Относно случея на Скиса и чакания отговор

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от michev » 12 Май 2011, 8:12

Доколкото помня темата на Скиса бе заключена до заседанието на управата и вземането на решение. Беше упоменато, че решението и взетите мерки ще се обявят пред всички, оказва се обаче, че не само че това не се случи, ами и темата нещо изчезна. Надявам се, че това не се прави умишленно за да бъдат подминати и забравени нещата, а и мисля, че и обикновените потребители на форума имаме право да знаем какви мерки са взети. Все още ми е интересно защо не чухме другата страна, толкова ли няма кякво да каже :?: .
only rear wheel drive

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Zagy » 12 Май 2011, 10:50

Някой беше писал, че темата е преместена в клубния форум и ще съобщят какво е решението като са готови с него.

Иначе и аз искам да знам какво става - дано не се покрие случая.
Si non confectus, non reficiat.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от B U L L I » 12 Май 2011, 11:11

и какво толкова :kuku:
има наказан, има извинения ама какво по специално искаш да научиш?
нали се сещаш,че конфиденциална информация касаеща членове 2ро ниво
няма да бъде разпространявана из форума.
друг е варианта ,че ако станеш член ще си наясно и ще виждаш темата :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Zagy » 12 Май 2011, 11:25

B U L L I написа:има наказан, има извинения ама какво по специално искаш да научиш?

Ми като за начало подробности за горния цитат :D
Прозрачността за тоя случай смятам ще се оцени :angel:
Si non confectus, non reficiat.

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от KIK0 » 12 Май 2011, 12:22

То не бяха замесени само членове на клуба...
Аз не съм член но бях писан по ЛСта.
Но не виждам смисъл да се продължава темата тъй като стана абсолютно същото, както винаги става... :conf:
BMW the best

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от michev » 12 Май 2011, 12:25

Защо трябва да се покриват нещата, или плебеите са недостойни да узнаят. Мисля, че случки като тази касаят всички, нали уж сме една общност, пък и не чухме другата страна, може Скиса да е виновен :?:
only rear wheel drive

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Maverick_VS » 12 Май 2011, 16:11

Аз съм член и не виждам темата :roll: . Очевидно ви е във форума само за членове 2-ро ниво :no: . Да не говорим, че това деление на членовете нарушава Устава, ама това сме го засегнали в една друга тема - да видим там докъде ще стигне дискусията :confused:

След като има извинения, значи всичко е ОК :yes: . Дано не се повтаря подобно поведение, че не говори хубаво за нас.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Wolfen » 12 Май 2011, 19:38

Аз като член на Клуба .. имам право и искам да знам решението по казуса! Изключително некоректно е темата да бъде скрита, тъй като тя касае членовете и самата управа на клуба, в който членуваме! Темата не трябва да се покрие все едно нищо не се е случило. (Даже Явор беше написал, че ще има официално становище от УС)
Прозрачност и непрекъсната комуникация с членовете ... това беше една от темите на годишното събрание преди няколко месеца нали?! или се бъркам?
След като членовете 1во ниво са оставени в неведение за случващото се с клуба ... каква мотивация трябва да имаме ние ... за да продължим да членуваме?! Не говоря за материалните облаги от членството, те са символични. Говоря за отношение!

ПС: Виждам, че Иво вече не е администратор.. това е ясно, че е заради личното съобщение. Какво стана с тези, които са се гаврили с колата на СКИСАта?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от michev » 12 Май 2011, 20:02

Това имах и аз предвид, след като предварително бе казано, че темата се заключва до вземане на решение, а се оказа че лекинко така е скрита. Мисля че е нужна гласност по въпроса.
only rear wheel drive

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от LiTtLeRoCk » 12 Май 2011, 20:08

Стига сте всявали излишни интриги,нужно е малко търпение.Когато УС вземат решение,то ще бъде съобщено.
Гласност на какво?
Някой е бил бит,убит?
Някой е осрал колата на Скиса,но никой не знае,кой е той.Това не е постъпка с,която някой може да се гордее.
УС,нямат скрити камери,нито са следили всеки един от гостуващите,за да знаят кой е виновен.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Wolfen » 12 Май 2011, 20:13

търпение за какво .. да мине месец, два, три .. докато никой вече не си спомня за станалото .. освен СКИСАта? и може би някои от тези, които са успели да прочетат вече изтритите мнения?! за такова търпение ли си говорим?
и тук не става дума за интрига ... пак да кажа ключовата дума, която към настоящия момент не съществува в речника на повечето от вас - прозрачност. Яснота за това, накъде върви Клуба, какво се случва вътре в него - добро или лошо.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от LiTtLeRoCk » 12 Май 2011, 20:15

Добре де,за това с личното съобщение човека си е понесъл последствията,какво друго да направят?


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от ms » 12 Май 2011, 20:20

LiTtLeRoCk написа:Добре де,за това с личното съобщение човека си е понесъл последствията,какво друго да направят?

добре де- наказан е и вече не е администратор... ама по кой параграф е наказан е интересно на хората като гледам...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от Wolfen » 12 Май 2011, 20:23

явно никой от вас не схваща какво искам да кажа .. или не го казвам достатъчно ясно ...

Сами ли трябва да зебележим, че някой е бил наказан ... поне бъдете достатъчно вежливи да кажете пред членовете (bold shrift) .. еди какво си е станало, еди какви си мерки са били взети ... щото и ЛС-то и станалото на самия събор е много грозно .. ! пак да повторя .. ЧЛЕНОВЕТЕ .. на какво сме членове по дяволите .. ?! на Клуба, нали? какво се случва с този клуб?! еми няма как да знаем, ако това не ни се казва... ПРОЗРАЧНОСТ .. за това говоря ... това беше и тема на Годишното събрание .. (пак се повтарям).

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София

Re: Относно случея на Скиса и чакания отговор

Мнение от KIK0 » 12 Май 2011, 20:25

Аз искам да попитам също какво ще стане със Скиса, защото разбрах, че може да бъде наказан за уронване на авторитета на клуба...
BMW the best

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook