Предложение за нов подраздел на "арт фотография"

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Предложение за нов подраздел на "арт фотография"

Мнение от Bavarcho » 27 Фев 2011, 11:06

Накратко предложението ми е да се направи подраздел на "Арт фотография" с името "Пътеписи и разходки с любимото ни БМВ (със снимки) " или подобно име.

Вчера разглеждах темата "нашето творчество" и колегата uricatoli (Зайо :mhihi: ) беше постнал доста дълъг пост със снимки от "разходката" си из България, но модератора му се скара, че там не е мястото.
Колегите SKISA и Penchev също имат теми за пътуванята си с люБимите, но пуснати в "Извън темата" или "Страхотни истории" и са се изгубили (а темите за пътиванията на Пенчев из Швейцария е жалко да се загубят), и други колеги сигурно могат да пуснат такива теми...
Последна промяна Bavarcho на 01 Мар 2011, 18:34, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 307
Регистриран на: 21.03.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: е36 328i Мойта, e53 Семейната
Мечтае да кара: 635i e24, 850i e31
Детайли за колата: Истинската 328ца

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от kokali praa vsiakvi » 27 Фев 2011, 16:45

:yes: На мен, предложението, много ми харесва ! :bowdown:
Последна промяна kokali praa vsiakvi на 27 Фев 2011, 23:33, променена общо 1 път
Жените биват два вида : 1. Слабички 2. Убавки... И с броя на цилиндрите е подобно ...
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Kroki » 27 Фев 2011, 19:04

И на мен, подкрепям го с 2-те ръце. Скоро ще има още един пътепис и ще е много интересно !

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Иво » 27 Фев 2011, 19:51

Това е най-лесното, Вие ми дайте готов материал да видим как изглежда ;)
Изображение
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Kroki » 27 Фев 2011, 22:14

Може да бъде като под форум на Фотографията :) .
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Иво » 27 Фев 2011, 23:36

Това е естествено с този подфорум, даже е написан в темата. Просто подгответе малко материал, а не да го пусне и изведнъж да спре да се пуска 1 година...
Изображение
Изображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Bavarcho » 28 Фев 2011, 11:05

Еми ще се преместят темите на Скиса и на Пенчев в раздела, по късно може да дам линкове. Скисата има не една тема (последно за Италия, за Швейцария... май все в страхотните истории са), Пенчев и той има теми от Швейцария, ще драсна ЛС на Uricatolli и той ще направи тема набързо сигурен съм. Пък ако не потръгне подраздела... кофата.
Изображение

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от SpUd3r » 28 Фев 2011, 11:42

Аз си мисля, че мястото на този подфорум е повече в "страхотни истории", защото накрая ще почнат да се пускат и снимки с гсм и т.н., а това все пак е Арт-форум
Tux0 Ca !
Изображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Bavarcho » 28 Фев 2011, 11:57

Съществуващите теми може да се едитнат като всичко да се събере в първото мнение и ако авторите имат още непубликувани снимки да ги качат :D Ето някакви примераи на двамата колеги за който се сещам на първо четене, 100% има и други теми на други колеги, пък и тези който обичат да снимат ( и имат с какво) със сигурност може да пуснат по някоя тема :D
SKISA
viewtopic.php?f=2&t=214353
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 21&start=0
viewtopic.php?f=2&t=186462
viewtopic.php?f=2&t=177698
viewtopic.php?f=2&t=104242&start=0
viewtopic.php?f=2&t=169893
viewtopic.php?f=2&t=129410
Penchev
viewtopic.php?f=4&t=119017
viewtopic.php?f=4&t=34085
viewtopic.php?f=4&t=24687


SpUd3r написа:Аз си мисля, че мястото на този подфорум е повече в "страхотни истории", защото накрая ще почнат да се пускат и снимки с гсм и т.н., а това все пак е Арт-форум


Да май си прав... "че страхотните истории" са по-добра "шапка" за подфорума :roll:
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Иво » 28 Фев 2011, 14:12

Нека някой ги почисти и подреди та да видим как ще, изглежда. А форумът трябва да е БМВ арт... За какво сме го направили иначе?
Изображение
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от err0r » 01 Мар 2011, 16:47

Аз не подкрепям идеята.
Ако ще има такава тема, нека се помещава на друго място, за което нямам адекватно предложение.

Преди време създадохме BMW Art с ясната идея в него да има само теми със снимки и видеа, на полупрофесионално, а защо не и професионално ниво. Мисълта ми е, че настоявам тази цел да се запази - когато някой влезе в този подфорум и започне да разглежда темите, да остане приятно изненадан и да иска да още и още снимки. Изключение правят двете теми "Красотите на нашата родина", в която няма нищо лошо и "Нашата фотография", в която също се публикуват само идейни и уникални кадри.

Пътеписът, за който направих забележка, не показваше нито завидни умения на фотографа, нито кой знае какви кадри. За мен такъв вид материали нямат място в подфорум, съдържащ в заглавието си думите BMW и Art.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 9.08.2010
Местоположение: Шумен
Пол: Жена
Кара: E30 V8 , E21

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Raya » 01 Мар 2011, 16:51

Аз също съм твърдо против!
Това са снимки от пътешествия, на които предполагам рядко ще фигурират коли, по-скоро забележителности , следователно дали си бил с БМВ или с Голф няма да имам никакво значение....

Ще последват безброй похвални постове и безброй снимков материал, заснет с каквото е имало под ръка. Моето мнение е такова, че Арт-а трябва да се запази възможно по-чист в буквалния си смисъл и да се стремим да го превърнем в подфорум за полупрофесионална и професионална фотография. Не одобрявам публикуването на всичко що е снимка в БМВ Арт фотография!!!
"Of all the things I've lost I miss my mind the most"
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от I.Voykov » 01 Мар 2011, 16:54

Raya написа:Аз също съм твърдо против!
Това са снимки от пътешествия, на които предполагам рядко ще фигурират коли, по-скоро забележителности , следователно дали си бил с БМВ или с Голф няма да имам никакво значение....

Ще последват безброй похвални постове и безброй снимков материал, заснет с каквото е имало под ръка. Моето мнение е такова, че Арт-а трябва да се запази възможно по-чист в буквалния си смисъл и да се стремим да го превърнем в подфорум за полупрофесионална и професионална фотография. Не одобрявам публикуването на всичко що е снимка в БМВ Арт фотография!!!

:yes: Това изказва и моята позиция по въпроса, така че нека пишем тези теми в събори/мероприятия.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Предложение за раздела "БМВ арт фотография"

Мнение от Bavarcho » 01 Мар 2011, 18:31

Прави сте, че заглавието "БМВ арт фотография" предполага снимки на по-добро ниво.
А пък такива "пътеписи" няма как да са винаги със снимки снимани с професионални и полупрофесионални апарати, пък и повечето снимки ще са с отсъствието на БМВ. Май както каза един колега по-горе че като подраздел на "страхотни истории", но в описанието строго да е написано че става въпрос само за реални пътувания (не измислици) придружени със снимки.
Събори/мероприятия доста далеч бяга от темата на "разкази в картинки на пътувания", там се сещам, че има тема като важна за пътувания и екскурзии (малко неестествено седи там според мен) може да се помести в такъв подфорум.
И темите за състоянието на някакви пътища и питане за някакви хотели и т.н. могат да се постват в такъв раздел и ще е по-подредено, поне сега изникват от време на време такива теми в Извън темата (изчезват и след седмица пак тема).
:roll:


п.с. Що ли ви занимавам (като гледам доста работа имате)
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Предложение за нов подраздел на "арт фотография"

Мнение от Иво » 01 Мар 2011, 21:04

Някак си темата не пасва за събори/меропиятия, защото нито е събор нито някакъв вид мероприятие на клуба. По-скоро ако ще се пуска подфорум за пътешествия с БМВ, на които има и някоя друга забележителност да си е подфорум на арт-а, но всичко пак трябва да е заснето професионално, знам ли!? :driving:
Изображение
Изображение

Следваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook