нова платформа !?!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Re: нова платформа !?!

Мнение от ///vlado » 07 Фев 2012, 11:01

ще се свикне ... друг избор нямаме :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: нова платформа !?!

Мнение от Maverick_VS » 07 Фев 2012, 11:10

Има някои много готини шукарийки като "търсене в тема" и това долу в дясно "иди на" :yes: :lol:. А и сякаш работи по-бързо форума от преди...ама това може и да е внушение :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 522
Регистриран на: 17.01.2005
Местоположение: Мюнхен/Пловдив

Re: нова платформа !?!

Мнение от JohnnyBlack » 07 Фев 2012, 11:10

И на мен не ми харесва как изглежда, но поразцъках малко и иситината е, че навигацията из форума е доста по-бърза. Ще трябва да свикнем, кво да се прави. :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: нова платформа !?!

Мнение от deyan-enchev » 07 Фев 2012, 11:28

Със сигурност промяната е към по-добро, да не отричам че трудно ще се свикне, но адаптацията е временна.

Аз доста се изненадох като влязох е сега преди малко, и още се адаптирам, но ми допада.
Въпреки че ми липсва и старата бях си свикнал.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: нова платформа !?!

Мнение от Делян » 07 Фев 2012, 11:29

Наистина, на пръв поглед е доста различно и изглежда, че е по-кофти, но в същност е само защото доста дълго време сме ползвали стария и сме му свикнали прекалено много. Разликата е все едно да си ползвал windows XP 5 години примерно и изведнъж да сложиш Windows 7 да речем, в началото ти е тъпо, но след известно време като му свикнеш и виждаш преимуществата и знаеш, че е било за добро :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 21.05.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e34 520i
Мечтае да кара: Машината на времето !
Детайли за колата: Бяла подводница от 1992 г. в перфектно оригинално състояние !

Re: нова платформа !?!

Мнение от dagger » 07 Фев 2012, 11:33

LiTtLeRoCk написа:Нека изказвания от сорта на, отвратителна, ужасна, повръща ми се или разни други епитети да ги избягвате!Не ми харесва или нещо от сорта също е показно за вашето мнение!А може и да кажете, кое точно не ви харесва, защото към момента моите наблюдения са, че така достъпа до всички раздели е много по-бърз, а самия форум работи много по-добре.
Защото някой "глупак" си е играл достатъчно много врме, отнело му е доста нерви и труд да направи нещо с което форума да работи по-добре, нека оценим неговия труд поне малко.
Никой не ви казва да не изразявате своето мнение, но нека се въздържаме от подобни изказвания, моля!


На мен ми харесва! Но не мога да разбера как да гледам темите в които имам писани мения както до снощи "виж моите мнения" .
Изображение

Кой кашля?
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.04.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: D779676

Re: нова платформа !?!

Мнение от Nikolay1 » 07 Фев 2012, 11:34

Понеже изказвания от сорта на, отвратителна, ужасна, повръща ми се, прилича на това сутринта в тоалетната, на избелял вестник или разни други епитети трябва да ги избягваме, няма да кажа нищо! Вероятно новата платформа е по-стабилна, бърза и т.н. и това е чудесно, но не вярвам, че по графичният дизайн това е най-доброто което може да се направи и предвид, че масово не се харесва от потребителите би било добре да се помисли по въпроса. И McLaren F1 е направен с цел максимална функционалност, но това не му пречи да НЕ Е ГРОЗЕН ;)
Be poZer, ride HoreX, drink 4oreX!
Oня русия

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 29.06.2006

Re: нова платформа !?!

Мнение от MatriX_Fucked » 07 Фев 2012, 11:41

Няма контраст, малко дразни окото!
Без страх, без спирачка!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Re: нова платформа !?!

Мнение от ///vlado » 07 Фев 2012, 11:41

Слагате мишката върху стрелкичката която съм оградил с червено и от там си гледате своите мнения и т.н

Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: нова платформа !?!

Мнение от I.Voykov » 07 Фев 2012, 11:42

Вобще няма да се мисли по-въпроса Ники :) Мислено е много дълго време.. докато тук пишещите колко е грозен, тъп и отварителен форума са си пили кафето, много хора са си скъсали задниците от работа за да изглежда и работи по този начин форума и точно това е начина по които ще изглежда от тук нататък :!: Дизайна е много по-модерен, много по-едноцветен от предишния, много по БМВ, да не споменавам колко по-удобен е за работа, по-бърз и по-стабилен.. въпрос на свикване...

За да не продължаваме да виждаме мнения като горните правим следното нещо, тази тема я заключвам и пускам една нова в която ще Ви помоля да пускате инфо само за бъгове или функционалностти, които биха ви улеснили.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook