Виж новите мнения - функционалност

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 24.11.2008

Виж новите мнения - функционалност

Мнение от a26 » 28 Фев 2012, 11:59

Здравейте,

Порових доста и не намерих нещо по въпроса по - долу. Има ли възможност да си направя настройките така, че като натисна "Виж новите мнения" да не ми изкарва темите от разделите купува / продава / заменя и т.н. - просто не ме интересуват и е доста тегаво да се прецъкват 15 страници резултати, от които 2/3 сигурно са в тези раздели.

Поздрави

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Виж новите мнения - функционалност

Мнение от Mollov » 28 Фев 2012, 12:39

Тази опция е базирана на това кои са новите мнения за съответният потребител в целият форум... ако я променим да не показва новите мнения в търговските раздели, ще се промени за всеки потребител. Това няма как да стане. Опцията е с доста ограничена функционалност, защото е създадена да извършва едно нещо - да показва новите мнения във форума.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 18.08.2007
Местоположение: Varna
Кара: вана
Мечтае да кара: E46 M3 >:)

Re: Виж новите мнения - функционалност

Мнение от Bloodnoon » 10 Мар 2012, 15:44

Аз ако може да ползвам създадената тема, тъй като видях, че всички други свързани с промените по форума са заключени ...

Та въпроса е към търсачката на потребители, дали неможе да се пооправи, тъй като в момента е общо взето безполезна. Давам пример с моето потребителско име, ако напишете само част от него примерно "Blood" няма да ви изкара резултат с моето име, а евентуално ако има потребител BLOOD само него. По този начи ако не знаете точното изписване на потребителя който търсите, неможе да го намерите, а ако го знаете ... за какво ще ви е да го търсите ... както казах в момента е напълно безполезна.

Извинявам се на колегата пак, че му ползвам темата :oops:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Виж новите мнения - функционалност

Мнение от Mollov » 10 Мар 2012, 16:32

Това, което искаш го има от както съм във форума (поне):

Търси по автор:
Можете да ползвайте * като маска.

Т.е. като търсиш "Blood*", ще ти изкара всички резултати, свързани с потребители, чието име почва с Blood и завършва по какъвто и да е начин. ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 18.08.2007
Местоположение: Varna
Кара: вана
Мечтае да кара: E46 M3 >:)

Re: Виж новите мнения - функционалност

Мнение от Bloodnoon » 10 Мар 2012, 20:56

Аз знам, че го има, но опцията с маската явно не бях я усвойл :oops: Благодаря за отговора :yes:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook