Запазване на ЛС-та..

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Запазване на ЛС-та..

Мнение от Витанов » 26 Юни 2011, 9:09

Здравейте,

Ползвах търсачката, но не можах да намеря нищо писано по въпроса, а и не съм много по настройките.. Има ли някакъв вариант примерно да си запазвам по ценни ЛС-та.. търсих търсих и не видях никъде "запазване на съобщение" или нещо подобно..

Всъщност сега се сетих че в пощата може да ги имам.. но там е такъв хаос, че няма на къде повече.. може би имам 2/4 000 ЛС-та и ако тръгна да ги търся къде са тези които искам да запазя, ще ми трябва една седмица. Мисълта ми беше има ли някакъв вариант да ги запазвам във форума в някаква папка примерно ?

Благодаря предварително :bchug:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Запазване на ЛС-та..

Мнение от LiTtLeRoCk » 26 Юни 2011, 13:24

Имаш папка Saved Messages може да си местиш важните за теб съобщения там!Нищо не ти пречи да си триеш личните, които не ти трябват, а не да ги събираш.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Запазване на ЛС-та..

Мнение от Витанов » 26 Юни 2011, 14:12

LiTtLeRoCk написа:Имаш папка Saved Messages може да си местиш важните за теб съобщения там!Нищо не ти пречи да си триеш личните, които не ти трябват, а не да ги събираш.


Не виждам такава папка :confused:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 26.01.2009
Пол: Мъж

Re: Запазване на ЛС-та..

Мнение от speedhokk » 26 Юни 2011, 14:14

Точно под входящи съобщения е колега.
Ако наистина я нямаш, другаде трябва да търсиш проблема.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Запазване на ЛС-та..

Мнение от Витанов » 26 Юни 2011, 14:31

Това ми е менюто..
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 3.01.2007
Пол: Мъж
Кара: шлеп

Re: Запазване на ЛС-та..

Мнение от rottweiler » 26 Юни 2011, 14:38

от менюто настройки си правиш папка и си я кръщаваш както искаш. и после маркираш съобщенията който искаш да преместиш в нея с човчица отпред и най-доло от падащото меню избираш по спомен "Премести маркираните в ХХХ"
Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Запазване на ЛС-та..

Мнение от Витанов » 26 Юни 2011, 15:05

rottweiler написа:от менюто настройки си правиш папка и си я кръщаваш както искаш. и после маркираш съобщенията който искаш да преместиш в нея с човчица отпред и най-доло от падащото меню избираш по спомен "Премести маркираните в ХХХ"


Много благодаря колега много ми помогна :)
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook