Предложение за нови раздели за F20 и F30

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 31.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: G30 540xD M

Предложение за нови раздели за F20 и F30

Мнение от Soultaker » 13 Окт 2012, 16:30

Мисля че е време за нови раздели за 1ва серия F20, която е на пазара от точно 1 година и 3та серия F30, която и тя излезна преди повече от половин година.
Аз например съм силно заинтересован от 2та модела и няма къде да направя дискусия за съвети относно тях или въпрос да задам.
А вече по-често се мяркат по пътищата.
Знам че отнема и 5мин да се направят тия раздели :)

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: Предложение за нови раздели за F20 и F30

Мнение от cww » 13 Окт 2012, 16:37

И колко потребители с такива автомобили имаме във форума?
Дори и да имахме няколко (а ние нямаме) е безмислено да има подобни подраздели, поради вероятно нулевата активност, която ще има в тях.
F01/02 е на пазара от доста време, но не се избиват да се появяват съформуци с такива коли. Камо ли пък да пишат.
Относно F10/11/12/13 - същата работа.
Така че за момента няма особено голям смисъл от създаването на такива подраздели.
Като зачестят темите в Други модели - с най-голямо удоволствие ще се създадът нужните субфоруми. :yes:

P.S. Отиди в някое дилърство, направи дискусията и после пиши какво се е получило. Току виж някой друг освен Turturelo ти отговорил. :mhihi:
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 183
Регистриран на: 31.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: G30 540xD M

Re: Предложение за нови раздели за F20 и F30

Мнение от Soultaker » 13 Окт 2012, 16:50

Ами вече ходих по дилърството, понеже се интересувам силно от F30/F20 да си купя, правих и тест-драйв и съм слушал приказките на техните представители.
Но едно е търговеца да ми говори за колата, друго е някой, който си я кара от 5-6 месеца :) да си каже мнението дали си струва парите или не ;)
Но ако има нещо ще пиша в раздел "ДРУГИ" :)
Мерси за отговора. :)

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Предложение за нови раздели за F20 и F30

Мнение от LiTtLeRoCk » 13 Окт 2012, 17:53

Ще го обмислим, но не очаквай чудеса.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Предложение за нови раздели за F20 и F30

Мнение от Mollov » 13 Окт 2012, 20:24

Soultaker написа:Но едно е търговеца да ми говори за колата, друго е някой, който си я кара от 5-6 месеца :) да си каже мнението дали си струва парите или не ;)
Но ако има нещо ще пиша в раздел "ДРУГИ" :)
Мерси за отговора. :)


Засега никой не се е похвалил, че си е взел F20 или F30, пък ти искаш цял раздел да правим ;) Като му дойде времето ще има раздел, че даже два :)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook