Проблем със стара регистрация !

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.12.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Всичко на колела
Мечтае да кара: Служебно BMW 740 I

Проблем със стара регистрация !

Мнение от BlueBlod » 03 Мар 2012, 14:13

Здравейте колеги , модератори и т.н

В стария фейс имах регистрация със ник нейм kinazo2000 или май беше kinazo ( не си спомням точно защото в един момент го промених , защото исках да си сменя паролата или и.мейла ) . При новите ми опити да вляза със с тези имена постоянно ме отхвърляше .
Писах няколко пъти да ми се пратите паролата на и-мейла но никакъв резултат от ВАша страна ??
ТА въпросът ми е, можете ли да ми кажите как мога да си възстановя старата регистрация , и да ми изпратите някаква нова парола или нещо което вие прадложиете , защото имах доста написани мнения и ще мие по-лесно за евентуални нови публикувания мнения и т.н за в бъдеще

Надявам се че този път ще ми отговорите ! :help:
България е страната на мечтите-всички си мечтаят да избягат от тук !

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от X-citer » 03 Мар 2012, 15:45

Като си спомниш как ти е бил ник-а ми напиши едно ЛС и ще ти реша проблема.
Потребители kinazo2000 и kinazo не съществуват.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.12.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Всичко на колела
Мечтае да кара: Служебно BMW 740 I

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от BlueBlod » 03 Мар 2012, 23:13

X-citer написа:Като си спомниш как ти е бил ник-а ми напиши едно ЛС и ще ти реша проблема.
Потребители kinazo2000 и kinazo не съществуват.


kinazoberk, kinazo2000 или само kinazo
България е страната на мечтите-всички си мечтаят да избягат от тук !

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от X-citer » 04 Мар 2012, 17:10

Изпратил съм новата парола на мейлът посочен при регистрацията.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.12.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Всичко на колела
Мечтае да кара: Служебно BMW 740 I

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от BlueBlod » 05 Мар 2012, 20:47

X-citer написа:Изпратил съм новата парола на мейлът посочен при регистрацията.

съжалявам, но вече не си спомням кой и мейл съм посочил и с кой ник нейм
може ли да ми кажеш кой е и-мейла или да ми пратиш паролата на bmw_georgiev@dir.bg
България е страната на мечтите-всички си мечтаят да избягат от тук !

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от Mollov » 05 Мар 2012, 22:56

Имай предвид, че ако не можеш да покажеш по някакъв начин, че ти си вероятният притежател на този акаунт (съвпадение на IP, явно притежание на съответващият емайл), няма как да ти дадем право върху акаунта.

Т.е. ако мейлът на регистрация не е свързан с теб, или няма съвпадение на IP, ще трябва да намериш някой "меродавен", който да потвърди, иначе не можем просто така да ти дадем правата върху акаунта.

P.S. Мейлът за регистрация е в @gmail.com. Прати ми на ЛС точният мейл (т.е. трябва да го знаеш) и ще ти пусна на него новата парола. Потребителското име е "kinazoberk".

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.12.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Всичко на колела
Мечтае да кара: Служебно BMW 740 I

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от BlueBlod » 10 Мар 2012, 0:22

Mollov написа:Имай предвид, че ако не можеш да покажеш по някакъв начин, че ти си вероятният притежател на този акаунт (съвпадение на IP, явно притежание на съответващият емайл), няма как да ти дадем право върху акаунта.

Т.е. ако мейлът на регистрация не е свързан с теб, или няма съвпадение на IP, ще трябва да намериш някой "меродавен", който да потвърди, иначе не можем просто така да ти дадем правата върху акаунта.

P.S. Мейлът за регистрация е в @gmail.com. Прати ми на ЛС точният мейл (т.е. трябва да го знаеш) и ще ти пусна на него новата парола. Потребителското име е "kinazoberk".


мейла който използвах последно по старата регистрация е ak.georgiev@gmail.com
ще съм ти благодаран ако ми възстановиш стария акаунт
:bowdown:
България е страната на мечтите-всички си мечтаят да избягат от тук !

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от Mollov » 10 Мар 2012, 16:25

Ами мейла е почти тоя, ама не точно... малко си го обърнал.. все пак съм пратил новата парола на мейла на регистрацията, така че би трябвало да я получиш...

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.12.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Всичко на колела
Мечтае да кара: Служебно BMW 740 I

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от BlueBlod » 10 Мар 2012, 16:38

Mollov написа:Ами мейла е почти тоя, ама не точно... малко си го обърнал.. все пак съм пратил новата парола на мейла на регистрацията, така че би трябвало да я получиш...


Хубаво си го пратил , но пак не можеш да ме разбереш, че това беше отдавна и нито се сещам за друг и-мейл нито за паролата му! (
Не знам как да ти докажа , ча АЗ съм един и същи човек със стария и сегашния акаунт и си искам стария акаунт защото не мога нито една обява да пусна като хората или каквото и да било друго. Смених доставчика на и-нета , през това време ми горя и мрежовата карта и няма как да бъда от същото IP . Но все пак ти благодаря за загубеното време. Ако случайно решиш и по някакъв начин съм те убедил че стария акаунт си е мой ми прати паролата на ak.georgiev@gmail.com or bmw_georgiev@dir.bg

Поздрави
Ат.ГЕоргиев
България е страната на мечтите-всички си мечтаят да избягат от тук !

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от Mollov » 10 Мар 2012, 22:01

Под "объркал" имах предвид, че мейла на регистрация е georgiev.ak@gmail.com. На този мейл съм пратил паролата.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 8.12.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: Всичко на колела
Мечтае да кара: Служебно BMW 740 I

Re: Проблем със стара регистрация !

Мнение от BlueBlod » 11 Мар 2012, 14:47

И- мейла който използвам е ak.georgiev@gmail.com На този който си ми изпратил паролата може да съм го объркал при създаването на регистрацията , така че не ми върши работа че там си изпратил паролата . Изпрати я на ak.georgiev@gmail.com
Мерси прадварително
България е страната на мечтите-всички си мечтаят да избягат от тук !

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook