Клип за събора ?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 11.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 Coupe 328i , Е36 Sedan 316i
Мечтае да кара: E36 M3 , E30 M3 , E31 850csi и все такива гадни стари кочини

Клип за събора ?

Мнение от DirtySouth » 16 Мар 2012, 12:45

Предполагам и тая година ще се снима официален клип за събора и се интересувам кой ще го направи има ли вече мислено по този въпрос ?
I'm slowly drifting
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Клип за събора ?

Мнение от Kroki » 16 Мар 2012, 12:49

Е то и миналия снимаха ма не излезне.. тая поне да излезне.. :lol:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Клип за събора ?

Мнение от I.Voykov » 16 Мар 2012, 15:25

Kroki написа:Е то и миналия снимаха ма не излезне.. тая поне да излезне.. :lol:

Пак се обаждаш без да знаеш..

По въпроса с клипа тази година проблема е решен, вече е нает екип, които ще снима и направи клип, но невиждам логика да казвам кой е екипа. След като излезе клипа ще видите и няма да бъдете разочаровани обещавам.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Клип за събора ?

Мнение от Е.Димитров » 16 Мар 2012, 16:06

Хубаво е да се събере некой лев за направата на Клип,календар и тн. отбелязваща проявата,а не като с календара,да се направи с ограничен бюджет и някой да не го харесват (аз също де)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 11.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 Coupe 328i , Е36 Sedan 316i
Мечтае да кара: E36 M3 , E30 M3 , E31 850csi и все такива гадни стари кочини

Re: Клип за събора ?

Мнение от DirtySouth » 16 Мар 2012, 16:27

Защо е тайна кой е екипа ? Нали хората трябва да видят дали става или не ? Не виждам нищо скришно и причина да не се сподели
I'm slowly drifting
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Клип за събора ?

Мнение от I.Voykov » 16 Мар 2012, 16:54

DirtySouth написа:Защо е тайна кой е екипа ? Нали хората трябва да видят дали става или не ? Не виждам нищо скришно и причина да не се сподели

Аз пък невиждам защо хората трябва да виждат подобно нещо... ако имаш претенции наеми си собствен екип и направете клип :)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Клип за събора ?

Мнение от I.Voykov » 16 Мар 2012, 16:58

Е.Димитров написа:Хубаво е да се събере некой лев за направата на Клип,календар и тн. отбелязваща проявата,а не като с календара,да се направи с ограничен бюджет и някой да не го харесват (аз също де)


Малко бъркаш, всяка година се дава немалка сума за направата на клип, снимки и т.н., календара също не е правен за без пари, а това че на някой не му харсва едното или другото то неможем да угодим на всички.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 11.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 Coupe 328i , Е36 Sedan 316i
Мечтае да кара: E36 M3 , E30 M3 , E31 850csi и все такива гадни стари кочини

Re: Клип за събора ?

Мнение от DirtySouth » 16 Мар 2012, 17:02

I.Voykov написа:
DirtySouth написа:Защо е тайна кой е екипа ? Нали хората трябва да видят дали става или не ? Не виждам нищо скришно и причина да не се сподели

Аз пък невиждам защо хората трябва да виждат подобно нещо... ако имаш претенции наеми си собствен екип и направете клип :)


Добре , отпусни ми малко финанси от клубните и ти гарантирам много по-добър клип от досегашните ,а най-важното мисля и на много по-ниска цена :) Кво ще кажеш е така за идеята да има 2 клипа ,а ? Напълно сериозен съм
I'm slowly drifting
Изображение

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: Клип за събора ?

Мнение от HackeD » 16 Мар 2012, 17:08

I.Voykov написа:Пак се обаждаш без да знаеш..


Само да попитам къде може да се гледа официалния клип на 10-тия събор? :roll: :roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Клип за събора ?

Мнение от Maverick_VS » 16 Мар 2012, 21:52

:mhihi: :mhihi:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12762
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Клип за събора ?

Мнение от vld » 17 Мар 2012, 13:37

Maverick_VS написа::mhihi: :mhihi:

А ти колега защо въобще продължаваш да пишеш тук, като толкова много работи не ти харесват?
Нон-стоп нещо мрънкаш.
Изображение

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Клип за събора ?

Мнение от B U L L I » 17 Мар 2012, 14:57

аз пък мисля,че е напълно нормално хората да питат след като миналата година явно се получи издънка с това перо.
но щом е отговорено на въпроса,че вече е помислено за това считам,че темата вече е ненужна.
не ме разбирайте погрешно,но сега много хора ще решат да напомнят за миналогодишното видео и ще се поличи
полемика от която организаторите вече са се пооучили
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Клип за събора ?

Мнение от I.Voykov » 17 Мар 2012, 19:37

DirtySouth написа:
I.Voykov написа:
DirtySouth написа:Защо е тайна кой е екипа ? Нали хората трябва да видят дали става или не ? Не виждам нищо скришно и причина да не се сподели

Аз пък невиждам защо хората трябва да виждат подобно нещо... ако имаш претенции наеми си собствен екип и направете клип :)


Добре , отпусни ми малко финанси от клубните и ти гарантирам много по-добър клип от досегашните ,а най-важното мисля и на много по-ниска цена :) Кво ще кажеш е така за идеята да има 2 клипа ,а ? Напълно сериозен съм

:yes: Имаш ЛС

HackeD написа:
I.Voykov написа:Пак се обаждаш без да знаеш..


Само да попитам къде може да се гледа официалния клип на 10-тия събор? :roll: :roll:

Неможе да се гледа защото няма направен такъв, има материал, има и някой неофицялни клипове, но официален такъв не е направен, поради причината, че човека с когото работим неможа да отдели време за направата на такъв (ще направим всичко възможно все пак да излезе клип макар и късно). Осъзнали сме този пропуск и затова тази година отрано сме се подсигурили. Заяждането ти ще го пропусна.. а това което си цитирал е защото колегата написа че миналата година се е снимало но клип не е излязъл, а това не е вярно, тези които снимаха (тунинг.бг и моторспорт.бг) пуснаха своите клипове а човек нает като друга година за направа на Офицялен клип нямаше и съответно не е снимал..

Maverick_VS написа::mhihi: :mhihi:
На теб при следващото подобно изказване или заяждане (а ти друго не пишеш във форума) лично аз ще ти зашия бан-а за неопределен период от време пък ти се оплачи на арменски поп ако искаш или в другия форум ;)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Клип за събора ?

Мнение от Ogi » 20 Мар 2012, 9:57

http://www.youtube.com/watch?v=iTUpUN0r4vw - клипа на моторспорт бг

http://www.youtube.com/watch?v=_DuQHd03 ... re=related - клипа на тунинг бг

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook