Мобилна версия

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Олдскул фен
Аватар
Мнения: 1142
Регистриран на: 15.04.2008
Местоположение: Техеран
Пол: Мъж
Кара: Строявайки пешеходците по тротоарит
Мечтае да кара: E34 + s62 ]:)

Re: Мобилна версия

Мнение от justboy » 13 Окт 2013, 4:47

Не си само ти : )
Изображение
E34, E38

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 538
Регистриран на: 23.06.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мобилна версия

Мнение от RaHzElChO » 13 Окт 2013, 7:58

Проблемът се решава временно, като се изтриете акаунта на форума от всички налични акаунти, след това през търсачката го намерите отново, адвате, вкарвате си юзър и парола и е ОК. Но това е временно решение, скоро пак се бъгва и спира да отваря темите.
36922
rve написа:БМВ не е просто марка автомобил, БМВ е идея, страст, съдба.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 19.07.2012
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е39 528iA
Мечтае да кара: Mustang Shelby 500 GT '67

Re: Мобилна версия

Мнение от Bimmer_M30B35 » 14 Окт 2013, 20:02

RaHzElChO написа:Проблемът се решава временно, като се изтриете акаунта на форума от всички налични акаунти, след това през търсачката го намерите отново, адвате, вкарвате си юзър и парола и е ОК. Но това е временно решение, скоро пак се бъгва и спира да отваря темите.


Така е като цяло се набутах, защото и си я платих тази програмка. В момента дори не ми зарежда темите. Просто си отварям форума през chrome или safari, за да не се изнервям. :ranting:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1150
Регистриран на: 7.10.2007
Местоположение: Враца/София
Кара: 92' E30 M40 cabrio
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Мобилна версия

Мнение от Vasko_BP » 15 Окт 2013, 12:47

Управата на форума трябва да помисли за мобилната версия. Други форуми имат автоматично разпознаване когато отвориш през Хром от телефона и няма нужда от безмислените и неработещи приложения.

По напред в темата бях предлагал това като идея.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: София/Враца
Пол: Мъж

Re: Мобилна версия

Мнение от ociata » 22 Окт 2013, 14:51

Ако управата има интерес аз бих помогнал за направата на мобилна версия на Андроид и иОС. Не е нещо сложно и ще се избута сравнително бързо. Тапаталк има проблеми защото се опитва да "огрее" на всякъде и от различията на платформите се получават проблеми. Едно специализирано приложение само за БМВ форума няма да има такива пречки. Пък и ще можем силно да го персонализираме за да отговаря на нуждите на БМВ форум.

Ако има и други БМВ-исти, които желаят заедно можем да го направим в доста кратки срокове :yes:

Нека някой да се свърже с мен на лични за да уточним детайлите :idea: Нека да отбележа че нямам търговски цели и не желая икономически да се облагодетелствам от евентуален бъдещ проект, а просто да дам своя принос за БМВ общноста в България :bchug:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Мобилна версия

Мнение от I.Voykov » 23 Окт 2013, 12:00

Ето така вече се получават нещата, неможе само да се иска :yes: Колега нахвърляй идеите си на едно ЛС към мен а аз ще се погрижа да задвижим нещата.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мобилна версия

Мнение от TNT » 13 Яну 2014, 19:12

Разреши ли се проблема с Tapatalk, да знам да го инсталирам ли пак :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 504
Регистриран на: 1.06.2010
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж

Re: Мобилна версия

Мнение от rhase » 26 Сеп 2014, 8:08

Колеги, ако някой се е хванал да разработва мобилна версия за Tapatalk, бих предложил да се помисли за бутон за "избутване" на обява. Не знам, дали е възможно през приложението да се добавя бутон директно :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 18.11.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 525d

Re: Мобилна версия

Мнение от PakostiN » 27 Яну 2017, 16:31

Аз също бих се включил в разработката на мобилна версия. Наистина не е нещо чак толкова сложно и ще улесни доста от колегите. Но според мен щом е тръгнало,то по-добре да изградим цялостна мобилна версия както на сайта така и на форума. Ако има организация пишете на лично или в фейса - Pakostin Pakistaneca :)

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook