БМВ и сладки приказки, а?

Иначе си прав: никоя крайност не е добра, и взаимното надъхване също...

П.П.: Чоко, в тоя сайт имаме още един общ приятел. :arrow: Обърни внимание на kay :wink: :!:

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook