триене без предупреждение?

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov


Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 13.05.2004
Местоположение: Южните Райони 0=)===>

триене без предупреждение?

Мнение от mafia » 18 Апр 2011, 16:47

Много се извинявам на админите...нооо с какво нарушавам правилата, пускайки си обява че разпродавам 30 дрешки застояли се в нас, които така или иначе няма да се носят? С обща стойност колкото джантите ми....че даже си и играя да пускам подробно снимка с описание...и сега целия ми труд навятъра...един час ще си игерая да пиша и да качвам снимки....и сега прас....само изтрита?! без обяснение без нищо....ЕВАЛАТА :!: Да съм регистриран от вчера да е като да не съм запознат с правилата.....
Тва че разпродавам гардероба....с какво се отличаваот тва да взема една Е36-ца и да я пусна на части...с малката разлика, че от дрехите ще спечеля с пъти по-малко :!:
Не е въпроса в това обаче...подхода и омаловажаването на труда ми който описах е трагичното....незнам кой от многото админи го е делнат....но ЕВАЛАТА брат...страшен стимул да продължавам да пиша подробно тука :!:
И то решавам тук в БМВ форума да пусна първо темата и после да си я копна по други форуми....а сега заради тая постъпка всичко наново :!:

оставам без думи....
Подписът не служи за рекламно пано. Иво.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: триене без предупреждение?

Мнение от kriso85 » 18 Апр 2011, 17:25

Темата я преместих тук. Не и е мястото в Продава/Купува.

Но тук всеки има по 100 чифта дънки, 50 часовника и един багажник запалки ей така, просто у тях си ги има
и не му трябват...
Аз лично модерирам по 10 теми от тоя тип , приличащи на сергия на илиянци и всеки ме уверява че не е търговец , а просто не му трябват тези неща и ги "подарява" на символични цени.

Не знам случая с твоята тема, нека пишат другите колеги
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: триене без предупреждение?

Мнение от LiTtLeRoCk » 18 Апр 2011, 17:36

Случая е ясен,колегата беше пуснал темата в грешен раздел,а изтриването стана погрешка,вмето да я преместя я затрих!


Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 13.05.2004
Местоположение: Южните Райони 0=)===>

Re: триене без предупреждение?

Мнение от mafia » 18 Апр 2011, 17:43

НП, разбрахме се къде е бил пропуска ми...а и за щастие съм имал бекъп в компютъра :yes:
Подписът не служи за рекламно пано. Иво.
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: триене без предупреждение?

Мнение от Mollov » 22 Апр 2011, 21:55

Дето се вика - първо стреляш, после питаш... :roll:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: триене без предупреждение?

Мнение от SKISA » 24 Апр 2011, 16:20

не че не се случва първо да питаме и после да стреляме....
за да не отварям тема:
след като си оправих обявите и подписа и говорих с модератор и се разбрахме на другия ден някой ми беше изтрил подписа. оказа се ,че не е същият модератор, но изтриването и факт и то след като бях оправил ,каквото се искаше от мене.
не е читаво да се трие без да се оставя някакво обяснение ,защото така човек и да е бил в грешка ще я допусне пак ,вместо да я оправи.
а в крайна сметка мисля ,че тва е целта да се модерира ,а не да се накаже някой е така...

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: триене без предупреждение?

Мнение от I.Voykov » 25 Апр 2011, 8:26

Абе и аз незнам кои ти е изтрил подписа ама пак виждам в него линкове към обяви, което е забранено от правилата, та незнам с кои модератор си се разбрал и как очакваш да не ги го изтрием пак...
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: триене без предупреждение?

Мнение от SKISA » 25 Апр 2011, 8:57

да.върнах си оправения подпис. кой точно член нарушавам с линк към тема във форума?


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: триене без предупреждение?

Мнение от ms » 25 Апр 2011, 9:47

2. Абсолютно забранена е всякаква реклама в подписи и аватари на фирми, търговска дейност, частни или комерсиални обяви, търговски интернет страници. Изключения се допускат само след изрична договорка с администраторите на форума.

подчертаното ти е проблема... Изключението като гледам е само едно: имаш ПЛАТЕНА обява- слагаш линк в подписа, НЯМАШ платена обява- важи подчертаният текст...

Пък и що се разбираш с модератор като те са напълно независими (щото нищо не зависи от тях)- има си администратори за тая работа...
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: триене без предупреждение?

Мнение от SKISA » 25 Апр 2011, 10:27

1. това мога да го тълкувам като линк към тема във форума ,а не като обява. имам тема във форума и съм дал линк към нея.
2. да дам ли примери колко подписа има със същите линкове към неплатени обяви!? всички ли са се "договорили" с администратор!?
3. как точно става "договарянето" с администратор и какви са правилата за това договаряне!?
4. правилата важат за всички...

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: триене без предупреждение?

Мнение от I.Voykov » 25 Апр 2011, 11:40

Дишай, не видях че си си оправил линка да е към форума. В случая няма проблем да имаш такъв подпис защото не е комерсиален, а иначе за примерите понеже чувам даваш Мегов за пример, ако искаш го питай него защо има такъв подпис :mhihi:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook