Предложение за обявите продава/купува

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 11.01.2010
Пол: Мъж

Предложение за обявите продава/купува

Мнение от M.A.R.K. » 27 Мар 2011, 21:45

Здравейте, колеги!

Не съм сигурен дали вече е правено подобно предложение, ако е - моля да ме извините.

Мисля си, че доста хора разглеждат обявите продава (понякога и купува); и в тази връзка бих искал да предложа да се разделят рубриките на няколко под-рубрики, като например по сходност на купе (т.е. обяви за E36, E39, E60) и т.н.; като може тези в които се очакват по-малко обяви, да се обединят, а тези за които обявите преобладават, най-масовите модели (като напр. Е36), да останат самостоятелни.

По този начин поне според мен, ще се постигнат следните подобрения:
1.Няма да се наложи преравянето на десетки обяви, за да отсееш специфичен модел който търсиш.
2.Ако търсиш автомобил по-продължително време, ще можеш по-лесно да следиш промените в обявите.
3.Няма да се наложи обявите да се ЪП-ват толкова често, защото по-малко обяви във всяка рубрика ще доведат до по-дълго време престой на всяка обява на първа страница, и по-добра прегледност. (Това ще намали и работата на модераторите, които постоянно се налага да правят забележки за некоректно ъп-ване)
4.Ще се улесни сравняването на аналогични модели и потребителите ще виждат по-добре структурирана информация.
5.Макар и незначително, може лекичко да намалее трафика, т.е. потребителите ще отварят по-малко страници във форума (тъй като няма да отварят раздели които не ги интересуват).

Предполагам, че отговорът ще бъде - "ние сме форум за фенове, а не cars.bg", но все пак имайте предвид, че промяната която предлагам, според мен ОБЛЕКЧАВА работата на модераторите и поддръжката, а не я увеличава; а удобството за всички които преглеждат редовно обявите, ще се подобри значително.

Ако някой друг подкрепя идеята, ще му бъда благодарен, да ме подкрепи в предложението.

Поздрави на всички съфорумници!

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Предложение за обявите продава/купува

Мнение от I.Voykov » 29 Мар 2011, 9:45

Мислено е колега, но не го смятаме за удачно засега.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook