За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 21.01.2007
Местоположение: Sofia-Off-Road-Under-Repair
Кара: каквото изпадне...
Мечтае да кара: safety car, самолет, мотор
Детайли за колата: тотална щета...

За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от stozashto » 19 Сеп 2011, 17:03

Това е болна тема. Но не в смисъл на "наболяла", а в смисъл "за болни хора". :kuku: Гнило място.
Пише се без да се мисли:
1. Целта й и особено пътят, по който би трябвало да се върви, за да се постигне тази цел, са изтъкани от идеята за разделение, разединение и безсмислено противопоставяне между отделни потребители или групи от потребители, а това определено е във вреда на форума, който (поне на теория!) би трябвало да обединява група хора с близки интереси и/или проблеми.(не ми се цитират сега уводни думи от представянето на сайта...) А хората са различни и многобройни... един ще си отиде, друг ще дойде... и все ще има номинирани за БАН.(не за академията, обаче)
2. Според мен, само фактът, че на някого му е хрумнало да пусне такава тема, го прави "вреден"... за сайта. Само че той е със зелено име, което значи, че е от "полезните" и по подразбиране не е възможно да е "вреден"... защо ли пуска такава тема, тогава? :roll:
3. В темата вече има 7 (седем!) страници с мнения!!! => всички писали в тази тема "работят" за разединението на форума => са "вредни" за него! => Общите модератори, както пише в синьо най-отгоре, да си плюят на клавиатурата и... да решат какво да се случи, което, всъщност, е задължението им!

П.П. Кубрате, прости ни!!!
П.П.П. Струва ми се, че да прочистиш един сайт от дразнещи (кого и с какво?) и досадни (за кого и с какво?) е като да прочистиш морето от водорасли...
"... _ _ _ ..."

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от alx » 19 Сеп 2011, 22:06

дразнителите ще бъдат изкарани на бял свят и съответно "поощрени"

но тези без липса на хумор няма как да бъдат идентифицирани освен ако не се изложат сами по често грозен начин

пс. питах кубрат- каза да не го занимаваме с глупости :angel:
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Витанов » 19 Сеп 2011, 22:19

Е, питам аз някой изобщо върза ли се на онзи цирк в извън темата? :wave:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 21.01.2007
Местоположение: Sofia-Off-Road-Under-Repair
Кара: каквото изпадне...
Мечтае да кара: safety car, самолет, мотор
Детайли за колата: тотална щета...

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от stozashto » 19 Сеп 2011, 22:23

alx написа:дразнителите ще бъдат изкарани на бял свят и съответно "поощрени"


Груба грешка! Източникът на енергия за т.нар. дразнители е вниманието, което им се обръща. => Колкото по-малко внимание, толкова по-слабо активни ще бъдат.

alx написа:пс. питах кубрат- каза да не го занимаваме с глупости :angel:


Вероятно въпросът се е отнасял за глупости... ;)
Последна промяна stozashto на 19 Сеп 2011, 22:46, променена общо 1 път
"... _ _ _ ..."

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Zagy » 19 Сеп 2011, 22:25

Витанов написа:Е, питам аз някой изобщо върза ли се на онзи цирк в извън темата? :wave:

Лошото е, че са доста.... :banghead:
Si non confectus, non reficiat.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от ms » 19 Сеп 2011, 22:28

въпроса е кой не се върза ;)
Изображение
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от alx » 19 Сеп 2011, 22:28

ми аз се надявах на един дразнител да го банна след седмица за седмица .... ама така като гледам темата в извън темата ще роди много и благодатни плодове...

след малко ги почвам.... :mhihi:
алекс
трабант 601с
разни други возила


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от ms » 19 Сеп 2011, 22:41

я, ще има бонуси ли :mhihi:
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от ogata » 19 Сеп 2011, 22:46

На мене ми хрумна една идея :idea: :mhihi:

За сериозна тема, породена от други две сериозни теми - тая за бановете (много хейт има в нея :mhihi: ) и тая за парчето за бмв пауър от бате Са и компанията. :mhihi:

Хавата е следната :

Правим отворена "бийтбокс" тема, дето всеки ще може да сипе в рими на предишният, в рамките на 1-2 куплета. Може да се заформи нещо яко, ма неща да я почвам аз, че не ми се чете баш ся негативизъм за майка ми :kuku: :mhihi: :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от acho.rs » 20 Сеп 2011, 19:53

Цялата тема е резил за БМВ форума . "Червените" да вземат да я изтрият цялата и ако държат , да раздадът и по няколко бана на номинираните ...
То се е видяло , че дори да има нещо смислено написано се губи веднага из флууда .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Витанов » 20 Сеп 2011, 20:23

Защо бе Ачо ? темата си е точно в целта макар че бях песимист в началото.. нека я оставят не виждаш ли, че форума има един генерален проблем от около 5/6г. много драскач много нещо и то не само в "извън темата" ами и вътре в нея и около нея :arrow: навсякъде :dummy: смятай че 50% от писателите се усетиха и ред не написаха в сериозната тема което говори само по себе си, че или са умни спамери или ползват жокери :mhihi:

и не на последно място има толкова сериозни и точни хора в форума ( все още) които знаят и помагат, но в сериозната тема " кой ви кефи.." никой от тях не беше споменат примерно.. ами се завъртяха героите от извън темата :mhihi: гениално..
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от acho.rs » 20 Сеп 2011, 20:34

Темата започва закачливо и на майтап , но още в началото много хора казахме , че ще стане мазало и ще се изпокарат колегите .
И аз подведен от това , че всичко е на шега писах и ет ти резултата . Бързо дойдоха хейтърите , почнаха се лични нападки ... :banghead:
Доста хора се опитвахме многократно да обясним , що темата е трагедия , но или никой не обръща внимание или се губят постовете в масата .
Каквото и да е - тема тип Биг Брадър , номинирай съквартиранта мисля , че няма място .
Ако проблема с извън темата е сериозен , да се удари едно ограничение - 5 поста на ден в раздела и готово .


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от ms » 20 Сеп 2011, 20:38

Витанов написа:.....


ти май друг форум анализираш, щото си далеч от истината :mhihi:

acho.rs написа:...Ако проблема с извън темата е сериозен , да се удари едно ограничение - 5 поста на ден в извън темата и готово .

и тогава познай колко народ ще спре да влиза във форума :mhihi: интересни техн. теми има рядко, за разните проблеми е изписано сигурно всичко, като махнеш и забавлението и то нищо не остава :winky:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от Витанов » 20 Сеп 2011, 21:09

ms написа:
Витанов написа:.....


ти май друг форум анализираш, щото си далеч от истината :mhihi:



и понеже с дървени философи не споря няма смисъл да ми обянсяваш защо си толкова сигурен че си прав по принцип :mhihi: :mhihi: :mhihi:

я да видим кой е по далеч от истината ТИ или един цитат тука.. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Icco: Милене ти работа нямаш ли, издраскал си целия форум с безсмислени глупости, обаждаш се за щяло и не щяло и нещата казани на място се броят на едната ми ръка, не са длъжни всички да те търпят!

I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: За темата, която била сериозна и била породена от друга тема

Мнение от ms » 20 Сеп 2011, 21:43

я, Ицо ми е сипал някъде пък аз съм изтървал :mhihi:

Е сега вече Ицо ще е доволен в понеделник- от сума време се чуди как да отнеса бан за една-две седмици и сега ще стане :mhihi:
Изображение
Изображение

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook