Относно случея на Скиса и чакания отговор

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от michev » 15 Май 2011, 11:27

Ами имахте време да ни изненадате, ама нещо никой не го направи, както и сега не става разбира се. Никого не защитавам, нито пък познавам от двамата, ама след като се вдигна шум и бе обещано да се обяви решението защо се мълча. Ако нещата бяха обяснени наяма ше да лаем, както се изрази, въпреки че мислех че хората говорят, ако ти владееш чужди езици е друга работа, ама мен поне в тая област ме няма.
only rear wheel drive

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от B U L L I » 15 Май 2011, 19:23

защото не е минало и една седмица,а и не по всяко време,членовете на ус са свободни за да се съберат
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Engi » 15 Май 2011, 19:58

от няколко дни се чудя дали да взема отношение по темата, защото знам, че каквото и да напиша, резултат няма да има, но ще кажа една две думи...
След като се събрахме на еко: УС, част от членовете второ ниво, включително Скисата и брат му( който не е член от години, но въпреки това беше допуснат до срещата ), се обсъди цялата ситуация и излезна, че отново " майстора на късия разказ " е хиперболизирал жестоко нещата. На лице беше ЛСто и като резултат правата на Иво бяха махнати. Очевидно е, че Росен Коларов няма време и за това и не сте получили официалния стейтмънт на УС, но съм сигурен, че ще го получите в най-скоро време. Само обръщам внимание на хората, които очевидно имате някакви контакти със Скисата и се вслушвате в думите му: пазете се от този човек, защото той е един интригант и разединител, чиято единствена цел е да всява раздори и интриги в нашата общност! Заявявам го най-отговорно! Доказателства много! Включително и интригата, която спретна след събора ! Аз, лично, разпитах всички хора, които изказват явната си неприязън към Скисата и НИТО ЕДИН от тях не е хвърлял фасове и безумната пепел, която твърди той, по колата му. А ако имаше такъв случай, аз съм сигурен, че щях да знам! На колата му наистина имаше лепенка " състезател " на предното стъкло, същата имаше и на колата на Иво:) знам и кой ги залепи, очевидно е искал да "обиди" и двамата :))) За това, че някой му се е подигравал на пистата, това пък беше най-великото нещо: много го интересува някой, че скисата влезнал да кара :) абе цялата история е едно безумие, чак се нервирам, че се налага да се обясняваме заради нечии интриги тука. Не се хабете да ми отговаряте, няма да се включа повече
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от SKISA » 15 Май 2011, 20:59

понеже се твърдят неща ,които меко казано изопачават истината ,та пак да кажа.
благодаря за определението-майстор на късият разказ!аз дълги не харесвам...
ЛСто казах, че може да се види от администратор на форума и да се потвърди ,че съм го отворил след събора! тва е лесно и неопровержимо! защо съм го отворил след събора също обясних и може да се прочете в предните ми постове!за да не си развалям събора ,защото съм имал и други ЛСта от същият човек и не са били много "по-любезни"!по същата причина и сега не пиша в клубния...
за цигарите и пепелта...! имаше хора с мен, те видяха ,квото видях и аз и могат да потвърдят.
за лепенката...! не беше на предното стъкло ,а на боята на задната дъга до прозореца - преди задният калник! не съм гледал по другите коли ,а и не ме е интересувало.имаше хора и като излязох и видях лепенката - също могат да потвърдят. не съм излизал сам ,та трудно и да си "сътворя" сам тия неща....
и след всички това имаше "поздрави" в ресторанта с откровенна обида към мен и с името на "поздравяващият" и аз трябваше може би да си помисля ,че някой случаен от пътя е направил останалите неща!?!? за цигарите и лепенката не мога да докажа ,но всеки с частица интелигентност би решил същото като мен!
така че тва е за пореден път излагането на фактите! другото е интерпретация!
и понеже бях нападнат ,че съм "накърнил имиджа на клуба" с това ,което съм направил, а аз направих единствено и само това ,че казах какво се е случило ,точно поради тази причина се оказа ,че и аз съм виновен! ако бях си се свил, бях си забърсал нещата и бях преглътнал всичко предполагам ,че нямаше да съм "виновен" и да се чудя тогава с какво щях да накърня устоите на клуба...
ако не беше глупаво щеше да е смешно.
и аз ще ви кажа нещо на всички четящи, щото гледам се дава акъл кой да се слуша:
не слушайте ,даващите ви акъл да не слушате! не слушайте и мене! чуйте собствените си разбирания и логика. то няма как да измислите нелогичното!

а специално за определенията ,че съм разединител,интригант и какъв ли не... просто не харесвам хора ,окупиращи една идея ,нагло потъпкващи правата на останалите дори и членове или не в общността и прокарващи само и единственно собственото си мнение и виждания по най-репресивен начин ,както и с лъжи и очевадни неистини и увъртания.
аз също мога да кажа ,че е било подготвено да бъда провокиран на събора ,за да направя нещо ,за да може да ме премахнат от клуба ,където не им харесва да се изказвам и каквото казвам. не знам дали е така и не мога да го твърдя. по-скоро ми се струва ,че е просто проява на лошо възпитание и култура ,както и на самозабравяне на някои хора кое е позволено и кое не и кое е приемливо в отношеният между хората ,дори и те да са на различно мнение за нещо.....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4028
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: Punta Cana, Dominican Republic
Пол: Мъж
Кара: ше кола, а я смени за кенеф... :(
Мечтае да кара: E24 650csl, E34 550csl, E31 850csi, 2002tii turbo

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от VesoPesa » 15 Май 2011, 22:59

SKISA написа:...
аз също мога да кажа ,че е било подготвено да бъда провокиран на събора ,за да направя нещо ,за да може да ме премахнат от клуба ,където не им харесва да се изказвам и каквото казвам. не знам дали е така и не мога да го твърдя. ...


Да! И ти като първолак се подведе най-невинно!
Аре стига вече с тия глупости!
Не са един или двама хората които не харесват действията ти и ги намират за интригантстване, всяване на раздор и т.н.!
И това не само в УС!
И повярвай ми ако УС реши може да те изхвърли без да ти прави "клопки", провокаций и каквото и да било друго!

Престани вече да се жалваш като малчуган дето са му взели близалката! Дръж се като мъж и ако ще отстояваш дадена позиция я отстоявай с доказателства за думите си, а не с недомлъвки!

Нищо лично към теб, ама вече наистина почна много да се излагаш!

П.с.: За малко да забравя! Виждам че един колега те упровергава за пепелта и фасовете, или поне се опитва.
Казваш че има хора които са видяли какво се случва, нека тези хора да се отзоват и да напишат какво са видели, както и за тия прослувути лепенки.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от ogata » 15 Май 2011, 23:30

Аз се молих някой да ми лепне лепенка "Състезател", белким се включа 2рия ден на готово :mhihi:
еейй хубавите работи все на другите се случват :!: :weed:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Babuna master
Аватар
Мнения: 1606
Регистриран на: 24.06.2003
Местоположение: Дупниzа

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от mitak_o » 16 Май 2011, 7:47

SKISA написа: "накърнил имиджа на клуба" с това ,което съм направил, а аз направих единствено и само това ,че казах какво се е случило ,точно поради тази причина се оказа ,че и аз съм виновен!

И каде го каза ? Тая тема трябваше да я има само в клубния форум . Ти образуваш интриги за да се радват юзърите че видиш ли админа на БМВ форума направил еди какво си и ще го накажат :conf:

Аз съм против да има дългосриочни наказания на админа ! Скисата действително уронва престижа на клуба , чрез плетенето на интрижки в любимия му подфорум - "извън темата"

Пъвите потребители , модератори други сериозни хора не трябва да се вкарват в тая интрига - енджи добре го направи - каза си мнението и повече не се занима с глупости. Не трябва да сме част от сериала.
Да не бъркаме прозрачността с сапунените сериали.
Изображение

Арабиата
Аватар
Мнения: 1454
Регистриран на: 18.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 530D

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от The 5th element » 16 Май 2011, 8:22

Колега "Скиса",,,ти въобще кой си ,от къде си,какъв си и т.н,,,,та 44000 членове на тоя клуб трябва да се занимават с теб,бе,,,?!?! Чета ти глупостите и не мога да повярвам,че все още имаш права дори да влизаш в тоя форум,,,,ти виеш едно и също (колко са те нагрубили,как са ти изцапали количката и как хулиганите са ти залепили лепенцица и ти си плакал със сълзички от ужас и разочарование,,,) хахааххаххахах егати сапунката,,,,приличаш ми на старичка и грозничка жена (стара мома),чията основна цел е да интриганства,да лее някаква злоба,тъпи компромати и т.н.,,,, "Никой не ме харесва",,,"Аз съм за правата на членовете",,," Не на комунизма" и т.н,,,,В този форум съм още от създаването му,познавам и ме познават болшинството от най-старите фенове и ентусиасти и ще ти кажа едно,,,през годините са се появявали (наистина рядко,но е имало) такива издънки като теб,но те сами се наиграха и си намериха мястото и сега просто не фигурират в това общество! Добре го прочети това и дано ти влезе малко от малко,,,!!! Ако страдаш от мания за величие и си търсиш трибуна за твоето " Лан мен шоу" си пусни едно CV в някоя по жълтичка телевизия ,ще имаш успех,гарантирам ти!!! Спри да се изкарваш и Ангел-Небесен,,,защото и това някаква глупава стойка,самия факт,че колеги от форума по някакъв начин ти обръщат внимание,означава,че ти не спираш да ги компроментираш и дразниш,а не те-теб! Спри се вече,защото и аз искам да си чета по скокойно форума,а като ти видя корабчето-аватарче ми се сгажда,,,,,!!! :idea: :idea: :idea:

П.С. И други колеги те бяха запитали по-горе,защо това не им се случва на тях,на мен и т.н,..... толкова е просто да си отговориш!!!
[url=http://picbg.net/img.php?file=194f7b7624e3366b.JPG]Изображение[/url

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от I.Voykov » 16 Май 2011, 11:35

Maverick_VS написа:
Eliana написа: Аз също съм имала разправии с колеги от форума и съм получавала доста вулгарни обиди на ЛС. Не съм си позволявала да се занимавам да пускам теми или да занимавам с това администрацията.. Не съм се занимавала, защото съм наясно, че в състояние на афект всеки може да каже или да направи изключителни грешки. Случая на Иво е, че той е администратор и понеже свети в червено не му е позволено да се държи по този начин.. Защо да няма право? Той да не е робот или какво??? Не е човек и не може да си изпуска нервите? Какво е значението дали е администратор или човек, който се е регистрирал вчера примерно? Колко от вас са се карали помежду си на ЛС и колко заради тези постъпки са получавали БАН?


Така би трябвало да бъде, но сигурна ли си, че е така наистина :roll: . Дали аз утре като ме издразни Войков, примерно, с някое свое мнение и аз му пусна подобно ЛС, няма да си получа съответната порция банани на килограм :winky:


Никакъв бан няма да получиш, аз нося панталони, ако и ти носиш ще ми го кажеш в очите пък там ще мислим как да реагираме.. Със сигурност няма да напиша тема във форума и да рева като ... че някой си ме бил обидил...

Заги ти съдя ли беше или властелина на спама та трябва ТИ да видиш каквото и да било извинение?
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Zagy » 16 Май 2011, 12:03

Аз не съм никакъв че да изисквам каквото и да било - просто казвам, че ще е хубаво да се даде информация по случая, както вече и стана.
Si non confectus, non reficiat.

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от I.Voykov » 16 Май 2011, 13:46

Zagy написа:Аз не съм никакъв че да изисквам каквото и да било - просто казвам, че ще е хубаво да се даде информация по случая, както вече и стана.

Ами не изисквай тогава :!:

Както всичики сте видяли има офицялно изявление на Росен Коларов и се надявам това да ви е достатъчно и да се спрете. От тук нататък смятаме въпроса за приключен и всякакви теми или мнения по въпрос ще бъдът трити.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от SuPeR_FLY » 16 Май 2011, 14:38

Ами аз и Пената бяхме със Скиса навън като видяхме, че колата има лепенки, също бяхме в ресторанта когато беше тоя тъп "поздрав" и мисля, че такова отношение е недопустимо независимо кой какъв е и какво е направил и всеки би се почувствал супер тъпо на мястото на Скиса! Аз не мисля, че такива сериозни хора трябва да се държат толкова просташки и по-скоро такива постъпки оронват престижа на клуба и са си за наказние, защото тея хора ни представляват! Не може по форумите да се преструвате на много интелигентни и загрижени, а пък на маса да се държите така олигофренски! Нима трябваше и той ли да отвърне с нещо просташко? Ми нали щеше да стане огромен панаир в ресторанта и кой знае как щеше да свърши вечерта... Айде спрете се вече с тея глупости и се дръжте малко по-сериозно, квото било - било ;)
Изображение

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Giorceto » 16 Май 2011, 17:14

SuPeR_FLY написа:...

Струва ми се, че слагаш всички под един знаменател. Мисля, че Иво беше красноречив с това, че темата се е изчерпала.
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от POL_Starshi » 16 Май 2011, 17:29

SuPeR_FLY написа:Ами аз и Пената бяхме със Скиса навън като видяхме, че колата има лепенки, също бяхме в ресторанта когато беше тоя тъп "поздрав" и мисля, че такова отношение е недопустимо независимо кой какъв е и какво е направил и всеки би се почувствал супер тъпо на мястото на Скиса! Аз не мисля, че такива сериозни хора трябва да се държат толкова просташки и по-скоро такива постъпки оронват престижа на клуба и са си за наказние, защото тея хора ни представляват! Не може по форумите да се преструвате на много интелигентни и загрижени, а пък на маса да се държите така олигофренски! Нима трябваше и той ли да отвърне с нещо просташко? Ми нали щеше да стане огромен панаир в ресторанта и кой знае как щеше да свърши вечерта... Айде спрете се вече с тея глупости и се дръжте малко по-сериозно, квото било - било ;)


Така беше и аз бях там!

Giorceto написа:......................... Мисля, че Иво беше красноречив с това, че темата се е изчерпала.


Дано да е така и никога повече да не ставаме свидетели на подобни теми!
Последна промяна POL_Starshi на 16 Май 2011, 19:51, променена общо 1 път
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от B U L L I » 16 Май 2011, 17:53

ето го официалното изявление
viewtopic.php?f=4&t=252406

в хотела имаше и други хора освен бмв групата,какво става ако някой
който няма нищо общо с бмв събора е решил да си изхвърли фасовете?
хипотетично е налял масло в пожар без огън
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook