Дразнеща реклама

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Дразнеща реклама

Мнение от Eмилио Димитров » 15 Окт 2011, 17:27

от днес след всяко мнение във всички раздели ми излиза картинка с рекламата оня колега дето си е платил тема в Извън темата за безводното миене. Ето и картинка за какво иде реч, намалил съм зуума докрай да видите колко е дразнещо:
Untitled.jpg

Untitled.gif

има ли при други, които е така, или е в мен проблема нещо??? но не мисля че съм натиснал линк или друго за да активирам подобно нещо.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Дразнеща реклама

Мнение от ms » 15 Окт 2011, 17:46

Емо, при теб е проблема май... при мен на опера, мозила, ИЕ9 и хром (всичките са последни версии) проблеми няма с такива неща...
Изображение
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Дразнеща реклама

Мнение от Mollov » 15 Окт 2011, 18:14

Това наистина май го има само при теб... няк'си... нито е умишлено въведено, нито пък е добавяна някъде неговата реклама, което да се "прихваща" при теб (или някой друг) на случаен (или не) принцип...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: в царството на акаунтите
Пол: Мъж

Re: Дразнеща реклама

Мнение от Eмилио Димитров » 15 Окт 2011, 18:16

оправих проблема като като видях, че имам някаква отметка в настройките на операта. ако някой има подобен проблем да направи така настройката:

Untitled.jpg


Mollov написа:Това наистина май го има само при теб... няк'си... нито е умишлено въведено, нито пък е добавяна някъде неговата реклама, което да се "прихваща" при теб (или някой друг) на случаен (или не) принцип...


затова и пуснах тема за да видя дали няма и друг подобен проблем, не знам защо се е получило така. но явно помни някакъв вид на страницата и я повтаря по този начин като ми слага това след всяко мнение на потребители. ако някой друг има такова нещо, да направи така и ще реши проблема
за ключ е темата :bchug:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook