За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Maverick_VS » 20 Сеп 2011, 21:47

acho.rs написа:....
Доста хора се опитвахме многократно да обясним , що темата е трагедия , но или никой не обръща внимание или се губят постовете в масата ....


Кои сте тези "доста хора" като бяхте около 4-5 човека, може би (от които 2-ма сте най-номинираните в темата :mhihi: ). И защо вашето мнение да е единствено правилното и вярното... :confused:

Уж се реве за "демокрация" в тоя форум, ама най-важно си е "моето мнение" :mhihi: - хубаво, изказахте си го, сега оставете и останалите да се изкажат :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от acho.rs » 20 Сеп 2011, 22:10

Аз съм го казал , преди да ме номинират "баце" . Колкото до другото - няма смисъл . На обективното отговаряте с глупости ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Maverick_VS » 20 Сеп 2011, 22:19

acho.rs написа:.....отговаряте с глупости...


Да бе то си личи и тук, и особено в другата тема къде са глупостите и кой ги пише - после се чудете кой, как, какво и защо :mhihi:

Maverick_VS написа:И защо вашето мнение да е единствено правилното и вярното... :confused:


А на това не получих отговор, ма карай - то сигурно си зает с хранилка или спам някъде из форума :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 21.01.2007
Местоположение: Sofia-Off-Road-Under-Repair
Кара: каквото изпадне...
Мечтае да кара: safety car, самолет, мотор
Детайли за колата: тотална щета...

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от stozashto » 21 Сеп 2011, 11:17

:D
Наистина е забавно! (макар и с доста тъжен привкус...)
alx, поздравления за невероятния социален експеримент!
"... _ _ _ ..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от acho.rs » 22 Сеп 2011, 9:42

Доживяхме и мод да обърне форума на Биг Брадър , при това дейно се занимава със задачата :clap:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от ms » 22 Сеп 2011, 20:48

Що бе- на мен ми е забавно... Даже съм разочарован- очаквах да съм водач с огромна разлика пред тебе и поне 100 гласа общо, а то резултата е мижав...
Изображение
Изображение

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Lenco » 23 Сеп 2011, 10:53

Maverick_VS написа:
acho.rs написа:....
Доста хора се опитвахме многократно да обясним , що темата е трагедия , но или никой не обръща внимание или се губят постовете в масата ....


Кои сте тези "доста хора" като бяхте около 4-5 човека, може би (от които 2-ма сте най-номинираните в темата :mhihi: ). И защо вашето мнение да е единствено правилното и вярното... :confused:

Уж се реве за "демокрация" в тоя форум, ама най-важно си е "моето мнение" :mhihi: - хубаво, изказахте си го, сега оставете и останалите да се изкажат :roll:

На това му викаш демокрация ли :shock: по БЪЛГАРСКИ, ДА. Начи кирльовците кат пускаме олигофренски теми е лошо и се заключват, а ся кво става????
На раздаването на филии и банове ли викате демокрация, я прочетете Правила за поведение във форумите на BMW Club Bulgaria, някой се е хабил да ги пише.
Не, че темата беше лоша, но автора не се погрижи да пресече простотиите от начало, а станалите се правиха на приятно ощипани.
Къде по другите авто-форуми сте виждали такъв екшън.
Как някой реши да изтрие снощните 5-6 страници, а остави разкошните 28.
Може да не съм прав за което се извинявам и разрешавам на автора да ми наложи БАН, щот ако не искам, и не съм нарушил нищо, няма как да се случи.
Весели почивни дни.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от (bubsa) » 23 Сеп 2011, 19:56

А моето мнение е,че вместо мс и ачо трябва да се баннат няколко паразита които блеснаха в темата без да се усетят :censored: И изобщо не виждам какво място имат във форума хора без 1 мнение(смислено) в техническите раздели,а дори и в "извън темата" нямат смислено мнение :dunno: .Със същия успех могат да си драскат в бг мама :dummy:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от acho.rs » 23 Сеп 2011, 20:35

:dummy:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от krystal » 23 Сеп 2011, 21:17

Що се напрягате и омаловажавате работата на модераторите не ми е ясно. :dunno:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Митко Стоянов » 23 Сеп 2011, 21:38

(bubsa) написа:И изобщо не виждам какво място имат във форума хора без 1 мнение(смислено) в техническите раздели,а дори и в "извън темата" нямат смислено мнение :dunno: .Със същия успех могат да си драскат в бг мама :dummy:
Ама много си прав :yes: Да ги лъзгат по правата миленчовци, рс-човци и всичката сган нямаща нищо общо с марката, че малко от малко от малко се пооправи тоя форум.
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Maverick_VS » 23 Сеп 2011, 22:01

Форумът няма да се оправи никога (поне докато става все по-популярен), а и не е хубаво да обиждаш така колегите с думата "сган" :winky: ...все пак ачо.рс вече кара БМВ и заряза олимпиадите :mhihi:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от ms » 24 Сеп 2011, 8:39

mitko_n1 написа:... Да ги лъзгат по правата миленчовци, рс-човци и всичката сган нямаща нищо общо с марката, че малко от малко от малко се пооправи тоя форум.


Съгласен- даваш гарантирано работещ начин по който форума да се пооправи и съм с две ръце ЗА тук да останат само хора имащи нещо общо (тоест притежаващи) с бмв... измисляте начина, слагате бан на всички които нямат бмв, правите форума да се чете само от регистрирани юзъри и проблема е решен...

ПС: на бас, че дори и само членовете да останете да пишете в тоя форум положението няма да се подобри драстично...

ПС2: колко ли от членовете на клуба нямат бмв- те к'во общо имат с марката, освен, че дават едни кинти :?:
Изображение
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Митко Стоянов » 24 Сеп 2011, 9:11

ms написа:
mitko_n1 написа:... Да ги лъзгат по правата миленчовци, рс-човци и всичката сган нямаща нищо общо с марката, че малко от малко от малко се пооправи тоя форум.


Съгласен- даваш гарантирано работещ начин по който форума да се пооправи и съм с две ръце ЗА тук да останат само хора имащи нещо общо (тоест притежаващи) с бмв... измисляте начина, слагате бан на всички които нямат бмв, правите форума да се чете само от регистрирани юзъри и проблема е решен...

ПС: на бас, че дори и само членовете да останете да пишете в тоя форум положението няма да се подобри драстично...

ПС2: колко ли от членовете на клуба нямат бмв- те к'во общо имат с марката, освен, че дават едни кинти :?:
Не съм аз човека, който ще дава идеи как да се оправи форума на 100%, но смятам, че ти и още няколко човека тежите на форума и едва ли някой има нужда от вас.

ПС: не се хващам на басове с хора, които не ми допадат...

ПС2: Тези които плащат членски внос, а нямат БМВ поне имат синьо бял пламък в очите и не мислят за кирливите 40лв на година, за които натъртваш...
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от alx » 25 Сеп 2011, 1:13

Ама чакайте да ви го напиша директно- хората на които не им харесва моя социален експеримент са същите хора които са номинирани да бъдат "наградени". Значи подхода ми е верен а логистиката - коректна (за коректноста- по долу ще продължа)

Аз мисля, че вместо да се правите на ощипани госпожици трябва да се замислите защо толкова хора (и още много повече които ми пратиха лична) смятат, че ще е от полза да си починете малко.

Защото аз смятам на края на срока в неделя да ви направя още един малък експеримент (с резултатите от този) и съвсем недвусмислено да ви демонстрирам, че резултатите не са случайни и тези 10тина гласа за момента дета имате са всъщност само върха на айсберга и анкетата ми е била коректна.

А за допълнителния неочакван бонус за това как няколко човека си показаха истинския цвят- това изобщо няма да го коментирам.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook